nie rozumiem dziewczyn :(

dawwar92

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam mam 19 lat . Kilka miesieczy temu mialem maly wypadek , po tym to wlasnie wypadku odezwala sie moja byla z ktora bylem 3 lata temu . I tak pisalismy ze soba 4 miesiace i kilka razy spotkalismy sie razem . Wszystko by bylo super tylko niestety Ona miala chlopaka :( wiec postanowilem sie zapytac czy chce byc ze mna niestety odp ze nie chce teraz wybierac ale napewno jestem dla niej kims waznym i gdyby nie jej aktulny to napewno chciala by byc ze mna ale teraz nie jest tego pewna . Wiec przestalem z nia pisac bo wiem ze sie czesto kloci ze swoim chlopakiem . Ostatnio pod wplywem alk napisalem do niej i okazalo sie ze od kilku dni jest sama wiec postanowilem z nia popisac lecz niestety mnie olala :( i co gorsze zadaje sie z kolesiem ktorego kiedys uwazala za debila i ktory to byl jej chlopakiem przedemna . Co o tym myslice? co mam zrobic? dac sobie spokoj ? przeprasz za bledy orlem z polskiego nie jestem
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Może po prostu nie ma teraz ochoty na związki, a wie, że Ty na to liczysz? A z tym byłym to jest normalna, zwykła znajomość, nic więcej? Nie myślałeś o tym?
 

dawwar92

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
no ale ona nawet bardzo nie chce ze mna pisac. A jesli chodzi o bylego to wiem ze jest kobieciaz i zadnej dziewczynie nie przepusci
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
dac sobie spokoj ?
:eek:k:

1/ odstawiłeś ją na bok, teraz ona odstawiła Ciebie, dla zasady
2/ napisałeś do niej po alkoholu yyyyy
3/ choć bardziej mi się wydaje, że od początku nawijała Ci "makaron na uszy", bo taki adoratorek to fajna rzecz :D
 

dawwar92

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Pewnie masz racje. Wiec dam sobie spokoj skasowalem juz jej numer zeby czasami znowu nie napisac jak wypije . Tylko niestety Ona mieszka niedaleko mnie i trudno mi bedzie o niej zapomniec bo mam do niej slabosc:(
 

Promyk Słońca

Bywalec
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
1 062
Punkty reakcji
59
Miasto
przestrzeń
Normalnie nie normalnie moda na sukces :D

A mnie zastanawia dlaczego ludzie chcą wracać do swoich byłych skoro im wcześniej nie wyszło? <_<

Normalnie nie normalnie moda na sukces :D

A mnie zastanawia dlaczego ludzie chcą wracać do swoich byłych skoro im wcześniej nie wyszło? <_<
 

dawwar92

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
bo wczesniej Ja mialem 16 lat a ona 15 wiec bylismy dziecmi .
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Odpuść.Znajdź kogoś kto będzie wart zachodu. Skoro wcześniej nie wyszło, następnie jak to piszesz olała Cię. To nad czym się tutaj jeszcze zastanawiać?:) :niepewny:
 

Żywia

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2011
Posty
64
Punkty reakcji
4
bo wczesniej Ja mialem 16 lat a ona 15 wiec bylismy dziecmi .
A teraz masz 19, ona 18 i nic się nie zmieniło, jak widać :]
Nadal zachowujecie się, jak dzieci.
Dlaczego temat zatytułowany jest "nie rozumiem dziewczyn", skoro chodzi Ci o jedną konkretną dziewczynę? I co Ty chcesz konkretnie zrozumieć? Głupi wiek? Niedojrzałość, z której wynika emocjonalne rozchwianie i niezdecydowanie?
 
Do góry