Nu metal, metalcore, rock industrialny - do rock-metal

Status
Zamknięty.

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Temat został zasugerowany przez angela w celu rozwiązania konfliktu w dziale rock-metal.

Chodzi o gatunki nu metal (Slipknot, Korn, Limp Bizkit, Disturbed), metalcore (Bullet for My Valentine) oraz rock i metal industrialny (Nine Inch Nails, Rammstein, Fear Factory).

Bardzo proszę o udział w sondzie. Chcemy, aby decyzję na temat, czy w/w zespoły są rockowe czy nie, podjęto za pomocą demokratycznych wyborów.

DZIĘKI!!!
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Odpowiedź na pytanie z sondy: tak. Popatrzmy obiektwnie - a jest to bardzo ważne na tak dużym forum. Sam nie lubię większości nowofalowego metalu, ale przyznać muszę, że tenże powinien siedzieć w Rocku/Metalu, z prostej przyczyny. Tam najbardziej pasuje. Pomińmy więc ocenę samych zespołów, a skupmy się na rozsądnej kategoryzacji.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Disturbed ostatnio się dowiedziałem że to nie jest nu metal ale hard rock

MOŻE MI KTOŚ WYJAŚNIĆ CO Z MOIM POSTEM?

a czego te zespoły nie mogą być w muzyce z którą metal łączą? czego oni nie muszą mieć tego na łbie tylko my? czym my zawiniliśmy? nasza to wina że to nam się wychowało?

TYM POSTEM!


może ktoś łaskawie raczy napisać o co tu chodzi?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Tego nie wiem, ale widzę, że do tematu zajrzał angel.

A w jaki sposób Ty miałbyś się działami przejmować skoro to jacobbs je prowadzi? Nawet nie musisz tam wchodzić - mają oddzielne subfora. Tu chodzi o nastawienie, które jest ksenofobią. Nie rozumiesz, nie lubisz, więc się boisz - i usiłujesz trzymać je z daleka. A Twoje zdanie to tylka jedna z opcji.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
tu nie chodzi o to kto je prowadzi ale gdzie będą, raz, dwa mylisz się, bo pewnych zespołów które wymieniła Parabola w swoim poście a pewnych których nie wymieniła a mogłaby gdyby trzeba było więcej przykładów słucham, ale porządek musi być
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Nie!
Mam już dość waszych kłótni i prób uszlachetniania nu metalu i metalcore.
A odkąd są te subfora i odizolowane od rock metal to jest spokój w dziale.
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
MOŻE MI KTOŚ WYJAŚNIĆ CO Z MOIM POSTEM?

TYM POSTEM!

może ktoś łaskawie raczy napisać o co tu chodzi?


LOL! Zaraportowałam Twój post "nudzi Ci się", z prośbą o wykasowanie, a jak widać został wykasowany jakiś inny. To już nie moja sprawka :lol:
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Bardock, nie wybacze Ci tego.
Parabola, jesteś pewna że odpowiedni post zraportowałaś? ;] zaciekła walka trwa, co wygra, Tolerancja czy Prawda!?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jeżeli te subfora trafią do rock metal dopiero będzie bałagan, na nowo wojna się rozpocznie we wszystkich tematach.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Bardock, nie wybacze Ci tego.

Przecież wyraźnie słuchać tam rock, rapowane wstawki nie czynią nu metalu i pokrewnych rapem. Tak więc, może być w dziale rock-metal.
Nie mam siły się kłócić, to po prostu wiadome, słychać to. A wojna wcale nie musi się rozpocząć, jeśli true metale nie będą wszczynać zamieszek.
Sam słucham death metalu i nie tylko, ale nie uważam, że nu metal nie ma nic wspólnego z rockiem.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
będziemy zawszcze wszczynać, i jestem pierwszy w kolejce do tego. to że i rocka w tym słychać to jak i rapowane wstawki nie czynią tego rapem, tak rockowe elementy nie czynią tego rockiem.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie to że uważam, jednak by przejąć piłkę od przeciwnika trzeba przyjąć jego grę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry