Nie Umiem Jej Tego Powiedzieć :bag:

Status
Zamknięty.

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
nie przejmuj się tymi kumplami
zazdroszczą Ci i tyle
zobaczysz jak kiedys ta dziewczyna na przerwie pocałuje Cię w policzek to oni zrobia się zieloni z zazdrości
 

Wioolka

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów City ;)
Szczerze to ja się już pogubiłam. Jeśli czujesz coś do niej a ona do Ciebie to dlaczego przejmujesz się innymi. Wkońcu będziecie mieli z kim pogadać, pośmiać się czy nawet przytulić. Podejdź do niej, zagadaj.. Nie widzie w tym problemu zwłaszcza że się znacie kilka lat ;)

Weź się w garść i zrób ten krok tak jak ona zrobiła ;)
3mam kciuki i mam nadzieje, że jakoś wam się ułoży..

RADA: to Twoje życie, nikt ci nie będzie mówił z kim masz się zadawać i co masz robić. Nie przejmuj się kumplami, może poprostu zazdroszczą
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja nie odwazylabym się powiedzieć co czuje mojemy dobremu kumplowi, którego znam 10 lat..
Albo nawet i mniej..
Nie dalabym rady.
Nie wiem czemu, ale nie.

Nie zniechecam nikogo :)
Dzialaj chlopie :]
 

klopek2

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
no właśnie mam zamiar do nie zagadać za kazdym razem jak kolo niej przecodze

ale mnie zniska i blokada

nawet jak przechodze z qumplami kolo niej to juz nawet przestaje do nich gadac :rumieniec: :zakochany:


ale się taz za kazdym razem zastanawiam co jej powiedzieć?? :bag:
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
jsteś już w oststniej klasie jak tego nie zrobisz stracisz może ją na zwaszę! weź się na odwage i zagadaj!
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Ajjj kumplami się pzrejmujesz? Po kilku laatach zobaczysz ich z dizewczynbą, ty moze dlatego nie bedizesz z jakąs laską, a Oni an pytanie dlaczego tacy byli powiedza: po prostu byliśmy głupi i nic, zero sobei z tetgo zzrobią, zapiomną. a Ty tak przeżywas.z Laska chce żebys zagadaał- każda by chciała takeigo odważnego meeenaaa:)
 

klopek2

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
no dobra ale co powiedziec

bo ja prawie nigd z dziewczynami nie gadalem i nie wiem co one oczekuja


ale czasem tez mi sie nasowa mysl w walentyki puscic jej kartke i zobaczyc co ona by zrobila

albo przez siostra z nia zagadac
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
jsteś już w oststniej klasie jak tego nie zrobisz stracisz może ją na zwaszę! weź się na odwage i zagadaj!
TAK! Popieram! To może się dla ciebie wydawac straaasznie trudne, ale później możesz tego żałować przez długi, długi czas :)
Więc odezwij się, a zobaczysz że nie będzie tak źle ;) :] pozdrawiam :*

klopek to jeszcze jej nigdy kartki nie wysłałeś??
Wiesz co,może już daj spokój siostrxze, tylko TY sam przejmij inicjatywę. NIE musisz ptrzecież nie wiem jakich tematów do rozmowy wymyślać. Zacznij od "co słychać" "jak mija dzionek" czy coś takiego, a gadka sama dalej się potoczy ;) :)
 
C

*ChMuRkA*

Guest
na początek powiedz cześć ;)
może sie zdziwic ale odpowie :] i działaj bo czas szybko leci
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Zapytaj czy mogłaby się umuwic, bo chciałbyć porozmawiac,mów z serca i nie ze semichem, poważnie, rozsądnie, ehhh...
 

klopek2

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
no mam jeszcze 2 dni wolnego to moze jeszcze cos wymysle albo sie pozbieram

to moze pierwsze zaczne on wymiany wzrokowej
potem jak to kos pisal czesc czesc
a potem rozmowa
 
C

*ChMuRkA*

Guest
no mam jeszcze 2 dni wolnego to moze jeszcze cos wymysle albo sie pozbieram

to moze pierwsze zaczne on wymiany wzrokowej
potem jak to kos pisal czesc czesc
a potem rozmowa



ktoś to ChMuRka :p no i taaak Mariuszek ma racje że za szybko na randke Martynko :p najpierw cześć rozmowa małymi kroczkami przecież nie może sie na nią rzucić....
 

Sasquatch

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
Stary! Powiedz jej to. Słuchaj. ja mam podobny problem i rozumiem, że to nie jest takie łatwe. też ne jestes w stanie zagadać do jednej dzewczyny:p. Ale to jest złe nastawienie! Musisz z nią pogoadać. Nawet niekonicznie osobiście. Jak radzili tu koledzy/koleżanki. Wślij walentynke, albo liścik ;) Może jakis wierszyk napisz.
Inny trick. Jak bedziesz szedłobok niej na korytarzu upuść coś. Oboje sie schylicie po to <zawsze tak jest:p> Może sie troche zarumienicie, ale wtedy masz super sytuacje, żeby pogadac!
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
tak, ale jak koles pisze beznadziejnie- to do lisytu- to laska będiz emiała z Nieog breche. Jakj mi napisali w 5 kl. pdst. że cyt. "Twoje włosy są jak koński ogon" :D to koles byl u mnei starcony- kumpel z kalsy- idiota :p. Noo różne takie głupie sytuacje są. A na randkę, ktomówi, ze ot rndka... no neihc pogada, a na drugi dizeń moze...zapyta czy by nie psozli an spoacer pogadać... :p :
 

klopek2

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
no i teraz mam treme :yinyang: :zakochany: :yinyang: :zakochany: :yinyang: :zakochany: :yinyang: :zakochany: :yinyang: :zakochany: :yinyang: :zakochany: :yinyang: :zakochany: :yinyang: :zakochany: :yinyang: :zakochany: :yinyang: :zakochany: co zrobic

ale juz mi troche pomogliscie


tylko mi zostaje zebrac troche odwagi i jakis sprytny pomysl :p
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
no i teraz mam treme :yinyang: :zakochany: :yinyang: :zakochany: :yinyang: :zakochany: :yinyang: :zakochany: :yinyang: :zakochany: :yinyang: :zakochany: :yinyang: :zakochany: :yinyang: :zakochany: :yinyang: :zakochany: :yinyang: :zakochany: co zrobic

ale juz mi troche pomogliscie
tylko mi zostaje zebrac troche odwagi i jakis sprytny pomysl :p
No to do dzieła :) trzymamy kciuki :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry