Nieszczescliwa Milosc!

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Kocham pewnego chlopaka od paru dobrych miesiecy.I niestety chociaz bardzo sie staram nie moge o nim zapomniec.Zachowuje sie jak male dziecko nie jest zdecydowany czy chce byc ze mna.A jesli nie chce to czemu nie moze mi po prostu tego powiedziec?Kiedy zaczynam z nim rozmawiac o tym to on po prostu zmuienia temat.Przeciez o wiele latwiej by mi bylo pogodzic sie z mysla ze on nie bedzie moj gdyby mi o tm powedizal.A on milczy.Na dodatek zerwal ze swoja dziewczyna ponad 4 mce temu i pytalam sie czy on cos do niej wciaz czuje a on ze nie .ale jestesmy w jednej klasie tak wiec widze ich i to ze oni nadal sa ze soba blisko.Moze to moja wyobraznia,ale ja bym po prostu chciala znac prawde!CZy to tak duzo?Kocham go ale zrozumiem jesli nie bedzie chcila ze mna byc.Pomozcie! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
 

sylwia_1990

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
323
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Zielonych Płóc Polski :)
To jest trudne gdy się kocha i widzi że ta osoba tak postępuje. Powinnaś go poprosić żeby Ci wszystko powiedział i wytłumaczył bo już nie chcesz być w tej ciągłej niepewności. Powiedz mu że zrozumiesz jeśli Ci powie że nadal kocha swoja byłą i postarasz się zniknąć. Ale nie bądź nachalna to może go zniechęcić!! Życze powodzenia. :) Musisz z nim pogadać :);) Napewno wszystko będzie oki :)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
A mi sie wydaje ze on sam niewiem ktora z was kocha dlatego jest taki niezdecydowany, daj mu czas , poganianiem go napewno nic nie zdzialasz.
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
Napisałaś tylko że Go kochasz i że zerwał z dziewczyną 4 miesiące temu. Ale nie piszesz nic na jakim etapie znajomości jesteście. Czy się gdzieś spotykacie, chodzicie na randki, rozmawialiście... ?

Jeśli nie chce mówić to nie naciskaj. Jesli dużo czasu spędza ze swoją byłą i wygląda na to że jakoś się mimo wszytsko kleją do siebie... No cóż... Możesz Go delikatnie zapytać czy zamierza wrócić do Niej jeśli odpowie że nie wie albo zacznie sie wymigiwac to odpusc sobie bo to dla Ciebie nic dobrego nie wróży.
 

Ania20

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Konin
Mówisz że go kochasz,hmmm,pomyślmy...Może zrób tak nie wchodź już na ten temat gdzy z nim rozmawiasz,nie wypytuj go,dlaczego,czy wróci do niej,czy nadal coś do niej czuje itd.Wtedy pomyśli uuu coś nie tak,a najlepiej jeszcze ignoruj go troszeczke,nie zaczynaj z nim pierwsza rozmowy. ;)
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Do pewnego czasu wydawalo mi sie wszystko jest na najlepdzej drodze-spotykalismy sie,dogadywalismy sie naprawde swietnie i czulam ze jemu zalezy.Ale teraz jest inaczej-czuje ze sie zmienil,stal sie milczacy,spokojniejszy-zupelnie inny chlopak.Czuje ze sie oddalamy od siebie.Ja juz nie zaczynam wiecej tego tematu,nie pytam sie o ta dziewczyne(zapomnialam dodac ze jest baardzo znana w pewnych kregach;/),nie jestem nachalna.Ale chcialabym dowiedziec sie po prostu prawdy.;/

A!zapomnialam dodac ze on w rozmowie ze mna powiedzial ze nic do niej nie czuje.Ale czemu milczy na nasz temat?
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
w pewnych kręgach tj.? Po prostu ejdyne wyjscie, wprost zapyatc. Bo jak inaczej sie dowiesz. Powiesz, ze przyjmiesz akzda prawde, cchcesz po prostu wiedziec. Pzrecie zt o Jego wybór.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
no jest latwa-delikatnie mowiac.tak zrobie.dzieki:)
tak myślałam, codo tej dziewczyny:p także wiesz, może o to mu chodzi :sexy:-świruję... a co do dzięki, to to było do mnie? :p w takim arzie nmzc, to anjlesze wyjscie ;)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Tak do ciebie Martyna:)Wiem musze czekac.ale ile mozna?mam nadzieje ze starczy mi sily:)
poczekaj, a keidy poczujesz,ze już dłużej nie możesz, to po protu pwoeidz. To co czujesz, wszystko się ułoży, zobaczysz, będzie dobrze ;)
 

Paulincia

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Bielska_Białej
Mi się wydaje, że on sam niewie czego chce. Możliwe, że miota się z myślami która z was wybrać którą kocha. Przez jakiś czas daj mu spokuj nie pytaj go o nic bo możesz go zrazić. Daj mu trochę czasu i nie pokazuj mu, że niejest ci obojetny. Pokaż mu, że daesz sobie spokuj gadaj z nim ormalnie, jak tak zrobisz on poczuje że cię traci i wtedy dokona wyboru. Powodzenia. :papa:
 

Hammerek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
35
hmm... moim zdaniem trafilas na heh,... jakby to nazwac...typ chlopca,ktory nie potrafii powiedziec prawdy,a Cie to strasznie boli i ja to rozumiem... wiem jak to boli rok temu przezywalam ta sama sytuacje,tylko,ze mialam o tyle lzej ,ze nie chodzilam z nim do klasy... wspolczuje Ci ,bo widzisz jak on zachowuje sie w stosunku do innych dziewczyn i Cie to boli...wiem,ze trudno sie odkochac...tak mysle,ze skoro on juz wie,ze Ty go mocniutko kochasz to teraz on powienien przejac inicjatywe i zaczac z tym cos robic,... wiem,ze dla Ciebie jest ciezko ,ale nie ma innnego wyjscia..nic na sile nie zrobisz.nie zmusisz go do wyznania Ci milosci..ten chlopak moze byc niezdedcydowany teraz ,ktora z was ma wybrac...jedank mam nadziej,ze niedlugo ci przejdzie,bo nie ma sensu tracic czas na chlopca,ktory nie potrafii powiedziec prawdy...3maj sie i zobaczysz ,ze wszystko sie jakos ulozy ;:):):) bya ;*
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Wiem..najgorzej jest zapomniec. :( ale co poradze?nikogo nie zmusze do milosci moze tak musi byc,moze dane jest nam byc tyllko kolegami,na razie zachowuje sie w stosunku do niego obojetnie,zeby sie nie narzucac,czas pokaze
 

xi-bit

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marsa
Uważam, że skoro sama mówisz, że on zachowuje się jak małe dziecko to powinnaś go sobie odpuścić... no chyba, że odpowiadałby Ci taki chłopak z którym nigdy nie wiadomo :]
 

dzasti

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kraków
Faceci czasami nie wiedzą czego chcą, niestety, więc Ty musisz tak nim pokierować, żeby doszedł do wnisku, że chce Ciebie :) albo sobie odpuścić, a to jest dużo łatwiejsze...
 
Do góry