nieprzewidziana, ale chciana

Piotr_16

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Na jakiej zasadzie wogole funkcjonuje takie liceum zaoczne? Mnie chodzi o to by właśnie jak najwiecej móc jej i dziecku poświęcać czasu przy czym jednoczesnie nie zawalac szkoly i jako facet zapewnic jak najszybciej dogodne warunki zycia. Pokazywac jaki to dorosly jestem nie zabardzo moge bo poki co to ze mnie dziecko <_< , ale mowi sie ze "pierwszy krok do doroslosci to umiec przyzac, ze jest sie dzieckiem"
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Jestem w Twoim wieku... Nie chciałam się wcześniej wypowiadać na ten temat. Dlaczego - nieważne.

Co ja Ci moge powiedzieć... Rozśmieszyło mnie kilka sytuacji. Raz piszesz o ciąży, a z drugiej strony, że nie jest to pewne... Myślę, że najlepiej dla Was byłoby gdyby test okazał się negatywny. Przecież masz 16 lat /rocznikowo, czy nie... mniejsza z tym./, kończysz gimnazjum. Dziećmi jeszcze jesteśmy! Przed Tobą całe życie. Jeszcze będzie nie jedna taka dziewczyna... Pójdziesz do liceum, poznasz nowe koleżanki... Skąd wiesz, że jakaś inna Ci się nie spodoba? Skąd wiesz, że nie znjadziesz innej - Jedynej?
 

jojo84

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
645
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
New York znowu
Piotrze_16 najpierw powinienes sie dowiedziec, czy bedziecie mieli dziecko, czy nie!
takie gdybanie nie ma najmniejszego sensu, bo moze byc tak, albo siak...

zycze wam, aby okazalo sie, ze jednak NIE... a potem poczekajcie ze wspolzyciem do czasu, az zrobicie wszystkie kroki do doroslosci... i nic nie bedzie wam stalo na przeszkodzie, zeby miec dzieci...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
zapewne dopuszczasz do siebie myśl,bycia ojcem dziecka i skoro to zrobiliście masz stracha bo może sie okazać,że twoja panna jest w ciąży.
skoro sam tego nie jesteś pewien nie nastwiaj sie tak na to. i ...żyjcie sobie w celibacie przez jakiś czas.
czasem warto czekać.
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Pierwszy post piszesz tak jakby już na 100% była w ciąży.Nie ma powodu do paniki, póki nie jest się pewnym, po co się martwić za wczasu.A poza tym nieraz młodzi ludzie naczytając się pism w stylu "Bravo girl" mają trendencję do panikowania, jeśli np. guma pęknie i nie ma wytrysku czy podczas pettingu bez wytrysku.Wtedy trzeba by było mieć zaprawdę pecha albo być wyjątkowo płodnym.
A co do dziecka w tym wieku to raczej jego wychowanie i utrzymanie spada na garb dziadków.
 

evelina01p

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
236
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
różnie z tym bywa
Po 1- To chyba jakaś prowokacja jest... tzn mam nadzieję, że jest.

po 2 - Jeśli to nie prowokacja, to... nie wiem. 16 lat i rozpoczęcie współżycia po pół roku znajomości? Odważne i głupie zarazem, ale co tam... Nie moja sprawa.
Jeśli to wszystko jest prawdą to wybór macie. Wy skończycie spokojnie szkołę,a dzieckiem muszą zająć się Wasi rodzice w miarę możliwości. Bez szkoły średniej to raczej macie marne szanse na poukładanie sobie życia w tak trudnej i nietypowej sytuacji.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
A Piort się zmył..?;>
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
hmm... większość tematów jest zostawiana bez wyjaśnienia. Miejmy nadzieję, że jednak odetchnął z ulgą, bo nie sądzę, żeby 16 latek był przygotowany psychicznie na to, żeby byc ojcem ( chociaż wszystko możliwe )
 

Piotr_16

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Juz bardzo dawno nie wchodziłem na forum... Witam jeszcze raz wszystkich zainteresowanych jednak moja opowiescia ktora... przerodziła sie (zapewne ku waszej rozpaczy) w prawde... Sytuacja wygląda teraz tak: Ja ide do szkoły ekonomicznej, ona zaoczne liceum, niedlugo przeprowadzam sie do niej, dziadkowie w pelnej gotowosci jak i my (rodzice), to juz prawie 5 miesiac ciazy. 9 czerwca mamy wizyte i wtedy moze bedziemy znac płeć... Ciesze sie zarazem z tego bobaska bo kocham go juz z calego serca, ale mimo wszystko poczuwam sie winny zepsucia jemu, mojej dziewczynie i po czesci sobie zycia, przez co teraz zarówno jestem zobowiazany by rozwaznie pokierowac naszymi losami i moc w przyszlosci im to zrekompensowac... To są słowa a czyny zobaczymy jak wyjdą. Tak czy owak jestem jeszcze gówniarzem...
 
B

Blancaaa

Guest
wiec teraz zostaje wychowanie dziecka tak aby nic mu nie zabraklo-najwiecej milosci rodzicow. rozumiem mlody wiek i wkroczenie w zycie doroslych...jednak takie sa konsekwencje nie przemyslanych decyzji...teraz tylko mozecie sie cieszyc ze wasz dzidzius bedzie niedlugo z wami bo to owoc waszej milosci.Ta lekcja powinna dac wam mlodzi ludzie do myslenia...ten temat powinien przeczytac kazdy malolat ktory zechce sie bawic w seks...nie ma nadczym teraz plakac tylko gratulacje i wychowujcie dobrze dzidziusia :)
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Boże, współczuję.
A jednak. I tak to głupie zabawy kończą się tragicznie. Widzę, jednak, że macie wsparcie rodziców, więc będziecie mieć trochę lzej. Mam nadzieję, że sobie poradzicie, chociaż na pewno będzie ciezko.
Trzymam kciuki.


A, pisz co jakiś czas jak się strawa przedstawia.
 

HappyKuba

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2007
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Nisko
Dobrze, że macie rodziców, którzy Wam jakoś pomogą.
Wciąż nie pochwalam tego wszystkiego, ale stało się.
Mogę tylko liczyć na to, że weźmiesz tę wielką odpowiedzialność na siebie.
Trzymam kciuki.
 
Do góry