Nietypowe Nazwiska...

cairath

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Ja znam ludzi o nazwiskach kozibąk i gnojek. taka mała ciekawstka: nie wiem czy wszyscy wiedzą ale Sylwia Gruchała - florecistka - zmieniła swoje nazwisko bo jej wcześniejsze to Ruchała
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Pinda albo Pindral i Szczykutowicz:D
Ale to nie moje nazwisko :) Ja mam ładne i krótkie :)
 

Tunia22

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
kolega taty miał na nazwisko Burdel i sądownie je zmienił ale na jakie to juz nie wiem :D
 

motysia

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piła
Moje panieńskie to Motyka (po tatusiu), a wywodzę się z rodziny Skwarek (po mamusi).
A znam różne nazwiska: Kupka, Dziekan, Wacek, Kudłaty, Cipko, Zmyślona, Ciołek, Drożdż, Ryczek..
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
moja sasiadka ma na nazwisko Kwoka, moze nie tyle ze nietypowe .tylko ja sama jakos bym takiego nie chciala miec:p
 

Tunia22

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
moja była nauczycielka nazywa się Wlizło ;) Ale wredna małpa z niej była...
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Ostatnio wychwyciłem w magazynie komputerowym nietypowe, a zarazem absurdalne nazwisko pewnego pana z nad morza o mianie Nieruchalski, który spłodził siedmioro dzieci, oraz o urzędniczce urzędu skarbowego, która miała na nazwisko Oszust.
 
A

Anitkaa

Guest
Słyszałam kiedyś takie nazwisko( nie zmyślam , to jest fakt) : Cichowszędzieszybkodajka. To dopiero... Podobno osoba, która je nosiła , była z niego bardzo dumna.
 

manieqq

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kołobrzeg
Słyszałam kiedyś takie nazwisko( nie zmyślam , to jest fakt) : Cichowszędzieszybkodajka. To dopiero... Podobno osoba, która je nosiła , była z niego bardzo dumna.
Oj to chyba jedyna w Polsce, oczywiście nie licząc jej rodziny, z takim nazwiskiem;) dlatego dumna;)
 
A

Anitkaa

Guest
Dobrze, że miała jeszcze w miarę normalne imię , bo jak by to brzmiało np. Kunegunda Cichowszędzieszybkodajka. ( Nie mam nic do imienia Kunegunda, tylko tak przykładowo piszę)
 
Do góry