Nie szukam chłopaka ani przyjaciela...

malami903

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
okolice Kalisza
Cześć, własciwie nie wiem po co ja to pisze. Nie szukam chłopaka, ani przyjaciela...bo do miłosci i przyjażni ludzi sie nie zmusza. Poprostu chciałabym z kims szczerze porozmawiac o wszystkim bez żadnych barier i ograniczeń... Mam 15 lat, mieszkam w okolicach Kalisza (woj. wielkopolskie)...tyle na dzien dzisiejszy moge os sobie powiedziec...
 

almost.alone

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
ś
koleżanko jak chcesz porozmawiać szczerze o wszystkim to idź do przyjaciółki i jej sie wy żal przez "pudło" to juz nie to samo, nie dość ze nie będziesz sie mogła do nikogo przytulic, po patrzeć w oczy to jeszcze tak naprawdę nawet nie znasz osoby z którą rozmawiasz (pewnie w większej części o swoich problemach) przecież to chore !
 
A

arkovianin

Guest
koleżanko jak chcesz porozmawiać szczerze o wszystkim to idź do przyjaciółki i jej sie wy żal przez "pudło" to juz nie to samo, nie dość ze nie będziesz sie mogła do nikogo przytulic, po patrzeć w oczy to jeszcze tak naprawdę nawet nie znasz osoby z którą rozmawiasz (pewnie w większej części o swoich problemach) przecież to chore !

Nie masz racji kolego!!!! Czasami ludzie z internetu są o wiele lepsi niż ludzie w realnym świecie!
 

almost.alone

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
ś
Swoją drogą ciekawy jestem czy ludzie mówiący na życie "realny świat" wiedzą co to jest prawdziwa przyjaźń ;)
 
A

arkovianin

Guest
Niektórzy tak a nie którzy nie ale ja czasem zastanawiam się czy nie pozrywać kontaktu z ludźmi(znajomymi)w realnym świecie bo czasem są oni nic nie warci a tu np na forum czuje się dobrze i wiem,że nikt nie jest przeciw mnie ja wiem,że dużo ludzi z tego forum mnie nie zna ale to właśnie pośród nich czuje się najlepiej!
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
się biorą dzieci?
koleżanko jak chcesz porozmawiać szczerze o wszystkim to idź do przyjaciółki i jej sie wy żal przez "pudło" to juz nie to samo, nie dość ze nie będziesz sie mogła do nikogo przytulic, po patrzeć w oczy to jeszcze tak naprawdę nawet nie znasz osoby z którą rozmawiasz (pewnie w większej części o swoich problemach) przecież to chore !


Czasem wyżalenie się komuś, kogo się nie zna jest właśnie lepsze, bo nie ma żadnych dotkliwych konsekwencji :)
 

kai09

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Malami903 jeśli chceż rozmawiać o swoich problemach nikt ci tego niezabroni, i nieprzejmój się tekstami typu '' to jest chore'' Czasami łatwiej jest się wyżalić nieznajomemu niż bliskiej osobie elo i pozdro.
 
Do góry