Nike Dunk High

Szopin

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
no tak ale wolalbym wiedziec jak odroznic przed kupnem bo nie mam zamiaru za 300-400zl kupic jakas podrobke warta co najwyzej 100zl ;/
 

idealnie

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Inowrocław
dlaczego sądzisz, że mogą być nie oryginalne ?


ja mam takie same, niby było prosto z Ameryki ale wiadomo Made in Taiwan itp.


powiem Ci jedno warto je kupić dla samego szpanu :D są za:cenzura:iste i fajnie się je nosi
Dla samego szpanu ? Bez komentarza . Kupujesz rzeczy ze względu na szpan ? Ważne,że się podoba innym, nie ? Godne politowania : )
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Jak dla mnie to trochę podejrzane są - te sznurówki, jakieś dziwne 'załamania' na podeszwie no i ogólnie sprawiają wrażenie takich lipnych trochę...
 

UszatyPL

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wg mnie to czysty orginał a pozatym, widział z was ktoś ''dobrą'' podróbe tego znaczka NIKE, bo ja nie, zawsze tym kopiarzom coś się zchrzani ( no ale już adidas to nieźle podrabiają ) a więc wg mnie 100% orginał ;]
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Ze stanów (przynajmniej od tego użytkownika, bo pisze na jego stronie: Location: United States)
 

dawid2000x1

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
234
Punkty reakcji
1
a mam zamiar kupić sobie jakieś vandale low(męskie oczywiśćie) ...moglibyście mi coś polecić...
 

dawid2000x1

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
234
Punkty reakcji
1
dzięki 1 i 2 mi się podobają, te z niebieskim tez są spoko, ale już jeden kolo w szkole je ma :p
ale dzięki :D
 
Do góry