Nowa znajomość.

hispik

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
214
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Małopolskie
Cześć :)

Niee tak dawno poznałem sobię ciekawą dziewczynę w sumie narazie w internecie, tzn. mieszka kilka kilometrów od mojego miasta. W rozmowach dobrze dogadujemy się ze sobą, żartujemy sobie i pojawiła się kwestia spotkania w rzeczywistości. Ta dziewczyna chodzi do liceum do mojego miasta (nie do tego liceum, co ja) no i zaproponowała, abyśmy się jednak spotkali dopiero w czasie roku szkolnego po lekcjach. I tu nasuwa się pytanie, rozumieć mam tu, że nie jest mną zainteresowana?
 

hispik

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
214
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Małopolskie
Heh, no bo w sumie jeszcze są 1,5 miesiąca wakacji. Spokojnie mogłaby znaleźć chociaż dwie godzinki dla mnie, lecz woli poczekać te 1,5 miesiąca, by po pokonaniu tych paru kilometrów do szkoły przy okazji spotkać się ze mną. Nie rozumiem trochę : d
 

Major92

Bywalec
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
227
Punkty reakcji
35
Miasto
Polska
Ta dziewczyna chodzi do liceum do mojego miasta (nie do tego liceum, co ja) no i zaproponowała, abyśmy się jednak spotkali dopiero w czasie roku szkolnego po lekcjach. I tu nasuwa się pytanie, rozumieć mam tu, że nie jest mną zainteresowana?

Tak jest tak bardzo zainteresowana że chce się spotkać po lekcjach przy okazji jak będzie w tym mieście a nie specjalnie jechać.. jest bardzo, bardzo zainteresowana.. haha :sexy: :D :p hahahaha
 

roxanne37

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
178
Punkty reakcji
7
Miasto
Sin City - Miasto Grzechu
Po mojemu panna chce Cię do tego czasu wyczuć: jaki jesteś, czego może się po Tobie spodziewać, czy nie lepiej w ostatniej chwili odwołać spotkanie itp. Oczywiście poprzez pisanie do końca wakacji. Osobiście nie pochwalam takiego zachowania, bo "poznawanie się" przez virtual jest namiastką prawdziwego poznawania, no ale... myślenie dzieci neostrady :D
 

hispik

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
214
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Małopolskie
Tak jest tak bardzo zainteresowana że chce się spotkać po lekcjach przy okazji jak będzie w tym mieście a nie specjalnie jechać.. jest bardzo, bardzo zainteresowana.. haha :sexy: :D :p hahahaha

Więcej powagi, człowieku. Jakbym chciał, żebyś się ze mnie pośmiał, to bym napisał w dziale humor. <_< Takie uwagi zachowaj dla siebie.
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Ale to chyba nie ma nic w tym złego, ze chce zaczekać?
Zgadzam się, że ludzie poznają się w realu i wirtualne 'znajomości' nie są dobre...

Skoro autorze tak wybrałeś to zaczekaj 1,5 miesiąca jeśli jest na co. Przez ten czas opanuj się z pisaniem z nią non stop: pisania o wszystkim i o niczym. Masz ją sobą zaintrygować, a nie zniechęcić do siebie...
Spokojnie cierpliwie zaczekaj, a jak nie dotrzyma obietnicy zerwij znajomość....
 

Major92

Bywalec
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
227
Punkty reakcji
35
Miasto
Polska
Więcej powagi, człowieku. Jakbym chciał, żebyś się ze mnie pośmiał, to bym napisał w dziale humor. <_< Takie uwagi zachowaj dla siebie.

Bo jak dla mnie to śmieszne... sama proponuje ale za 1,5m-ca xD Rozumiem żebyś to Ty zaproponował.. pewnie teraz szuka kandydatów a na początku września będą selekcje. Także tak jak ktoś Ci napisał -> przygotuj się! Może wygrasz wybory ;X
 

fearil.

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Szczecin
może być zainteresowana albo nie. co do tego nie możesz być pewny.
ale spróbuj postawić się na jej miejscu - może najzwyczajniej boi się realnych kontaktów z osobami pozanymi w sieci lub przejmuje się tym, jak odbierzesz to, jak wygląda w rzeczywistości.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
A po mojemu nie jest zainteresowana. Tak jak pisałeś - są przecież wakacje, mogłaby znaleźć trochę czasu tym bardziej, że dzieli was tylko kilka kilometrów.
 

Major92

Bywalec
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
227
Punkty reakcji
35
Miasto
Polska
może być zainteresowana albo nie. co do tego nie możesz być pewny.
ale spróbuj postawić się na jej miejscu - może najzwyczajniej boi się realnych kontaktów z osobami pozanymi w sieci lub przejmuje się tym, jak odbierzesz to, jak wygląda w rzeczywistości.

Poznali się na NK, jak nie bylo tam zdjec to pewnie i tak sie wymienili :D :sexy:
 

najimi

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Toruń
może chce Cię lepiej poznać, może wyjeżdża za granicę do końca wakacji, a może ma kilku innych na oku... nie wiadomo :p
w tej chwili lepiej by było wybadać o co jej naprawdę chodzi, a nie gdybać :)
takie moje zdanie
 

michal89krk

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
24
Wiek
34
To nie jest żaden sygnał i nie musisz się zastanawiać co przez to rozumieć...

Dziewczyna chce Ciebie poznać (w przeciwnym razie nie proponowałaby spotkania po wakacjach), lecz jej się nie spieszy.
Dlaczego? Może być wiele powodów: np. jest pesymistką i nie robi sobie nadziei, że z Waszej internetowej przyjaźni będzie coś więcej (bo Ciebie tak naprawdę nie zna - jesteś dla niej obcy), ma zaplanowane wakacje i nie ma zamiaru zmieniać planów dla obcej osoby, nie jest zdesperowana w szukaniu partnera... itd.

Poczekaj cierpliwie i nie rób sobie żadnych nadziei, żebyś się nie rozczarował.
 
Do góry