Nie zdam do 3 klasy technikum

kalso

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
11
Punkty reakcji
1
witajcie...
jest taki problem.
olałem w tym roku całkowicie szkołę, nie zdam po prostu tego roku.
na ten moment mam do zaliczenia 7 przedmiotów, zostało mi 5 dni...
z tego z 2 mam nieklasyfikowany, a zachowanie to zapewne naganne, ew. nieodpowiednie (za nieusprawiedliwione godziny).
profil: technik ekonomista
pierwszą klasę oczywiście miałem zdaną bez żadnego problemu.


co teraz?
dodam, że z chęcią bym kontynuował naukę na tym samym profilu, tylko, że niby jestem ostatnim rocznikiem co jedzie na starym programie profilu ekon., a teraz jest już jakiś nowy i mogą nie zgadzać się przedmioty...


dzięki za pomoce.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Zakladajac troche czasu na sen to masz ok 12 h na kazdy przedmiot.

Duzo czasu. Jedziesz z tym koksem.

Biale noce, czarne kawy...

Nie uwazales co robisz to rob jak uwazasz.
 

kalso

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
11
Punkty reakcji
1
z tego z 3 przedmiotów nauczyciele nie chcą mi dać zaliczać, więc siedzę i kwiczę.
ogólnie się pogodziłem z tym, że nie zdam.
tylko czy jest możliwość kontynuowania nauki na tym samym profilu, jak to wygląda ?
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
z tego z 3 przedmiotów nauczyciele nie chcą mi dać zaliczać, więc siedzę i kwiczę.
ogólnie się pogodziłem z tym, że nie zdam.
tylko czy jest możliwość kontynuowania nauki na tym samym profilu, jak to wygląda ?

a probowales z nimi rozmawiac ? idz porozmawiac prywtanie, blagaj, obiecaj poprawe, moze ci dadza szanse...

co do kontynulowania nauki to moze porozmawial z dyrektorka, jak zobacza ze sie interesujesz to moze Ciebie nie skresla...
 
K

kinga_sc

Guest
Skreślić, ani wywalić nie mogą. A co to za nowy system wprowadzają? Czym się różni?
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Mimo że dałby radę jakimś cudem zdać te siedem przedmiotów, to i tak na próżno ze względu na to, że autor tematu posiada ogrom nieobecności, co wpływa na to, że jak wspomniał zostanie nieklasyfikowany z dwóch przedmiotów. Możliwość otrzymania egzaminu poprawkowego z nieklasyfikowanych przedmiotów nie istnieje. A w pięć dni tego nie zdoła nadrobić idąc na zajęcia do innych klas z tego, co został nieklasyfikowany, skoro równocześnie musiałby poprawiać w tych dniach oceny niedostateczne, a przecież się nie rozdwoi.
 
K

kinga_sc

Guest
No fakt nkl się nie zaliczy... Do końca roku nie uzbierasz 50% frekwencji.
 

polip ze swetrów

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
166
Punkty reakcji
4
Miasto
Daleko
Jeszcze pozostaje egzamin klasyfikacyjny jeśli nieobecności były usprawiedliwione lub będzie dobra wola nauczycieli...
 

kalso

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
11
Punkty reakcji
1
chodzi mi tylko o to, czy wyrzucą mnie ze szkoły jeśli nie zdam tego roku...?
 

kalso

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
11
Punkty reakcji
1
hmm...

czyli teraz raczej mnie nie wyrzucą?
bo chciałbym jeszcze raz spróbować w tej 2 klasie, bo z wieczorówki to nic nie będę miał...
 
K

kinga_sc

Guest
Dziwi mnie, że jeszcze twój wychowawca nie dowiedział się co i jak u dyrekcji skoro end z tym programem jest. Ty też możesz iść i spytać o co kamam.
 

bartek11

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2010
Posty
35
Punkty reakcji
0
Spytaj się wychowawcy jak to będzie , żebyś nie dowiedział się za późno...
 
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
627
Punkty reakcji
38
Wiek
31
Miasto
There's a hole in the world like a great black pit
Ja uważam, że powinieneś powtarzać ten rok (skoro nic nie umiesz) i od następnego roku się przyłożyć i zacząć porządnie zachowywać (ale muszę ci to mówić? nauczkę chyba już dostałeś...).

Jeżeli chodzi o ten profil to najlepiej dowiedz się szczegółów u dyrektora jak to będzie wyglądać - tylko pokaż podczas rozmowy, że żałujesz, że tak wszystko zawaliłeś.
 
Do góry