Nijaki głos

SzpaQQQ

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
174
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
Okolice wawy
wypij wódke a potem "MAŚLANKE" xD wypali ci cos i będziesz miał inny głos xD


albo krzycz na maxa przez godzine :D
 

Delete

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
31
ja mam 14 lat i tez mam damski głos przez telefon i nie płacze ;D kazdy jest inny ;] niemartw się ;]

Ty jeszcze dziecko jestes wiec...
Jeszcze pewnie mutacji nie miałes!

teorytycznie powinienem być mężczyzną a nie nastolatkiem.
Zabawne...mężczyzna...hahah...
Mężczyzna mozesz byc jak bedziesz miał grubo po 20'stce...
 

Merki

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
To czego 17 latków już nie którzy mówią młody mężczyzna? xO

No i do 18 latków się mówi pan a nie TY.
 

miszczunio

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2010
Posty
96
Punkty reakcji
3
Wiek
33
toż to katastrofa... :bag:
Tak jak już ktoś wcześniej pisał ogarnij się i nie marudź jak stary kawaler. Co mają niemowy "powiedzieć" o swoim głosie, a raczej jego braku? Dziękuj Bogu, że obdarzył Cię tak wspaniałym darem jakim jest głos a nie biadol.
 

Midus

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
418
Punkty reakcji
22
Po pierwsze to zastanow sie powaznie czy na pewno z tym Twoim głosem jest tak kiepsko jak Ci sie wydaje. Kiedys tez sie nagrywałem przez mikrofon (słabej jakosci) i brzmiało to dosc lipnie. Natomiast np. rozmawiajac przez tel prawie kazda dziewczyna w jakis sposob wypowiadała sie pozytywnie o moim głosie.

Jesli chodzi o sam głos to kiedys bawilem sie troche aby go troche zmienic, nie zeby cos z nim było nie tak, ale chciał zeby był nizszy, głebszy bardziej transowy.

Na poczatek musisz wiedziec ze wpływ na głos maja nawet takie rzeczy jak postawa ciała czy ilos nabranego powietrza do płoc, co p[rawda watpie aby to rozwiazało Twoj problem no ale mozesz cos o tym dokłądniej poczytac.

Po drugie najgłebszy, najnizszy, najsilniejszy a zarazem najbardziej ciekawy głos pochodzi z przepony, wiec na pewno warto poszukac w necie paru cwiczen (jesli chcesz to moge Ci jakies tutaj wkleic wentualnie wysłac na pw) i zaczac sie do nich stosowac.

Do tego mozesz sie bawic w modulacjie itp. np. powtarzajac wybrane kwestie aktorow z tv z naciskiem na to aby brzmiały tak samo.

mozesz tez zajrzec tutaj:

http://www.easyvoice.pl/
 
Do góry