nowy PC :D zaszaleje

frafel1

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
otuż nastały ciężkie czasy ... :D i mam zamiar kupic nowy Sprzęcior ;) .. i wpadł mi w oko swego rodzaju (kombajn) o bardzo atrakcyjnej cenie : http://allegro.pl/item399877412_intel_3_20..._promocja_.html
Niby wszystko ładnie , niby wszystko pięknie do czasu gdy zauważyłem że komputer posiada jedną niewielką wadę . A dokładniej mówiąc chodzi o karte graficzną . I teraz pytanie do was drodzy forumowicze . A mianowicie , która z tych 2 kart pasowała by do tego sprzętu

ta ? -http://allegro.pl/item405218631_palit_geforce_7600_gt_agp_256mb_gddr3_gwar_bcm.html
czy moze ta ? http://allegro.pl/item400404980_palit_gefo...s_promocja.html

nie zabardzo jestem obeznany i nie wiem czy te karty by pasowały do powyzszego komputera ..
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Pierwsza karta to komputer, ad druga nie pasuje, musi być karta z wejściem AGP
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Jak c**j kombajn :D

Sprawiłeś, że się uśmiechnąłem z samego rana :D
Czy ja wiem czy cena atrakcyjna jak na taki złom to dosyć duża...

W dzisiejszych czasach kupno Celerona to duży krok wstecz w technologii... Teraz tylko Core2Duo albo odpowiedniki AMD/ATI.
Pamięci jest tam tyle, że XP ledwo chodzi. Sorry, ale 512 pozwala na odpalenie OS'u, i starych gier.
Dlaczego ja się tam HDD nie doszukałem ?

Karta graficzna jaką podałeś - ten gf 7300 nie jest kartą graficzną, jest syfem.


Nie wiem co chcesz na tym kompie robić ale do grania się nie nadaje kompletnie.
To tyle w tym temacie.
 

frafel1

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
juz poprawiłem powyższy link ... Sorka ... Ale czy naprawde nic na nim nie pujdzie ?? a kasy na 2 rdzenie to nie mam :D :D
 

AuliX

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kęty.
Chłopie dozbieraj do 1000zł a będziesz miał demona szybkości w porównaniu do tego. Komputery bardzo staniały... Co masz teraz? Rive TNT2?
 

frafel1

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
oh jacy wszyscy mądrzy ;p Dozbieraj tyle ... dozbieraj tyle ... Ja nie potrzebuje demona zwazywszy na to ze popierwsze nie mam na to kasy .. a po drugie nie jestem takim zapalonym graczem żeby inwestowac kupe szmalu w kompa ;p .. bo wiem że i tak nie będe siedział teraz dużo przed kompem .. Chiałem sobie umilic ostatnio miesiąc wakacji ;p I lepiej nie piszcze głupich komentarzy bo skoro tacy mądrzy jestecie to czemu nie napiszecie mi czy te karty pasują ?:p ( bo sie :cenzura: znacie) ;p
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
1 tak, 2 nie.

Na czym siedzisz obecnie? Bo wydanie 250zł na to co dałeś w 1 linku jest IMHO czysto głupotą.
Umilić przy czym? W jakie gry chciałbyś na tym grać...?
 

frafel1

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
no ja nie wiem ... NFs Most Wanted poszło by ?? albo NFS Carbon ?? mówie że się nie znam dlatego pytam
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Weź uzbieraj 1k, nie będziesz i tak miał demona, ale już w miarę dobry komputer. Weź kredyt, albo od starszych pożycz.
 

frafel1

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
na to wygląda ze to jedyne rozsądne wyjscie ... nazbierac 1k i wydac :)
 
Do góry