niewiem czy ona coś do mnie czuje napowarznie

donocik123

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mój problem polega na tym że od dawna podoba mi się pewna dziewczyna już kilka ładnych lat na początku tylko się przyjaźniliśmy potem jakoś nasze stosunki się pogorszyły nawet cześć sobie nie mówiliśmy ale jakoś tak sie złożyło że teraz chodzimy do jednej klasy i znowu się zaprzyjaźniliśmy zawsze razem wracamy do domu wydaje mi sie że ona cały czas sie na mnie patrzy chyba lubi ze mną spędzać czas a ja z nią bardzo karze mi siadać obok siebie w autobusie jestem typem jajcarza więc często sie przy mnie śmieje ostatnio zaproponowała mi wspólnego sylwestra i kazała przysiądz że spendzę go z nia no i problem polega na tym że nie wiem czy ona coś do mnie czuje czy tylko bardzo mnie lubi czytałem o takich sprawach na forach ale jak sie jej spytam to boje sie że powie nie i nasza przyjazń sie skończy naprawde nie wiem co mam robić a to moja sąsiadka sory że sie tak rozpisałem z góry dzięki

A jak powie nie to sie chyba spale ze wstydu :p i będe bał sie do niej kiedykolwiek podejść
 

kameleeon

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2010
Posty
7
Punkty reakcji
1
Nie pytaj się czy Ona coś czuje tylko Ty powiedz co czujesz. Wiem, że łatwo napisać. Mimo wszystko jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, zresztą nie sądzę żebyś był Jej obojętny skoro chce pójść z Tobą na sylwestra.
 

kemotek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
587
Punkty reakcji
1
Drogi Autorze,

ostatnio zaproponowała mi wspólnego sylwestra i kazała przysiądz że spendzę go z nia no i problem polega na tym że nie wiem czy ona coś do mnie czuje czy tylko bardzo mnie lubi

Albo to prowokacja, albo jesteś idiotą. Innego wytłumaczenia nie widzę.
Twoim problemem jest to, że sam sobie go stwarzasz, zamiast korzystać z okazji i cieszyć się chwilą.
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Po pierwsze idź na tego sylwestra i baw się dobrze w jej towarzystwie,
po drugie, ale co chcesz się jej pytać? czy będzie z Tobą chodzić?? ale gdzie po bułki do sklepu czy jak?
Skoro dwoje osób się spotyka,są przytulanki, całusy etc, to chyba jasne że ze są ze sobą! Słowa w tym przypadku są chyba zbędne.
Po co teraz zatruwasz sobie życie i rozmyślasz nad tym czy ona coś do Ciebie czuje? Bez sensu, ciesz się tym co jest, a reszta wyjdzie e ,,praniu!''.Pozdrawiam.
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
ostatnio zaproponowała mi wspólnego sylwestra i kazała przysiądz że spendzę go z nia no i problem polega na tym że nie wiem czy ona coś do mnie czuje czy tylko bardzo mnie lubi
Nie kombinuj za bardzo, masz zaproszenie na Sylwestra to idz, baw się, ale nie strać przytomności od nadmiaru alkoholu. Wykorzystaj moment składania noworocznych życzeń i czas odprowadzania jej do domu. Nie musisz pytać czy zostanie twoją dziewczyną, sam to wyczujesz po jej zachowaniu i im mniej planujesz tym bardziej naturalnie wypadniesz.
 

blacklover

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
przecież nie pytaj jej co czuje, tylko sam jej powiedz ze ją lubisz, ze lubisz spędzać z nią czas.
Idz na tego sylwka i bądź sobą :) !
 
Do góry