Nocleg w Krk

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
Zna ktoś jakiś tani Hotel w Krakowie?
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Możesz wyszukać tanich hoteli poprzez portale rezerwacyjne np. StayPoland albo Booking.com - tam jest cała baza hoteli i można zarezerwować online. Osobiście polecam jednak Hostel Aston . Naprawdę przyzwoity, a co najważniejsze do Rynku Głównego na nogach 5-7 minut. Więcej informacji na http://astonhostel.spanie.pl/.
 
H

Haan

Guest
Zdaje się, że ten hostel jest na Długiej, prawda? To rzeczywiście rzut beretem do rynku, wiem bo codziennie podążam na zajęcia tamtędy;) A co do hostelu to dodam, że moja kumpela tam pracowała na recepcji, musiała być dostępna 24 godziny na dobę na mailu, GG i telefonie, także dbają o klienta
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
HOSTELI w Krakowie i centrum jest od zaje** tylko trzeba podzwonić bo są po rezerwowane w najgorszym wypadku akademiki np AGH.
 

smukła86

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Właśnie znajomi wrócili z weekendu spędzonego w Krakowie. Zatrzymali się w tym Astonie i faktycznie byli zachwyceni. Blisko Rynku, ładne pokoiki, miła obsługa, internet za free no i oczywiście racjonalne ceny. Bo w jakim miejscu (blisko centrum oczywiście) znajdziesz nocleg 45 zeta za os. Także chyba lepiej dopłacić parę złotych i mieszkać w super warunkach niż tułać się na miasteczko studenckie, gdzie wiadomo jak ze standardem pokoi bywa :]
 

gaga22

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
45
Punkty reakcji
1
Moi znajomi ostatnio rezerwowali nocleg przez yourplace.pl. Wynajęli apartament w centrum (chyba na Biskupiej) i ponoć cena jak za takie warunki była bardzo przystępna. Twierdzą, że mieszkali bardzo komfortowo. Taniej i wygodniej niż w hotelu, no i mieli zapewnioną prywatność i dyskrecję. Pobyt w Krakowie im się udał ;)
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
http://flamingo-hostel.com/index.html


Hostel Flamingo, najlepszy spośród 15 000 (!) hosteli w 2008 roku, 20 m od rynku (lokalizacja :D), polecam ;)
 
A

Alternative Trippin

Guest
Ja jedynie korzystałem z noclegów w yourplace, bo po tym, jak wylądowałem w jakimś obskurnym hostelu (których w krk jest pełno), stwierdziłem, że przestaje oszczędzać. I dlatego zacząłem korzystać z yourplace. Ceny są wyższe niż w hostelach, ale biorąc pod uwagę standard i przyjazną, pomocną obsługę, to chyba jednak warto dołożyć tych kilka złotych i się nie męczyć. Tako wam rzecze!
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Prawda. W yourplace śpią moi znajomi z Pragi jak mnie odwiedzają. Nie raz byłam w różnych ich apartamentach i standard jest dokładnie taki jak na zdjęciach, czyli bardzo wysoki. A wcale nie jest to droga opcja. Za to hostele często mają kiepskie warunki, zawsze są przepełnione obcokrajowcami i niestety w Polsce nie są tanie. Yourplace ma apartamenty w wielu miejscach w centrum: na Długiej, na Gertrudy, na Garncarskiej. Teraz widziałam w dodatku jakieś promocje, w zależności ile nocy się zabukuje, można odstać iPhona, wódeczkę, przejazd na lotnisko, albo noc gratis. Warto obczaić.
 

nikeon

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty noclegów w samym centrum Krakowa. Apartamenty są w pełni wyposażone. Są doskonałą alternatywą dla hoteli.
 

myszaa3

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Fajny i tani jest Old Town Hostel. Zawsze tam nocuję.
 

Snoop72

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Albo Hostel albo AGH albo u sióstr zakonnych lecz jak to w sezonie tam gdzie najtaniej miejsca pozajmowane

Niekiedy przy jakiejś starszej pani można coś trafić
 

Felicia

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Tu znajdziesz fajną bazę hotelowo-hostelową w Krakowie: http://www.urlopwpolsce.pl/miasto.php?id=3
Jest o tyle ciekawa, że powołując się na serwis (Urlop w Polsce) można dostać zniżkę w niektórych obiektach, od 3 do 20%!
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Hosteli w Krakowie jest mnóstwo ale jakbyście jednak chcieli coś sprawdzonego i nie jesteście nastawieni na nieprzyjemne niespodzianki to zajrzyjcie sobie na ideatur.pl - co prawda nie jest ich tam w odniesieniu do Krakowa jakoś strasznie dużo ale rezerwować można przez całą dobę a to też się liczy ;)
 

Arek_Arkadiusz

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ktoś już wcześniej o tym pisał, ale ja także jestem za opcją apartamentów (choćby takich : http://www.facebook.com/odkryjkrakow?sk=app_4949752878 ) bo one wychodzą taniej niż hostele nawet. Fajny apartament dla czterech osób można wynająć nawet za 160 zł, co wychodzi 40 zł na osobę za dobę noclegową. A macie własną łazienkę, kuchnię z całym sprzętem AGD i niezależność. Mieszkałem dość długo we Wiedniu i tam apartamenty są bardzo popularne, a mam wrażenie, że u nas w Polsce są jeszcze opory, bo apartamenty kojarzą się z czymś mega drogim...
 

Czoklit

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie - tani nocleg dla studentki - Hostel Free. Czysto, wesoło, śniadanie w cenie i człowiek czuje się jak u siebie w domu. Podobno mają też pokoje prywatne o podwyższonym standardzie - jeśli ktoś szuka czegoś bardziej hotelowego. Wszystko w jednym miejscu w centrum.
 
Do góry