Nie zapominajcie o Panu Bogu

ireneo

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2023
Posty
58
Punkty reakcji
2
Miasto
Wrocław, Radomsko
Polak katolik jest lepszym Polakiem od Polaka ateisty?
A może odwrotnie?

No bo jeśli nie to jaki sens mają tego tematu spory?
Niektórzy nie potrafią w inny sposób zaistnieć na forum?
Jeszcze tylko "przemyślanego wpisu" Stalowego do kompletu tu brakuje.
Takie przeciwstawianie uderza w Polaka katolika gdyż bóg, a nawet Maryja, to ateiści pierwszej wody. Dlatego też wszyscy co do zarodka są poczynani ateistami jako tacy się rodzą.
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
162
Punkty reakcji
0
Jak jesteś szczęśliwsza ode mnie to nie zazdroszczę. Możesz być szczęśliwsza od reszty jeśli jeszcze będziesz wierzyć w Allaha i kilku innych. Z bogami to nigdy nie wie się. Zeus był nawet dłużej od Jezusa i przepadł. Allah jest najmłodszy. Przemyśl sobie. Wisznu z kolei najstarszy.
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
162
Punkty reakcji
0
"ireneo napisał:
Jak jesteś szczęśliwsza ode mnie to nie zazdroszczę. Możesz być szczęśliwsza od reszty jeśli jeszcze będziesz wierzyć w Allaha i kilku innych. Z bogami to nigdy nie wie się. Zeus był nawet dłużej od Jezusa i przepadł. Allah jest najmłodszy. Przemyśl sobie. Wisznu z kolei najstarszy."


ty mi cudzych bogow to nie przedstawiaj bo mnie oni w ogole nie interesuja Bog w ktorego ja wierze jest prawdziwym Bogiem dobrym sprawiedliwym gdyby kazdy matol taki jak ty wierzyl w Niego i stosowal sie do Jego 10 przykazan to bylby raj na ziemi !

ty nic nie wiesz o Nim nawet nie wiesz Kto to jest Bog Ojciec , Syn Bozy , Duch Swiety nie wiesz co to jest Wiara,Nadzieja i Milosc jestes pusty prozny wor ! ty nie zazdroscisz bo nie potrafisz nawet tego ; ) jestes zbuntowany przeciw prawdziwemu Bogu pochodzisz od diabla i idz do niego !!! : ) szkoda mi czasu na diabelskie nauki wyssane z AI tak wiec bez odbioru ci ... po . Panie Boze przebacz mi ze tak nazwalam to cos .
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
162
Punkty reakcji
0
Polak katolik jest lepszym Polakiem od Polaka ateisty?
A może odwrotnie?

No bo jeśli nie to jaki sens mają tego tematu spory?
Niektórzy nie potrafią w inny sposób zaistnieć na forum?
Jeszcze tylko "przemyślanego wpisu" Stalowego do kompletu tu brakuje.
Ja jestem lepsza od niej poniewaz nie namawiam jej do wiary bo moj Pan Bog dal wolna wole kazdemu czlowiekowi i kazdy w zyciu ma to na co zasluzyl i dostanie po smierci rowniez to na co zasluzyl : ) ona bluzni przeciwko Bogu jej sprawa jej wybor i w dodatku mnie chce swoimi wysrywami na sile odciagnac od Boga !
 

ireneo

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2023
Posty
58
Punkty reakcji
2
Miasto
Wrocław, Radomsko
"ireneo napisał:
Jak jesteś szczęśliwsza ode mnie to nie zazdroszczę. Możesz być szczęśliwsza od reszty jeśli jeszcze będziesz wierzyć w Allaha i kilku innych. Z bogami to nigdy nie wie się. Zeus był nawet dłużej od Jezusa i przepadł. Allah jest najmłodszy. Przemyśl sobie. Wisznu z kolei najstarszy."


ty mi cudzych bogow to nie przedstawiaj bo mnie oni w ogole nie interesuja Bog w ktorego ja wierze jest prawdziwym Bogiem dobrym sprawiedliwym gdyby kazdy matol taki jak ty wierzyl w Niego i stosowal sie do Jego 10 przykazan to bylby raj na ziemi !

