Niski wzrost

seba1996

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2023
Posty
47
Punkty reakcji
1
Jestem facetem mając już 27 lat i jestem dosyć niski mierze 177 cm wzrostu.W kolejce w sklepie należę do najniższych mężczyzn.Szukajac dziewczyny odrzucali mnie z powodu niskiego wzrostu .Nie celowałem w kobiety które mierzą 170 lub więcej tylko niższe .Nigdy nie byłem w związku z dziewczyną .Wzrost ma też duże znaczenie znaleznieniu partnerki dużo kobiet patrzy się na wzrost potencjalnego partnera .
Wiem,że wzrostu nie mogę zmienić .Nie raz słyszałem ,że trzeba było rosnąć kiedy miało się czas.Niestety byłem u endokrynologa mając 16 jako nastolatek i taki niski jestem do dziś .Niestety pisze to bo mam nadzieję żeby ktoś mnie poprostu zrozumiał .
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
362
Punkty reakcji
48
Powiedz partnerce, że masz wielkiego penisa. Nawet jak nie masz, to przynajmniej się rozbierze, żeby to sprawdzić 🤷
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
362
Punkty reakcji
48
No nie rozumiem czego oczekujesz, że Ci napiszemy, że wcale nie jesteś niski? Dobrze wiesz, że nie jesteś, 177 cm w wieku 27 lat (jak mniemam Seba nie bez powodu jest 1996) to wcale nie jest jakiś strasznie mały wynik.

Gigantem nie jesteś, ale na pewno nie mikrusem, znam wielu rówieśników niższych od Ciebie i oni mają dziewczyny, więc co mam Ci napisać, że problem leży w Twojej psychice? No leży, ewidentnie. Nie masz 167 cm, tylko 177, brakuje Ci 3 cm, dziewczyny mają problem z oszacowaniem pół metra na parkingu i potem trzeba auta lakierować, a Ty się 3 cm martwisz.

Powyżej dostałeś żartobliwy sposób na obejście problemu, w końcu liczy się efekt.
 

seba1996

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2023
Posty
47
Punkty reakcji
1
No nie rozumiem czego oczekujesz, że Ci napiszemy, że wcale nie jesteś niski? Dobrze wiesz, że nie jesteś, 177 cm w wieku 27 lat (jak mniemam Seba nie bez powodu jest 1996) to wcale nie jest jakiś strasznie mały wynik.

Gigantem nie jesteś, ale na pewno nie mikrusem, znam wielu rówieśników niższych od Ciebie i oni mają dziewczyny, więc co mam Ci napisać, że problem leży w Twojej psychice? No leży, ewidentnie. Nie masz 167 cm, tylko 177, brakuje Ci 3 cm, dziewczyny mają problem z oszacowaniem pół metra na parkingu i potem trzeba auta lakierować, a Ty się 3 cm martwisz.

Powyżej dostałeś żartobliwy sposób na obejście problemu, w końcu liczy się efekt.
Średni wzrost u mężczyzn oscyluje pomiędzy 180 a 189cm większość mężczyzn w Polsce .Ja należę do najniższych i to mnie to trapi.Na Badoo ,tinderze,sympatii,fotce,czy innych portalach jestem skreślany z powodu niskiego wzrostu .Pisałem i próbowałem zagadać ale niestety na tych stronach jestem określony.To jest mój największy kompleks .
 

seba1996

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2023
Posty
47
Punkty reakcji
1
Kurde już za stary jestem żeby szukać no fakt .Niestety będę musiał się z tym pogodzić ,że laski sobie nie znajdę dla nich za niski jestem.
 

seba1996

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2023
Posty
47
Punkty reakcji
1
Nie polecam stron na portalach randkowych jeżeli facet ma poniżej 180 cm i na dodatek jak skończy 30 lat .
 

Goblin

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2023
Posty
30
Punkty reakcji
2
Uwierz, ludzie mają większe problemy, a też chcieliby związku.

(...) Niestety będę musiał się z tym pogodzić ,że laski sobie nie znajdę dla nich za niski jestem.

