Nokie

Status
Zamknięty.
M

mateusz7370

Guest
Ja mam nokię 6630 i jest suuper avi gry 3d a niedługo nokia ma przenieść gry z ngage
na inne smartfony więc będzie już wogóle genialnie.Kocham tego fona.
Dla osób posiadających 6630 i inne smartfony polecam mysymbian.Xgsm.pl
Tam rozmawia wiele użytkowników 6630.
 

Zenek

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
59
Punkty reakcji
0
Telefony i "wodotryski"

Tak naprawdę dodatkowe rzeczy i funkcje w telefonach uchodzące za tzw."wodotryski" mają rzadkie zastosowanie jezeli chodzi o mnie. Z praktyki długoletniego używania telefonu nie korzystałem z aplikacji i innych udoskonaleń,ponieważ nie było takiej potrzeby.
Nawet korzystanie z przeglądarki WAP jest nieco skomplikowane ale za to kosztowne.:)
Ciekaw jestem jak u Was się przedstawia korzystanie z dodatkowych funkcji telefonu,jeżeli takie posiada, oprócz aparatu foto:)
 
F

faithless

Guest
Moim zdaniem NOKIE wcale nie są takie proste w obsłudze :)
Wszystkie telefony są skomplikowane :)
Wszystkiego mozna sie nauczyc :)
Swój tel mam juz z 1,5 roku i jeszcze do konica go nie poznałem.
Prawie wcale nie korzystam z telefonu! Wykorzystuje go tylko do rozmów i od czasu do czasu smsek :) NO i moze mms-ek do mamusi :D Sam nie wiem po co mi te "gawno"
 
A

Andrus

Guest
Ja posiadam n6630 - jak zakosztujesz symbiana, to już nie będziesz chciał innego fonu niż z symbianem (wcześniej miałem 7650)
 
F

faithless

Guest
Fahba ta Nokia 6630 :)
Tylko czy to nie telefony z symbianem są najbardziej nararzone na atak wirusów ?
 
A

Andrus

Guest
A od czego jest antywirus?? Ja mam fona z symbianem w sumie 2 lata i wirusa jeszcze ani razu nie miałem.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Nokie są najlepsze ;)
Oczywiście moim skromnym zdaniem.
Akturalnie jestem w posiadaniu nokii3200.
I jestem bardzo bardzo zadowolona.
Spadal kilka razy z pięter i dzialal ;)

Kiedyś mialam nokie3510i.
Tez dobra chociaz teraz mi sie nie podoba.
Nie mam jej bo wysiadalam w pośpiechu z taksówki i zostawilam :zdegustowany:
 

ziomal

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2005
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z nienacka
Ja posiadam noki 5510 :) dosyć fajny telefon tylko ta wielkosc ale cos za cos przynajmniej mam mp3 :p
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
ja mam nokie 6610i. jestem jak najbardziej zadowolona, chociaż jest kiepska jakoś zdjęć...:/ ważne, że mogę dzwonić i pisać smsy. gry, dzwonki, radia, mp3 są dla mnie mniej ważne.
 

-=Tomi=-

tutaj o nic nie chodzi.. :| lecz ludzi prawdziwych
Dołączył
22 Lipiec 2005
Posty
1 151
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
N50°19’ E18°50’
ja jestem w posiadaniu Sonego CMD-J70 i Noki 6310.. wodotryski są mi nie potrzebne, a telefony chodzą bez problemu..
 

ziomal

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2005
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z nienacka
:p Ja mam 5510 :p jest dosyc fajna mimo wieku i te mp3 tylko mało pamieci :( mogło by być jej 2 razy wiecej :/ ale telefonik super :eek:k:
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Ja miałam nokie 6510 i byłam z niej zadowolona :)
To nic ze po miesiacu musiałą wrócić do ERY (do naprawy:/) ale ogólnie wytrzymała dużo :)
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
hmmm nOkia jedna z najlepszyvch telefonow w całes sieci nie psują sie nie mam z nimi rpblemoww ;) ale nie wiem czemy inni moowią ze nie jest takie sprawne ;) hmm od tej pory zawsze Kupuje nokie !! ::) hmmm mozna na nich najlepiej zarobić !! :lol: B)
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
obecnie mam nokie 6800 od nowosci i zero problemow !!
 

Matix13

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2005
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
A ja mam nokie 3100 :p tez fajny phonik tylko wkurza ze jest tak ubogi :/ brak jakchkolwiek urzadzen do komunikacji chociaz by byla irda a tu nic....
 
L

Lypa

Guest
<lol>
a ja dzisiaj kupielm nokie 6020 full wypas polecam bardzo chociaz do tanich nie nalezy ale warto ladnie wyglada i jest funkcjonalna polecam!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry