niemiecka muzyka:)

Lady_Punk

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
236
Punkty reakcji
0
powiedziałabym że to rock z hip hopem połączony ale naprawdę świetne. posłuchaj revolution...:)
 

eredia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
513
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Nysa
Mi Nevada tan nie przypadło do gustu... Wole Christine Stürmer... :p
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Gentelman ;), nie wszystkie kawalki ma po niemiecku, ale ma ;)

Culcha Candela. Polaczenie niemieckiego, angielskiego, francuskiego i jeszcze jakiegos ;)
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
oo maaadzia bo gentelman to reggae ;P
Nie lubie tego jezyka i watpie czy mnie ktos do niego przekona :/
 

Mroczny Precel

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Lacrimosa (coś mrocznego) i Silbermond (coś mniej mrocznego :) ). Zwłaszcza kawałek "Passend Gemacht" jest fajny Silbermondów :) No a z Lacrimosy to polecam utwór "Kelch der Liebe". Jak dla mnie obłędny. No i zespół co się zwie Oomph też jest fajny :) Jeszcze Megaherz jest spoko :)
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
Lacrimosa (coś mrocznego) i Silbermond (coś mniej mrocznego :) ). Zwłaszcza kawałek "Passend Gemacht" jest fajny Silbermondów :) No a z Lacrimosy to polecam utwór "Kelch der Liebe". Jak dla mnie obłędny. No i zespół co się zwie Oomph też jest fajny :) Jeszcze Megaherz jest spoko :)

Silbermond znam, bardzo fajny zespół i masz rację "passend gemacht" jest fajną piosenką, wogóle dużo ich piosenek mi się podoba, co do Lacrimosy to jakoś nie przypadł mi ten zespół do gustu a Megaherz nie znam ale już mi się ściągają pioseneczki a więc zobaczę co to za zespół :)

ostatnio natrafiłam na fajną grupę jenna und ron bardzo spodobało mi się jak oni śpiewają :)
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
Ziggy X
Die Frauenarzte
Rave Allstars
Bangbross
Rob Mayth
Cascada
DJ 4Motion
i wiele takich innych... :D
 

eredia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
513
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Nysa
Każdy ma inny gust ;)
Ja np. wole piosenki niemieckie od angielskich...
 

eredia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
513
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Nysa
Jaki rodzaj muzyki to jest to nie wiem:
Semino Rossi
Andrea Berg
Claudia Jung
Sportfreunde Stiller
Andy Borg... jak jeszcze coś mi wpadnie do głowy to napisze
 

kaska_wojtus

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
siemanko! jest ogromny problem. szukam piosenki. ostatni raz słyszałam ją z 7 lat temu na vivie zwei to jakiś pop czy coś.. o ile dobrze pamiętam to jest chyba niemiecko angielska piosenka tekst brzmiał mniej więcej tak (pisząc tak jak się mówi a nie czyta) "coś tam łar ma sta wi a tinejcz dżerynd love... łara mast a wi są dipen low in ju.. coś tam.. sacz fu for juuu. i później chyba er libt er lib mich er libt er libt mich" no i wiecej nie wiem. dzięki ja ktoś skojarzy bo szukam juz dlugo ale jak nie to luz bo sama jak tego posta czytam to rezygnuje w polowie. pzdr. :D
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
z niemieckich to zeby sie nie powtarzac i nie mowic ze Rammstein to powiem
Guano Apes
 
A

Aqualorn

Guest
Tylko Ramstein, Z tych co śpiewają po niemiecku. Jeśli wystarczy niemiecki to polecam Blind Guardian
 
Do góry