Nie poddawaj się :) Może nie masz wzrostu koszykarza (nie wiem, nie znam się), ale nie jesteś patologicznie niski, więc na pewno masz szansę, aby znaleźć jakąś sympatyczną panienkę, dla której to nie będzie problem. Jeśli będziesz nad sobą pracował i np. będziesz wyjątkowo uprzejmy, to osiągniesz sukces. Tak uważam. Ale mogę oczywiście być w błędzie, nieszczęścia też się zdarzają, życie to nie park rozrywki i trudności dotyczą każdego. Więc nie obiecuję Ci udanego związku od jutra, ale poddać się to najgorszy wybór. Może ten wyższy ma mniej pieniędzy? Może jest brzydszy? Może nie szanuje kobiet?

Różnie może być, prawda?
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
362
Punkty reakcji
48
Niestety będę musiał się z tym pogodzić ,że laski sobie nie znajdę dla nich za niski jestem.
Ja myślę, że jej nie znajdziesz, bo jesteś zbyt głupi.

Przejdź się na miasto i spójrz ilu facetów niższych od Ciebie popierdziela za rączkę z dziewczyną. Czary na nie porzucali, czy jak?

Tak BTW. To nie wydaje się Wam dziwne, że to już drugi temat o wzroście w podobnym przedziale?
 

Agnesuk

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2015
Posty
18
Punkty reakcji
0
Jestem facetem mając już 27 lat i jestem dosyć niski mierze 177 cm wzrostu.W kolejce w sklepie należę do najniższych mężczyzn.Szukajac dziewczyny odrzucali mnie z powodu niskiego wzrostu .Nie celowałem w kobiety które mierzą 170 lub więcej tylko niższe .Nigdy nie byłem w związku z dziewczyną .Wzrost ma też duże znaczenie znaleznieniu partnerki dużo kobiet patrzy się na wzrost potencjalnego partnera .
Wiem,że wzrostu nie mogę zmienić .Nie raz słyszałem ,że trzeba było rosnąć kiedy miało się czas.Niestety byłem u endokrynologa mając 16 jako nastolatek i taki niski jestem do dziś .Niestety pisze to bo mam nadzieję żeby ktoś mnie poprostu zrozumiał .
Ja jestem kobietą co ma 177, więc dla mnie był byś za niski, ale bez przesady ze nie możesz znaleźć nikogo przez wzrost 😒🤨 jest wiele małych kobiet
 

seba1996

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2023
Posty
47
Punkty reakcji
1
Wątpię ,żeby taki niski facet jak ja znalazł dziewczynę.Denerwuje mnie czasami to ,że jestem dosyć niski .Myślałem nie raz nad operacja wydłużania kończyn.
 

seba1996

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2023
Posty
47
Punkty reakcji
1
Są też takie które mają niższych od siebie 🤷🏼‍♀️ nie szukaj na siłę, sama się znajdzie
Bardzo mało jest takich osób co mogę wymienić ledwo na palcach jednej ręki.Dla dziewczyn mierząc 165 cm jestem za niski .
Naprawdę kiedyś byłem załamany psychicznie z tego powodu .
 

Agnesuk

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2015
Posty
18
Punkty reakcji
0
Bardzo mało jest takich osób co mogę wymienić ledwo na palcach jednej ręki.Dla dziewczyn mierząc 165 cm jestem za niski .
Naprawdę kiedyś byłem załamany psychicznie z tego powodu .
Rozumiem, ja zawsze byłam za wysoka a teraz jestem z tego dumna. Ty też znajdź pozytywy 🙂
 

seba1996

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2023
Posty
47
Punkty reakcji
1
Rozumiem, ja zawsze byłam za wysoka a teraz jestem z tego dumna. Ty też znajdź pozytywy 🙂
Nie masz z czego niski facet to raczej tragedia.Nie ma żadnych pozytywów jestem przez to słabszy fizycznie .Nie zrozumiesz tego niestety wcale😞
 
Do góry