Nietypowy kolczyk w nosie

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
jaki byk/jałówka, ludzie!!! To wygląda jakby jakiś glut z nosa leciał!! OKROPNY!

Nie szpeć się, dziewczyno :bag:
 

Gure_Okami

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Bydgoszcz
Fucktycznie, kółeczko to nie jest, żeby byka przypominało... :D
Wszystko zależy od typu urody no i predyspozycji (ja na przykład mam chore zatoki i nader często katar... sama myśl o takim kolczyku... bleeeee), ale u kogoś innego, jak ktoś to lubi... jego sprawa.

Więc po pierwsze - według mniej tej lasce (aktorka?) na zdjęciu nie pasuje ni w oko (czy raczej ni w nos? :D)
A po drugie - aqulicious, jak ci się podoba, to na co się innych pytasz? To twoja twarz, a nie innych... Przy kolczyku trzeba być samemu pewnym i tyle.
 

Hoop_93

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Ju lubie kolczyki tylko w uszach ^^ W nosie i innych " nietypowych " miejscach mi się nie podobają^^
 

kasiak11l

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
283
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Nienacka
Ja lubię kolczyki w uszach i chyba,że nieraz w pępku...Ale tak to nie przepadam zbytnio za kolczykami w nosach itp.,
 

agulicious

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2007
Posty
391
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Ulanów
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

(Nie biorę pod uwagę tych ktorzy mają 12/13 lat :lol: bo co oni mogą wiedzieć.. dla nich 3 kolczyk w uchu to już o matko! :))

A tradyzyjny kolczyk w nosie, pępku są przereklamowane..

Dziękuję :)
 

hanex93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
troszkę dziwny taki :niepewny: ja wole w brodzie albo w wardze :p :lol: twój nosek, rób z nim co chcesz ;P
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
To przebicie nazywa się septum.
Widzę, że nikomu się nie podoba :p
A u mnie jest w planach, jeszcze nie teraz, ale w przyszłości ^^ Chyba, że się rozmślę : p Zresztą przecież zawsze można tam nosić banana zamiast podkowy/kółka ale to znowu się ludzie przyczepią, że "metalowe, świecące gluty" :p
 

tfojamama

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
62
Punkty reakcji
2
Miasto
3city
A mi się ten kolczyk bardzo podoba, sama planuję sobie taki zrobić. : )
Nie wiem dlaczego niektórym kojarzy się on z bykiem ale spoko.
Zwykły kolczyk w nosie (bez obrazy) jest dla mnie mało oryginalny i czasem "wieśniacki".
 

monia182

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
mnie sie taki kolczyk podoba, sama bym sobie taki zrobila, ale wydaje mi sie że nie będzie mi pasował
 
Do góry