niezaliczenie semestru

Frappe

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Świata marzeń....
Witajcie, mam nie za ciekawą sytuacje... Jestem w klasie maturalnej, więc do 10 grudnia mamy mieć wystawione oceny na semestr(konferencja15). Z jednego przedmiotu grozi mi ocena niedostateczna i problem polega na tym, ze nauczycielka nie chce pozwolić nic poprawić czy zdać... Jest nas pare osób w tej samej sytuacji i powiedziała ze z nami już nie rozmawia... Pytanie co teraz? Czy to jest w porządku, ze nie pozwala nam nic zrobić? Co możemy z robić w tej sytuacji?
i jesli nic nie wyjdzie...jak wygląda pozniej poprawa semestru? słyszałam, ze mozna w drugim wyciągnąć na 3 i jest ok...
:(
 

southryan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
517
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Balamb Garden
No tak ale jeżeli cały rok sobie "bimbałaś" i nagle Ci się sumienie odzywa pod koniec półrocza kiedy jesteś zagrożona ... to rozumiem nauczyciela xd
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Jak najszybciej porozmawiaj z wychowawcą, niech dogada się z nauczycielem o konkretnej dacie poprawy oceny na wyższą.
 

Frappe

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Świata marzeń....
hmm no własnie ta nauczycielka jest wychowawczynią...;/ a co do tego bimbania to to nie do konca tak.. :p pod koniec semestru teraz sie tak uwziela no i fakt ze prawie cala grupa zagrożona tez jest dziwny...
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Zbierzcie rodziców, niech porozmawiają. Wygląda na to, że inaczej nie da rady.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Ale jak to jest ? Jak się ma 1 na półrocze to się jakiś chyba egzamin poprawkowy robi, nie ?
Tak jest, masz czas do końca kwietnia. (tak mi się wydaje)
 

violet110

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
U nas w liceum gdy ktomuś grozi ocena niedostateczna ma prawo.. nie no w sumie MUSI zaliczyc semestr do końca marca...
 
Do góry