Ninja trojan 1.0 [niewykrywalny trojan]

tajpan

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2006
Posty
45
Punkty reakcji
0
Cześć. Napisałem trojana, który w chwili obecnej jest niewykrywalny przez antyviry (nie licząc bardziej profesjonalnego oprogramowania, które wykrywa "podejrzane procesy" a tego nie da się uniknąć). Trojan jest bardzo prosty, więc jeżeli chcesz komuś rozwalić kompa to możesz się rozczarować, ale jeżeli chcesz sobie z kogoś pożartować to powinien wystarczyć. Poza tym posiada 2 servery. "Bezpieczny server" nie kopiuje się na dysk, ani nie dopisuje się do rejestru- inaczej mówiąc możesz bezpiecznie testować opcje trojanka na własnym kompie. 2 server zapisuje się na dysku i dopisuje do rejestru.
link do Ninja Trojan 1.0
Ze swojej strony obiecuję, że to nie koniec. Po sesji pomyślę o bardziej rozbudowanym trojanie.
Pozdrawiam:)
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
tak jego sciagniecie może zaszkodzić twojemu komputerowi, nie ściąga się takich rzeczy od nieznajomych :)

a z tą niewykrywalnością to tak że mi odrazu wykrył ;)
 

Tassadar

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2007
Posty
105
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Kraków
Nawet do końca nie ściągnąłem a antivir mi wywalił komunikat o wykryciu Backdoor.Win32.Delf.ili. Moim zdaniem żaden antywirus tego nie przepuści.
 

Ostry92

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2007
Posty
287
Punkty reakcji
1
Ja lepiej nie sciągam kiedyś taki koleś mi na gg pisał że taką gre mi wyśle przez gg ale to był virus ;/
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Żal mi was- popatrzcie kiedy autor napisał tego trojana (jeszcze w styczniu), pewnie w ciul osób bawiło się nim a wy teraz chcecie aby po połowie roku nie był wykrywalny... Spóźnieliście się i tyle, a teraz jakieś głupie macie wonty, pomyślcie zanim coś napiszecie.
W styczniu tego trojana avast nie wykrywał...
 

Tassadar

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2007
Posty
105
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Kraków
Faktycznie nie zauważyłem kiedy był napisany pierwszy post, ale już od 2005roku podobny wirus był w bazach Kaspersky, a zmodyfikowane kody wykrywa on bez problemu.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
wiesz trojan mógłby byc wykrywany i zaraz tydzien po napisaniu jesli jedna z pierwszych ofiar trojana zgłosiła by ten program do avastu czy gdzie indziej...
 
R

rokiczaaa1

Guest
mój antivir wykrywa i usuwa wszystko co podejrzane podczas pobierania.
dlatego też od początku jak mam net nie miałam virusa, bo on je brutalnie skasował :)
internet roi się od szkodników...
był czas, że nawet na 'beziecznych' stronach nagle wyskakiwał komunikat, że usunięto virusa.
archiwa też skanuje i usuwa li nie dopuszcza do zainfekowania
 

Renay

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Jak się umie chodzić po internecie i jest się rozsądnym, to żaden antivirus nie jest potrzebny, antivirusy tylko system zamulają.
 
R

robaldo

Guest
Renay- to proponuje zainstalowac antywirusa po np półrocznym surfowaniu przez neta...zawsze jakiś syf sie znajdzie na pewno!
 
Do góry