NIE WIEM CO ROBIĆ

viktoriaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Poznałam chłopaka w szkole. Na początku zakochałam się, zaczęliśmy się spotykać. Ostatnio spędziliśmy razem noc, pieściliśmy się ale do niczego poważnego nie doszło. Bardzo Go lubię, on się na prawdę mocno zaangażował, ale ja nic do niego nie czuję. Nie wiem co mam zrobić. Czy powiedzieć mu wprost ze to nie ma sensu, czy być z nim jakiś czas. Nie mogę zapomnieć o moim byłym i nie jestem w stanie nic z tym zrobić...
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Na początku zakochałam się
Co najwyżej zauroczyłaś się nim skoro zaraz piszesz, że go lubisz.
Ostatnio spędziliśmy razem noc, pieściliśmy się ale do niczego poważnego nie doszło.
Ok, byłaś gotowa na takie zbliżenie z chłopakiem którego nie kochasz?
Radziłabym raczej wytłumaczenie chłopakowi, że tylko go lubisz i nic z tego nie będzie. Im dalej będziecie brnęli w to tym gorzej będzie Tobie zerwać, a jego bardziej zaboli. Najlepiej zerwać taki kontakt dla jego dobra, to nic przyjemnego widywać na co dzień osobę, która zrobiła Cię w taki sposób w balona.

SzklanaDama
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Podpisuję się pod tym, co napisała Szklana Dama.

Jeżeli wiesz, że nic z tego nie będzie to od razu mu to wyjaśnij - nie ma sensu w to brnąć, chyba, że dopuszczasz możliwośc, że kiedyś coś do niego poczujesz.

I oczywiście, na początku nie byłaś nie tylko zakochana, ale nawet zauroczona - byłaś lekko zafascynowana. Najwyżej.
 
Do góry