Nie Wiem Jak Sobie Poradzić.

Psiula

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
JUż nie wiem co robić. Podoba mi sie jeden chłopak w klasie, ale nie wiem czy z wzajemnością. Czasami się we mnie wpatruje innym razem flirtuje z innymi. Czasami wypytuje o mnie i się do mnie usmiecha drugim razem łamie mnie nie zwracając uwagi. Oco chodzi? Może mi pomozecie. Nie bede mówic imion bo się tego wstydze. :bag:
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
faceci juz tac sa ... nigdy do onac nie wiadomo o co im chodzi... musisz sie sama jakos przekonac o co mu chodzi...
powodzenia zycze :)
 

Paulincia

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Bielska_Białej
Trudno zrozumieć facetów. Może on poprostu chce wzudzić w tobie zazdrość, albo nie chce żebyś sie skapła, żę mu się podobasz. Pozdrawiam :*
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Faceci wcale nie sa skomplikowanu dziewczyny co wy mówicie :D
Fakt, ze trudno ich zrozumiec nie wynika z icj skomplikowanej natury, której nie maja :p tylko z tego ze sa tak odmienni od nas :)
Najlepiej wyjaśnić sytuacje bezpośrednio - meni nie lubia przenosni, epifor, i innych srodkow literackich :D tylko wola miec powiedziane wprost co i jak :)
Jesli boisz sie podejsc zastosuj metode na liscik, gg lub smsik
powodzenia :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
a może to jest zwykły podrywacz a Ty stałaś sie kolejną z jego ofiar? To czarna opcja a ta jasna to taka że mogłaś mu sie spodobać na seriocha :) a z kąd wiesz że z innymi flirtuje? widać to ewidentnie ? Dziewczyno na co czekasz ? Do działania ! Dlaczego masz z nim nie flirtować ? Powodznia. ;)
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
Ja mam pomysl jesli Ci ciezko jest zaczac z nim flirtowac bo boisz sie ze Cie wysmieje czy cos to zacznij z nim flirtowac tylko tak zebys podchodzila do tego z zartem a jak on bedzie robil jakies uniki to poprostu powiedz cos w stylu "chlopie przeciez ja tylko zartuje :) " i Ty wyjdziesz z twarza i bedziesz wiedziec na czym stoisz... :) <ja tak robie> heheh ale ja robie wszystko na zarty z kumplami z klasy.... ciagle mowie ze ich kocham i wogole i wymuszam na nich taka sama odpowiedz ;p
Pozdro :p
 

Znudzony

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Katowice
A nie pomyślałyście że boi się do niej podejść i jej powiedzieć co do niej czuje.
Fakt, ze trudno ich zrozumiec nie wynika z icj skomplikowanej natury, której nie maja
Wypraszam sobie :phi: , to was jest trudno zrozumieć :p
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ciagle mowie ze ich kocham i wogole i wymuszam na nich taka sama odpowiedz ;p
no ba! robię to samo ;)
ale tak się lepiej nie wkręcaj, bo potem kumpel ma Ciebie za kumpelę, z którą mzona pożartowac. po prostu rozmawiaj częściej, oakzuj większe zainetresowanie :)
 
Do góry