Nike Dunk High

soczekpl

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Tak sobie googlowałem, i wygooglowałem ten temat ;)

No więc planuję kupić Dunki, raczej Highy.

Mam około 400 zł, jedne mam wypatrzone z wysyłką 430.

Chodzi mi o te: Allegro.pl/item617045350_nike_santa_cruise_high_buty_skora_r_44_5_dunk.html (numer 1). Oryginał czy podróbki? Warto? Jest też inna wersja kolorystyczna (biało-niebieskie), ale mi ta bardziej pasuje ;)

Potem są takie: Allegro.pl/item600191513_nike_dunk_high_r_44_5_white_green_yellow_vandal.html (numer 2). Aukcja już się skończyła, ale nie ukrywam, że bardzo mi się podobają, i zostały 3 sztuki, napisałem już maila, czy jeszcze są.

Rozmiar oczywiście tylko 44.5. Wysyłka może być z USA, oczywiście lepiej, jeśli z Polski, ale jak patrzyłem na Allegro, to dużo Dunków pochodzi z USA... Może jakieś propozycje? Byłbym wdzięczny za pomoc :)
 

soczekpl

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Te to chyba za dużo z dunkami wspólnego nie mają :bag:
No niby jest to połączenie Dunków, Vandalów i Blazerów :p

Mniejsza o to, bardziej podobają mi się te żółte-zielone-białe, mają być w niedzielę, jednak "ciężko określić, czy będzie 44.5".
 

Weezy

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
dzieki za odpowiedz, nie bylem pewien be cena jest bardzo przyzwoita jak na te dunki/jordany
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
A co powiesz ogólnie na temat Vandali? Bo od tygodnia użytkuje Dunki,ale jakoś nie mogę sie przyzwyczaić do nich... jak dla mnie mają zbyt niską podeszwę. Które są bardziej komfortowe wg. Ciebie? bo przymierzam sie do do ich zakupu,ale...
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Ja to nie mam co porównywać...
Vandale mam wysokie, a dunki niskie i do tego SB.
Ty jakie masz dunki? Zwykle czy SB?
SB dobrze mi się nosi, wygodne itd.
Zwykłych na nogach nigdy nie miałem i w sumie nie mogę się wypowiedzieć czy są wygodne ;p
Nie wiem w ogóle czy jest jakaś różnica.
 

Szopin

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Rowniez posiadam Dunki mid SB (te co wyzej o nich pisalem , ale oczywiscie legity a nie takie fejczyny)
Moge powiedziec ze sa bardzo wygodne chociaz na poczatku przez hm 1-2 tyg. byly nie rozchodzone i dziwnie sie w nich czulem ale teraz nie zamienilbym ich na zadne inne :D polecam kazdemu ;)
A co do Vandali to chetnie wyslucham opinie innych poniewaz przymierzam sie do zakupu jakiejs pary Vandali ;))
I takie pytanie na koniec do osob posiadajacych Vandale ;)
Czy sa wytrzymale i warte swojej ceny?? ;)
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
No różnie to bywa.
Mam tylko jedną parę vandali (UTT Pack). W miarę się trzymają ale...przód lewego buta pogiął mi się niemiłosiernie już po kilku dniach, a prawy wciąż jest jak nowy. Nie wiem czym jest to spowodowane. Co do wygody to mam też wygodniejsze buty od nich.
Ogólnie Vandale nie są złe ;p
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
Ty jakie masz dunki? Zwykle czy SB?
SB dobrze mi się nosi, wygodne itd.
No ja mam te zwykłe,czyli high.Dotąd popylałem w air force,ach,teraz mam też dunki i chodzi mi sie w nich jak w trampeczkach conversa. (legity oczywiście).
 

Szopin

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
A jeszcze takie pytanie nie wiecie gdzie mozna kupic Vandale w sklepie stacjonarnym ? Na Ślasku najlepiej bo jakos jezeli chodzi o buty wole isc przymierzyc itd. niz kupowac na allegro :))
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
A jeszcze takie pytanie nie wiecie gdzie mozna kupic Vandale w sklepie stacjonarnym ? Na Ślasku najlepiej bo jakos jezeli chodzi o buty wole isc przymierzyc itd. niz kupowac na allegro :))
Hm, zobacz w SCC w Katowicach, ewentualnie Forum w Gliwicach :) Ale gwarancji, że znajdziesz, nie daję.
 

Szopin

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Byłem dzis w silesi cc i jezeli chodzi o vandale to sa tylko damskie ,ale inne buty pozytywnie mnie zaskoczyly poniewaz widzialem kilka konkretnych par dunkow , sir jamy, reverse jamy itp no ale tych co ja chce niestety nie znalazlem :pP
 
Do góry