Niesforne włoski..

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
Drażnią mnie moje włosy <_< . Zawsze, gdy próbuję je jakoś ładnie ułożyc (podkręcić, pofalować, wyprostować), to one "robią co mogą", byle było przeciwnie do moich zamierzeń. Grr! Polećcie mi jakiś dobry kosmetyk, który utrwali moje kosmyki. Raczej wolałabym o domowe sposoby, bo na kasie nie leżę :niepewny:. Mam włosy w kolorze ciemny blond, które mają tendencję do przetłuszczania się.
 

jaNina

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Drażnią mnie moje włosy <_< . Zawsze, gdy próbuję je jakoś ładnie ułożyc (podkręcić, pofalować, wyprostować), to one "robią co mogą", byle było przeciwnie do moich zamierzeń. Grr! Polećcie mi jakiś dobry kosmetyk, który utrwali moje kosmyki. Raczej wolałabym o domowe sposoby, bo na kasie nie leżę :niepewny:. Mam włosy w kolorze ciemny blond, które mają tendencję do przetłuszczania się.


A próbowałaś już nowego nivea do stylizacji włosów ?
polecam www.eksperciniveastyling.pl zarejestruj się a wyślą Ci próbkę :)
 

cud_kobieta

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
a ja tak czekam na te probki bo tez sie rejestrowalam i nic.. oni jakos daja znac ze je przesla?
 

Zhen ni

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Siemianowice Śląskie
ja przed lustrem wpadłam kiedyś na taki pomysł:
nakładam na końcówki włosów krem nawilżający do twarzy. Krem musi być bardzo rzadki i lejący się, i nie może być tłusty(ja mam z Avon'u krem intensywnie nawilżający- Aloes i Awokado, z serii Naturals). Działa to jak wosk do włosów, tyle że włosy nie są posklejane i po wyschnięciu stają sie jedwabiste i miękkie :) . Trzeba tylko pamiętać żeby nie nałożyć go za dużo i jedynie na końcówki lub na kosmyki które nie są przy skórze, bo wtedy mogą się szybko przetłuścić.
 

budyska

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
412
Punkty reakcji
1
Miasto
Jak najdalej stąd...
Mam podobny problem,
mam dłuższe włosy a koncówki odstaja mi kazda w inna strone,
oszalec mozna, prostownica nie pomaga,
moze jakis krem albo cuś???
 
Do góry