Nowa Matura z MATEMATYKI SUKCES CZY PORAŻKA??

madziusia1987

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
Mońki
Ludzie ta nowa matura jest po prostu beznadziejna. On po prostu chcą, żeby większość nie zdała. Ja też będę zdawać z matmy, ale dopiero albo już za rok. Ale już się tego boję. Jestem w matematycznej klasie i źle mi idzie, ale cholernie się boję!!!!!!!!!!
 

butterfly

marzycielka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
405
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zielone wspomnienie
a mówili ze nowa matura w tym roku bedzie latwa zeby pokazac ze ministerstwo sluznie wprowadza reformy :niepewny:

[ Dodano: 12 Maj 05, 18:02 ]
Trzymam za Was wszystkich kciuki :* :eek:k:
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
Twins86.....niom u mnie podobnie...zobaczymuy jak bendzie teraz ale wydaje mi sie ze to bendzie porazak nad porazkami,,i to nie nasza-maturzystow...ale bardziej naszych nauczxycieli i ministertwa,ktore chce doprowdzic nie wiadomo do czego!!!!
probna matura w mojeej szkole...na przezlo 100 uczniow mature zdalo 6 osob!!!!!!!!!!wyobraza sobie to ktos????!!!!przeciez to jest niemozliwe zeby uczniwoe stali sie nagle takimi matolami...cos tu jest nie tak!!!!!!!!....w mojej kalsie oblalo wtedy matme ponad 20 osob...zdalo 5osob..i to jets klasa rozszerzona...nie wiem juz co ma o tym myslec...
tylko ze kazdy bl nastawiony na cos latiwjesego skoro probnej tyle osob nie zdalo...a tu sie pomylilismy i to bardzio niesteyy:/
niom wiec wydaje mi sie ze tera bendzie jesce gorzej....coz tak to juz ma rocznik `86....nic na to nie poradzimy...
 
A

Anonymous

Guest
no fakt już nic nie poradzimy:( wiesz ja zastanawiałam się na gerą ichyba żałuję że jej nie zdawałam.Bo co jeśli nie zdam maty to nie zdałam całej matury:(
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
gosxc....i to jest prwada...ja scerzemowiaccnie zastanawialm sie nad czyms innym niom bo nigy nie mialam nigdy zadnych problemow z matma...niom coz najwyrazniej osd teraz bendem miec...
coz tera pozpstalo nam tylko to okropne czeaknie na wyniki....oj ciezko bendzie to wytrzyac.......
 
A

Anonymous

Guest
Czytałam dzisiaj w gazecie że matury z polskiego nie zdało 3% .
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
yhy tez slyszlama ze polaka nie zdlo tylko tyle ...uff jak dobrze;)))

a slyszlam ktos o tym z e bedzie mozna wczesniej na stronie Komisji zobaczyc sowoje wyniki??????bo u nas tak mowili....wie ktos cos o tym????????????

[ Dodano: 2005-05-27, 15:22 ]
slyszlam ktos o tym z e bedzie mozna wczesniej na stronie Komisji zobaczyc sowoje wyniki??????bo u nas tak mowili....wie ktos cos o tym????????????
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
z tego co tu idze nie było łatwo...ciekawe co bedzie za rk jak ja bede pisał...może obniżą poziom po tak słabych wynikach...ale z tymi z CKE nigdy nie wiadomo...
 

Radkuseq

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
430
Punkty reakcji
0
Moja starsza siostra nie zdala tylko z matmy :rotfl:
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Radkuseq, Ojj :(( to ja czeka "poprawka".... No ale mata była trudna...i w niektórych regionach nie mieli nawet Potrzebnych wzorów....


Pozdrawiam
 

Radkuseq

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
430
Punkty reakcji
0
u niej z matmy w szkole z 15 osob ktore wybraly matme zdalo 3 :p Ale teraz sobie zmienia na geografie,
 

zancia555

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
37
o mamo.To jest straszne co Wy tu piszecie :(( > Moze sie troche zlituja na maturzystach 2006.
Ja chce zdawac mature z mamy, ale najgorsze jest to ze wziełam ją jako przedmiot dodatkowy a my juz nie mamy wyboru poziomu i nam narzucili rozszerzony. To chyba bedzie porażka :(
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
czyli jak jej nawet nie zdasz to sie nic nie stanie, zdawalam nowa mature i zdalam, ale za matematyke postanowilam sie nie brac :(, wzielam sobie historię, historie sztuki, niemiecki i oczywiscie polski, wszystko zdawalam na rozszerzonym, ustny niemiecki tez, stwierdzilam, ze nic przeciez nie trace
nie przejmuj sie u nas w szkole w sumie nie zdaly 3 osoby- 2 z maty i jedna z historii
 
Do góry