Nowa szkoła

Status
Zamknięty.

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
ja jestem inna pogodna,wesoła,wyrozumiała,ale niestety nie lubią mnie inni,mam kilka przyjaciółek i tyle,odliczam dni by odejść z tej szkoły,ale boje się że w nowej będzie to samo
Nigdy nie licz na to, że bedziesz lubiana przez wszystkich. To jest nieosiągalne i nawet wybitnym jednostkom to się nie udało. Wychodzę z założenia, że lepiej mieć jedną prawdziwą przyjaciółkę niż stado wrednych. Bądz miła dla innych, ale nie pozwól się poniżać, wymagaj szacunku dla siebie, nie walcz o ich przychylność, nie właz im w tyłki, nie zdobywaj uznania za wszelką cenę, człowiek musi być sobą, zeby zachować godność.
 

Łasiaca

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Musisz po prostu pokazac sie od najlepszej strony. To dla Ciebie nowy start i nowa szansa na przyjaźnie.
 

Zielona Mi

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
31
Punkty reakcji
3
Nie rozumiem czym się przejmujesz? Tym, że nie masz głupich psiapsiółek, które przy Tobie będą wchodzić Ci w tyłek a za plecami objadą Cię do suchej nitki?? Ja bym się cieszyła,że masz kilka zaufanych osób a nie tak jak melodia napisała stado fałszywych.
Wcale nie musisz pokazywać się od najlepszej strony tak jak to Łasica napisała. Bądź sobą. Bo taka przyjaźń, w której się coś udaje to nic nie znaczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry