Niesmialy i niesmiala

lol345

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, to moj pierwszy post na tym forum ;)
Otoz dosyc czesto widze sie z pewna dziewczyna w autobusie. Wiem ze jest mlodsza o max. 2 lata. Wiem jedynie gdzie mniej wiecej mieszka i do ktorego gimnazjum chodzi. Szukalem jej w necie na roznych portalach spolecznosciowych, bez skutku. Wiem tez ze jest skromna i niesmiala (jak ja xD). Czesto zerka na mnie, ale nie moze za czesto bo ja sie patrze na nia prawie caly czas :D Nie wiem jak w takiej sytuacji zaczac rozmowe. Szukalem roznych sposobow, nawet najglupszych. Jest niesmiala, wiec moze nie chciec rozmawiac moze nie z tego powodu ze mnie nie zna, ale z tego ze w autobusie jest pelno ludzi i chcialaby troche prywatnosci. Chcialbym zaczac od malej znajomosci nawet zeby w autobusie powiedziec sobie czesc, dalej dam rade, najgorszy jest ten poczatek. Wiem tez, ze jezdzi sama (jak ja), nie widzialem jej z kolezanka/kolega i wyglada na taka, ktora nie ma chlopaka, takie dziwne przeczucie xD. Moze ktos ma jakis pomysl na pierwszy text. Myslalem o textach typu "ktora godzina" i w ktorym momencie podejsc? Mam z tym klopoty. Pozdro.
 

Kevin2007

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Co za problem :mruga: .

Podejdz do niej i powiedz " Czesc , "twoje imie" jestem" ona zapewne powie swoje imie i podajcie sobie dlon. A pozniej gadka powinna sama przyjsc , proste nie?
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
"Czesc" i usmiechnac sie ;)
i dzialaj, bo potem bedziesz tylko na siebie zdenerwowany ze nie podszedles kiedy mogles, a teraz ktos zwina Ci ja z przed nosa.

Im dluzej myslisz... zastanawiasz sie tym masz mniejsze szanse na podejscie. NIE MYSL, PODEJDZ. Inaczej nie zadziala...
Pamietaj, ze ona tez pewnie zauwazyla ze na nia patrzysz... i masz coraz mniejsze szanse, ktora dziewczyna chce byc z (cenzura) ktory nie ptrafi zagadac?
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Człowieku AUTOBUS jesteście skazani na siebie przez jakiś czas :D jak nie masz odwagi zagadać to jak będzie sama siedziała to od razu idź i "przepraszam cię koleżanko może masz wolne miejsce ??;P" albo coś na ten styl :p
Zrób tak :D wbij sie na jej siedzenie i już bezie z górki :D chyba w takiej sytuacji będziesz umiał otworzyć buzie do niej :p tylko nie siadaj po wf i weź miętówkę :p
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
popsuj coś w autobusie,będziesz miał więcej czasu na działanie :D
 

Andrew575

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
346
Punkty reakcji
1
Skoro ona zerka na Ciebie to znaczy że już dawno chce żebyś do niej zagadał...
 

Psycho Tata

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Tez mialem taka sytuacje. Jak spotkalem ja kolejny raz w autobusie podszedlem i zaczalem tekstem "Nie pierwszy raz juz sie spotykamy"... a potem normalna gadka.
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Jeżeli chodzi o psucie autobusu to jest jeden patent :D pod siedzeniami masz takie grzejniki które są zasilane płynem z chłodnicy :p wystarczy mieć śrubokręt i odkręcić opaskę ściskająca wąż a grzejniczek :p woda wypływa z i będzie brak chłodzenia :p więc kierowca sie zatrzyma :p
 

Maver

Głęboko wierzący ateista
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
1 579
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Podejdz do niej i powiedz " Czesc , "twoje imie" jestem" ona zapewne powie swoje imie i podajcie sobie dlon. A pozniej gadka powinna sama przyjsc , proste nie?

Nie. Cholernie skomplikowane. Ile ja już miałem takich sytuacji w których powiedziałem "cześć, jestem xxxx..." i gapiłem się jak idiota bo mi w gardle zaschło...
 

orginal

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
stań koło niej powiedz cześc i się przewróć udawaj ze zemdlałeś. jak dobrze pójdzie to ci zrobi usta usta (musisz udawac ze nie oddychasz) a wtedy sie obudzisz i włożysz jej język. zawsze mozesz dodac ze zemdlales na jej widok bo byla piekna.

jednak pamietaj ze takich rzeczy nie musisz robic. bo wystarczy porozmawiac w dobry sposób. poczytaj przyklejone tematy i cos o mowie ciala. powodzenia..
 

michael

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
103
Punkty reakcji
2
stań koło niej powiedz cześc i się przewróć udawaj ze zemdlałeś. jak dobrze pójdzie to ci zrobi usta usta (musisz udawac ze nie oddychasz) a wtedy sie obudzisz i włożysz jej język. zawsze mozesz dodac ze zemdlales na jej widok bo byla piekna.

Gorzej będzie jeśli ona poprosi o pomoc jakiegoś goscia, a on zacznie robić Ci usta-usta :)
 
Do góry