[Nowy dział] Grafika komputerowa

Status
Zamknięty.

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
Proponuję aby dodać do forum nowy dział - Grafika komputerowa czyli Photoshop, Gimp itp
sam moge się zająć tym działem ponieważ tworzę grafikę

Co Wy na to?
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Z jednej strony w dziale fotografia czasem się pisze o obróbce grafiki, z drugiej strony jakieś subforum by się przydało może, chociaż i tak jak widze jak narazie jest tylko dwóch zainteresowanych.
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Powinno byc bo w internecie roi sie od takich for (forów -nie wiem Miodka trza by sie spytac) a na forumowisku nie widzac takiego czegos a powinno byc moze by cos z tego wyszło :p .
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Również jestem jak najbardziej za bardzo by się przydały jakieś drobne porady doświadczonych grafików. Mi najbardziej by zależało na poradach do Photoshopa bo dopiero zaczynam zabawę z grafiką. Jak najbardziej jestem za. Pozdrawiam.
 

alakhi

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
153
Punkty reakcji
0
Miasto
Środkowa Polska
Witam serdecznie, 5 lat w branży DTP, w tej chwili na emeryturze :p, zajmuje się handlem... ale ogólnie znam się na Adobe, Macromedia głównie 2D.
Służę pomocą.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Ogólnie bawię się w grafikach, więc czemu nie? ;)
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Jestem za! :) Może dodatkowy dział w "sprawach komputerowych" ?
tonguekr5.gif
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Jestem za! :D Przez ostatnie parę miesięcy się zajęłam obróbką, tworzeniem nagłówków na strony, blogi, bannery, avki itepe :p A więc często potrzebowałam jakichś brushów, ramek, efektów. Działam na Paint Shopie i może jest ktoś, kto się na tym zna i dałby mi korki? :p Śmiało pisać xP I jak znacie jakieś stronki z downloadami do Corela PSP 10, to też się odzywać... ja nie gryzę :D
No właśnie... a ja tu już swoje graficzne wywody piszę. Więc to najlepszy dowód, że dział by się przydał :)
Jestem za! -.^
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
No ja też bym często podyskutował bo dopiero zaczynam przygodę z grafiką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry