nieciekawa sprawa

Status
Zamknięty.

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
sprawa przedstawia się następująco:

na wakacjach poznałem fajną dziewczynę, zaiskrzyło, chodziliśmy ze sobą. we wrześniu wyjechała za granicę. przez jakiś czas pisaliśmy, dzwonili itp. ale jakoś z czasem kontakt się zerwał...; / od jakiegoś miesiąca mam nową dziewczynę, dobrze nam, wszystko pięknie, ślicznie i kolorowo...
wczoraj zadzwonił do mnie telefon, dzwoniła Aga (ta I), naściemniałem trochę że z różnych powodów nie mogłem pisać itp, ale nie odważyłem się jej powiedzieć o Magdzie (ta II)... Aga powiedziała mi że przyjeżdża na najbliższe święta i chce się ze mną spotkać jak najszybciej... problem w tym że ja chcę być tylko i wyłącznie z Magdą, ale nie wiem jak to delikatnie powiedzieć Agnieszce że mam inną...
przesrane... co za dużo to niezdrowo... help me! jak delikatnie jej to powiedzieć że mam inną...?
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
sprawa przedstawia się następująco:

na wakacjach poznałem fajną dziewczynę, zaiskrzyło, chodziliśmy ze sobą. we wrześniu wyjechała za granicę. przez jakiś czas pisaliśmy, dzwonili itp. ale jakoś z czasem kontakt się zerwał...; / od jakiegoś miesiąca mam nową dziewczynę, dobrze nam, wszystko pięknie, ślicznie i kolorowo...
wczoraj zadzwonił do mnie telefon, dzwoniła Aga (ta I), naściemniałem trochę że z różnych powodów nie mogłem pisać itp, ale nie odważyłem się jej powiedzieć o Magdzie (ta II)... Aga powiedziała mi że przyjeżdża na najbliższe święta i chce się ze mną spotkać jak najszybciej... problem w tym że ja chcę być tylko i wyłącznie z Magdą, ale nie wiem jak to delikatnie powiedzieć Agnieszce że mam inną...
przesrane... co za dużo to niezdrowo... help me! jak delikatnie jej to powiedzieć że mam inną...?
spotkaj się z tą I (aga się wabi??). poczekaj co ona ma ci do powiedzenia (jeśli prawdą jest, że ona (ta aga niby) nie utrzymywała z tobą kontaktu). wyczuj sprawę. może to ona (ta aga) chce z tobą zerwać bo ma już innego (za tą granicą). takie rozwiązanie byłoby super. zawsze lepiej dać możliwość panience aby zerwała. nie bądź ani czuły ani specjalnie oziębły. zachowuj się normalnie i swobodnie. jeśli potrafisz. jeśli ona (ta aga) będzie chciała wskrzesić waszą bliskość powiedz, że musisz to przemyśleć.... nie mów jej rzeczy ostatecznych na tym pierwszym spotkaniu....powiedz, że póżniej zadzwonisz i nie dzwoń dotąd dopóki ona (ta aga) nie zadzwoni.
no... jak zadzwoni i nadal będzie cię chcieć za chłopaka to znaczy, że jest mało inteligentna i nie czuje blues'a. wtedy się z nią spotkaj ale następnego dnia i powiedz prawdę jak teraz jest... inaczej nie można.. :(
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
powiedz jej caluska prawde bo jak dziewczyna cos do ciebie czuje... to przesrane... i nie rob jej nadziei ;)
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Spotkaj się z nią, pogadaj, traktuj jak zwykłą kumpelę.
Magdzie na razie nic nie mów, co najwyżej po spotkaniu.
A tej I spróbuj tak marginesalnie mówiąc powiedzieć, że masz inną.
Przecież to nic złego. Byliście ze sobą tylko w wakacje, nie utrzymywaliście kontaktu.
To było do przewidzenia.
Wszystko tak na luzie. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry