niechęć.

Entuzjazm

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
176
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
kraniec świata.
co mam zrobić , facet mnie kocha , ja do niego nic nie czuje . . . wręcz mnie od niego odpycha , nie mam pojęcia dlaczego . . . nigdy nie byłam w takiej sytuacji .
nawet mama mi mówi , że później będe tego żałować , a ona to już zawsze ma rację ; p p p p ...

pomóżcie ....
 

1986anusia

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
3miasto ;)
Rozstań się z nim......
Zranisz go tak czy inaczej,
ale lepiej zrobić to teraz niż po dłuższym czasie.
 

Rozdos

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
474
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Polska
Skoro nic nie czujesz nie widzę sensu związku :)
Wyjdzie na dobre :)
 

Ewelinkato

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Tez bylam kiedys w takiej sytuacji, chlopak wrecz desperacko chcial ze mna byc, a ja glupia mala pinda :bag: sie zgodzilam, a po 2 miesiacach i tak z nim zerwalam...

Tak więc NIC NA SIŁĘ...
 
M

malina.

Guest
Po co się męczyć z kimś do kogo nic się czuję?
Chłopak ma pecha, ale nie on jeden w życiu ulokował uczucia nie tu gdzie trzeba.

na Twoim miejscu bym z nim grzecznie porozmawiała, że nic nie ma, i nie będzie.
Bo jeszcze coś mylnie zrozumie i będzie miał nadzieje. ; )
 

1986anusia

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
3miasto ;)
No jeżeli z nim nie jesteś to sprawa ułatwiona.
Poprostu powiedz, że NIE.
Musisz nauczyć sie odmawiać, bo jak zaczniesz robić to czego chcą inni, to Twoje życie nie będzie zbyt kolorowe.
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
co mam zrobić , facet mnie kocha , ja do niego nic nie czuje . . . wręcz mnie od niego odpycha , nie mam pojęcia dlaczego . . . nigdy nie byłam w takiej sytuacji .
nawet mama mi mówi , że później będe tego żałować , a ona to już zawsze ma rację ; p p p p ...

pomóżcie ....
iez mialam podobną sytuacje chlopak staral ise o mnie 6 miesięcy ale ja od zasze widzialam wylacznie kolege co z tego ze ma dobry charakter i strasznie sie staral o mnie skoro mi sie nie podobal nie moglam zmusic sie do związku z nim tobie radze to samo nic dobrego z tego nie wyniknie. Szkoda mi go było bo na prawde zalezalo mu na mnie ale z litosci z kims nie mozna byc
 

CrazyMan

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Przejdzie mu, to kwestia czasu, chwilowe zauroczenie ;) Tak w ogóle to ile on ma lat?
 

paulina16061

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2008
Posty
107
Punkty reakcji
0
Też tak mam!!!!!!!! On już mnie męczy. Normalnie tak jak napisałaś odpycha mnie od niego. A on kocha... jak słyszę o z jego ust to szlak mnie trafia. Byłam z nim pół roku i zerwałam bo dusiłam się poprostu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Ewelopedia8395

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Bydgoszcz
wiesz co,zrób jak ci każe mama .tez nie chciałam takiego jednego,a on mnie kochał.potem mu przeszło i załowałam że mu odmówiłam i jestem w nim zabujana na zabój do dziś.nie popełnija tego samego błędu co ja.
 

agaluga

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
USA.
Ranisz go bardziej będąc z nim bez uczucia niź rzucając go - takie fakty.
Bo to nie radość dowiedzieć się, że był z toba ktoś kto wogóle cię nie kocha?
Żadna.
Rozstanie jest jedynym wyjściem z tej całej sytuacji.
 
Do góry