ty nic nie wiesz o Nim nawet nie wiesz Kto to jest Bog Ojciec , Syn Bozy , Duch Swiety nie wiesz co to jest Wiara,Nadzieja i Milosc jestes pusty prozny wor ! ty nie zazdroscisz bo nie potrafisz nawet tego ; ) jestes zbuntowany przeciw prawdziwemu Bogu pochodzisz od diabla i idz do niego !!! : ) szkoda mi czasu na diabelskie nauki wyssane z AI tak wiec bez odbioru ci ... po . Panie Boze przebacz mi ze tak nazwalam to cos .
Módl się aby boga nie było, bo popełniłaś wystarczającą ilość grzechów głównych aby trafić do kotła, obok Wesołowskiego.
(spowiedź z tych grzechów to mało, potrzebne przebaczenie a do tego się nie palę).
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
162
Punkty reakcji
0
hahah xD widzisz jakas ty blyskotliwa i madra : D twierdzac ze pieklo to kociol widly i potwor z rogami xD pieklo to twoja proznia i pustka zawiesisz sie w ciemnosci nikt do ciebie juz nic nie powie nie bedziesz nic widziec bedziesz twac tak na wieki bedzie tego tak wiele ze zaczniesz sie dusic i wtedy bedziesz blagac prosic Pana Boga o litosc ze chcesz z tego wyjsc ale moze byc za pozno tak wiec zastanow sie juz teraz .
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
389
Punkty reakcji
52
Oj ja kojarzę, że coś tam czasem jednak namawiacie vaff :) Co sobota od drzwi do drzwi puk puk i porozmawiajmy o Biblii xd
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
162
Punkty reakcji
0
Nie tumanie my Chrzescijanie nie robimy tak ! Ja obchodze Boze Narodzenie , Wielkanoc , Swieto Wszystkich Swietych Urodziny i Imieniny uczestnicze w Eucharysti .... itd itp Chcialabym nie wyzywac bo Pan Bog podpowiada mi ze nie daje dobrego swiadectwa Bozego takim zachowaniem ..... Pan Bog przykazal ze nawet jesli ktos rzuca w Ciebie kamieniami to Ty w niego chlebem ale ja nie potrafie tak jestem zbyt porywcza musze nad tym pracowac ... dlatego bujam sie stad !
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
162
Punkty reakcji
0
Dzis tez warto sie pomodlic bo to jest tez wazne Swieto Najswietszej Marji Krolowej Polski <3 zaden tuman nawet nie wspomni bo woli pisac wysrywy niewiadomego pochodzenia .
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 364
Punkty reakcji
205
Głowonog nadal twierdzisz że to jest AntyPolak nazywany też vaff jakoś tak?
Coś mu się popier.... i się nawrócił?
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
162
Punkty reakcji
0
Nie to on jest popierpapier ! Ja tez dzis mam urodziny a jutro imieniny : D jestem Pani Monia wiec imprezka bedzie jutro : ) Ja zawsze na urodziny dostaje tylko wpiertol na szczescie tylko witrualnie : ,)
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
389
Punkty reakcji
52
Głowonog nadal twierdzisz że to jest AntyPolak nazywany też vaff jakoś tak?
Coś mu się popier.... i się nawrócił?


Dokładnie tak twierdzę, Jechowi są chrzczeni, ale biorą chrzest w momencie, gdy są świadomi. Nazywają się chrześcijanami bo biorą chrzest. Tak się składa, że mam paru znajomków w tej sekcie, w tym odstępców :)

To jest vaff i jestem tego pewien.
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
162
Punkty reakcji
0
Sroon nie zniszczysz mnie pedale obrzydly : ) mozesz se fikac w prawo w lewo w dol i w gore i nic ci to nie da : ) nudny jestes jak flaczory z olejem : ) kazdy widzi twoj ip : ) AI robote robi dobrze ; ) Tak ze saram na twe wypociny :) Wszystkie konta na tej stronce sa twoje ?












Sperdoil to znaczy ze tak jest ! dziekuje za uwage spierdalam .
 
Ostatnia edycja:

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
162
Punkty reakcji
0
Napisze to najprawdopodobnie w moje ostatnie urodziny ! : ) Menel doslownie zlodziej internetowy bandzior rumun o nazwie "srun " z menelami swojego pokroju" jatrzy wznieca miedzy ludzmi zlo niepokoj , plotkuje , obrabia dvpy ludziom na necie ! jest to szkodnik number one ! a wszyscy uwazaja go za super czlowieka tak jak ja do dzis ! skonczcie z tym ! ta masakra powinna zginac !
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
162
Punkty reakcji
0
Napisze to najprawdopodobnie w moje ostatnie urodziny ! : ) Menel doslownie zlodziej internetowy bandzior rumun o nazwie "srun " z menelami swojego pokroju" jatrzy wznieca miedzy ludzmi zlo niepokoj , plotkuje , obrabia dvpy ludziom na necie ! jest to szkodnik number one ! a wszyscy uwazaja go za super czlowieka tak jak ja do dzis ! skonczcie z tym ! ta masakra powinna zginac !
chodz jestem wierzaca naprawde ..... i wybacz mi Panie Boze zycze tej zepsutej znajdzie tylko jednego i wybacz mi Boze " ZDYCHAJ SZMACIARZU" i zeby nie bylo nie domowien chodzi na tej stronie o profil tinderowiec ale podejrzewam ze ma ich tu multi ....
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
389
Punkty reakcji
52
Zatem szkoda że nie możemy się o dobre piwo założyć!
Dla skonsumowania tej wygranej musiałbym przerwać abstynencję ale wygrana to wygrana!


Raczej byś przegrał, ja mogę wypić za Ciebie, abstynentem nie jestem 🤷

Ps. Vaff... Vaffancullo!
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 364
Punkty reakcji
205
Zważywszy to że jak dotąd nie przedstawiłeś na poparcie swojej tezy żadnych argumentów wydaje się że na wygraną nie miałbyś szans.
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
389
Punkty reakcji
52
Moim argumentem jest IQ na poziomie zbliżonym do mensy, dzięki któremu potrafię zauważyć korelację między stylem pisania tego gościa kiedyś i dziś. Między tym, że facet niby "wyprowadził się do Francji", a jego francuskimi wstawkami jako Mona lisy, między tym jak wówczas puszczaly mu nerwy po jakimś czasie i rzucał mięsem w specyficzny sposób przekręcając przekleństwa I tym jak to robi obecnie.

Między tym, że to warszawiak, co widać i dziś po jego wpisach.

Jak widać nie byłem pierwszy, Serwor szybciej zauważył z kim mamy do czynienia (na PKP też mają te testy dość zaawansowane i maszyniści to nie są goście z pierwszej łapanki, pewnie to dlatego), ale dziwi mnie, że Ty tak oczywistych zależności nie zauważasz.

Może więc nie jesteś tak "wybitny", jakbyś sobie tego życzył?
 
Do góry