Niedrogi i oryginalny prezent

Agnieszka555

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
polecam wybranie prezentu ze stronki wyjatkowyprezent. Można wybrać różne atrakcje w zróżnicowanych cenach :) kupowałam kiedyś koleżance na ślub z tej strony zestaw dla dwojga, niesamowite przeżycia czy jakoś tak-było w nim kilkanaście opcji do wyboru, więc mogli sobie wybrać to na co sami mieli ochotę :)
można też wykupić parze młodej samemu w jakimś salonie, np. masaż dla dwojga.
innej koleżance podarowałąm toster, który wypieka wzory w kształcie myszki miki, kaczora donalda itp - będzie radocha dla dizeciaków :)
 

Tatainka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
57
Punkty reakcji
0
Jeśli ma być naprawde nie drogo i oryginalnie przy okazji pamiątkowo to ciekawą opcją są personalizowane wieszaki
 
M

malami000

Guest
Kup jakąś oryginalną koszulkę, to dobry prezent na każdą okazję :)
 
K

kargin

Guest
Jeśli są ludźmi aktywnymi i ciekawymi to spróbuj takiego prezentu
Wiadomo, to nie dla każdego, ale sądzę, że dla większości przypadków taki prezent będzie idealny ;-)
 

majzuz

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
ja dałam taką pamiątkę z dedykacją z artess
+ koperta z pieniazkami
znajomi byli zadowoleni do dzis maja na komodzie ta pamiatke. cenowo w porzadku.
 
B

bajderman

Guest
Przecież prezenty nie muszą kosztować bardzo dużo, żeby były ciekawe. Macie np. prezentmarzen.com, dobierzecie prezenty ciekawe - np. kurs nurkowania poniżej 100 złotych. Tak więc wyjątkowy prezent nie musi od razu kosztować nie wiadomo ile...
 

sqwerta

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
[SIZE=80%]Jako oryginalny i niedrogi dodatek do prezentu możesz dokupić jeszcze gumy orbit ze zdjęciem. Na ich stronie możesz sobie samemu zdjęcia dobrać na opakowanie i jakieś śmieszne podpisy umieścić na nim, ale sa też gotowe szblony. Myślę, że to ciekawy pomysł, którego realizacja przyczyni się do uśmiechu pary młodej;)[/SIZE]
 
B

bajderman

Guest
Ewentualnie polecam również lot awionetką, nie sądzę, żeby cokolwiek było lepszą propozycją. Ale oczywiście to jest tylko kwestia doboru odpowiedniego rozwiązania, bo propozycje to można znaleźć wybitne ;-)
 

Joanna wiąder

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2013
Posty
165
Punkty reakcji
3
No to może podpytaj się delikatnie koleżanki co by chciała dostać. Albo sama zobacz co by jej sie przydało. Fajnym pomysłem jak już ktoś wyżej pisał jest sprzet agierde. Wszystko zależy do jakiej konkretnie chcesz ceny i co młodych interesuje.
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
ja swojej koleżance, która brała ślub w zeszłym tygodniu kupiłam ślicnzy zestaw biżuterii ze sklepu jubilea.pl z rubinów a jej mężowi dobrą butelkę whisy bo wiem że kolekcjonuje oryginalne trunki ;)
 

brombastic

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
ostatnio byłem zaproszony na ślub do dalszych znajomych i znalazłem na tę okazję fajne kubki dla pary małżeńskiej. Niedrogo i dobra jakość. Wiem że kubki się podobały i przynajmniej wiadomo który należy do męża a który do żony... polecam:

ostatniwagon.pl/product.php?id_product=511
 
S

szyszana

Guest
Pakiecik z Prezent Marzeń, np. jakieś spa, coś w takich klimatach. Byle tylko nie przesadzić z budżetem. Np. taki pojedynczy masaż można kupić za kilka dyszek. Czego chcieć więcej?
 
S

szyszana

Guest
Widzieliście nowe samochody jakie pojawiły się u nich w bazie? Generalnie efektowny pojazd to już robi wrażenie i wcale nie musi to być Porsche czy Ferrari, może być to nawet czołg. Oczywiście wszystko jest kwestią budżetu i oczekiwań.
 
Do góry