Niepewność W Kontaktach Z Dziewczynami

Status
Zamknięty.

Misiek04

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Ścinawa
:( Nie mam doświadczenia w nawiązywaniu kontaktów z dziewczynami. Jak wybrać odpowiednią dla siebie dziewczyne, żebym nie cierpiał przez nie. Jak mozna sprawdzic dziewczyne czy nie ma zamiaru poprostu sie tobą zabawic (wykorzystac) czy aby napewno zalezy jej na mnie a nie czyms innym.... Pomocyy... :(
 

Tilien

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2005
Posty
213
Punkty reakcji
0
Miasto
jestem z miasta
Prawdopodobnie ta jedyna sama się znajdzie. Nie szukaj na siłę. Stawiaj na przyjaźń a nie na zauroczenie. Zauroczenie szybko mija, przyjaźń potrafi trwać latami, nawet do końca życia. To pierwsze o czym pomyślałam po przeczytaniu Twojego posta. I trochę więcej pewności siebie zalecam. ;) Bądź sobą, bądź otwarty na ludzi, ale nie daj się ponieść impulsom, myśl i analizuj, ale nie zamykaj serca. Jak we wszystkim tu także potrzeba równowagi.
 

osiu212

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
stary ty sie przejmujesz jakimis miłostkami :p wyznawaj zasade wsam raz na jeden raz :D
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Słuchaj mam podobne doświadczenia nie szukaj niczego na sile.Miłośc sama do ciebie przyjdzie no chyba że odkryjesz kogos naprade fajnego :eek:czko: to wtedy walcz ile wlezie o nią.
 

Misiek04

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Ścinawa
serdecznie dziekuje za wszystkie wasze rady... Szczegolnie podoba mi sie ten pomysl o Przyjaźni.. bo chyba to jest najbezpiecznieszy sposob aby wiedziec ze dziewczyna sie nie bawi moimi uczuciami... ale znow chodzi o to ze najczesciej jest tak ze jezeli jest wszystko wspaniale w przyjazni a pozniej sie z tym kims zwiażemy to moze zaczac sie cos psuc, gdy sie pokłócimy mozemy ze sobą zerwac, a wtedy wszystko sie rozpada, nie tylko zwiazek ale i wczesniejsza przyjaźń... sam juz nie wiem co bardziej by bolalo czy zerwanie zwiazku czy zerwanie przyjazni :(
 

Misiek04

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Ścinawa
Ja tez twierdze ze budowane są z przyjazni wlasnie te najtrwalsze... ato ze moze sie zepsuc to byl przyklad, bo raz tak mialem. Najpierw wspaniala przyjazn, pozniej zwiazek rowniez wspanialay, ale jedna powazniejsza klotnia zepsula wszystko, a teraz nie ma ani zwiazku ani przyjazni :( dlatego tak napisalem
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
"Szukaj az znajdziesz tak moowi pismo ".. podobno milosc sama przychodzi nawet niewiemy jak szybko ... hmm bzdura :p.. napisze tak czekaj na nią czekaj :(
 

mały_angel

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
"niebo"
Popieram poprzedników.. ta jedyna, Tobie przeznaczona sama do Ciebie przyjdzie ale to nie znaczy, że masz siedziec bezczynnie;) staraj się w dziewczynie znaleźć to, co według Ciebie jest najcenniejsze. Nie bój się przede wszystkim próbować bo jak nie spróbujesz to później myśli, że to mogło być "to" męczyc Cię będą do końca życia.. wierz mi..
 

Przemooo

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
56
Punkty reakcji
1
Dokładnie się zgadzam. Bądź tylko sobą a miłość sama przyjdzie co nie znaczy że niemożesz jej troche pomóc... B)

Życzę szczęścia w szukani drugiej połówki TYLKO NIC NA SIŁĘ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry