Niesymetryczne piersi/klatka

stevenloop

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Siemka otóż mam problem z piersiami (lub z klatką piersiowa). Są one niesymetryczne. tzn. jedna jest bardziej ,,wypukla" niz druga (niewiele ale jest)- lewa jest wieksza
Mam 16 lat 178cm wzrostu, waga cos okolo 60. Czy to jakas wada? Moze w okresie dojrzewania tak ma byc? A moze mam jakies cwiczenia na wyrownanie klatki pirsiowej robic? foto:

 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Siemka otóż mam problem z piersiami (lub z klatką piersiowa). Są one niesymetryczne. tzn. jedna jest bardziej ,,wypukla" niz druga (niewiele ale jest)- lewa jest wieksza
Mam 16 lat 178cm wzrostu, waga cos okolo 60. Czy to jakas wada? Moze w okresie dojrzewania tak ma byc? A moze mam jakies cwiczenia na wyrownanie klatki pirsiowej robic? foto:

Nie widzę żadnej różnicy. Chyba coś sobie uroiłeś.
 

Studencik

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2008
Posty
183
Punkty reakcji
2
Wiek
38
A nie masz przypadkiem skrzywienia bocznego kręgosłupa (skoliozy)? Choć takie wrażenie mogło powstać przez to, że jedną ręką trzymasz aparat i nie stałeś prosto...
 

spin

Zbanowany
Dołączył
29 Październik 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
wg mnie to normalne ze lewa jest wieksza bo przeciez po lewej znajduje sie serce, które non stop pracuje a tym samym zwieksza prace miesni
 

Studencik

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2008
Posty
183
Punkty reakcji
2
Wiek
38
wg mnie to normalne ze lewa jest wieksza bo przeciez po lewej znajduje sie serce, które non stop pracuje a tym samym zwieksza prace miesni

Serce znajduje się za mostkiem, a po lewej stronie leży tylko koniuszek i nie ma to wpływu na rozwój mięśni klatki piersiowej.
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
A nie masz przypadkiem skrzywienia bocznego kręgosłupa (skoliozy)? Choć takie wrażenie mogło powstać przez to, że jedną ręką trzymasz aparat i nie stałeś prosto...
Myślę, ze tu tkwi problem. Raz dwa do lekarza po skierowanie i udaj się na odpowiednie badania. Masz 16 lat to zostało ci jakieś 2 lata do naprawienia tego.
 

Meszek

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
364
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Katowice
Masz 16 lat to zostało ci jakieś 2 lata do naprawienia tego.

A potem, co się stanie? Będzie wybuch? :bag:

A wracając do tematu - nie widzę niczego, co miałoby być dla Ciebie problemem. ŻADEN człowiek nie jest idealnie symetryczny. Myślisz, że kobiece piersi też są identyczne? Taka natura ludzka, że z każdego miejsca wygląda się nieco inaczej. Oczywiście możesz sobie zrobić badania, jeśli nie daje Ci to spokoju. Zawsze to jakieś wyjście ... ;)
 

Rainmaker

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zamość
A może jesteś leworęczny i masz lepiej wyćwiczoną lewą stronę klatki? A poza tym idź do lekarza.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ej człowiek nie jest symetryczny znam dużo innych osób co tak ma
nawet u mnie w rodzinie ma 3 osoby tak..
 

paulinka__17

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Centrum
Kochani jesli chcecie ze mna porozmawiac o waszych problemach zapraszam do pisania do mnie po adresy GaduGadu -------> 12407401
adres e-mail ------->paulina_311@interia.pl
moje forum ------->http://mymlodziez.myforum.pl/index.php

jestem przyszlym psychologiem, i pragne wam pomagac
pozdrawiam Paulina
 
Do góry