Nie Moge Żyć Bez...

Aga__

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
44
No tak Polak jak nie może, to też wykombinuje sposób ;)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
E tam nie tylko polacy. Kiedyś jak byłam na Woodstocku poznałam takiego niemca. Ale był tak przystojny że brak słów! Podszedł do mnie i zaczął mówić po niemiecku a ja myślałam, że sobie ze mnie żartuje że nie potrafi po polsku mówić. Dopiero gdy reszta kumpli podeszła i tez mówili po niemiecku uwiezyłam. I nie dogadaliśmy się :( Ale przynajmniej śmiesznie było :p
 

Mikanka

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
Ha, ja jak byłam we Włoszech, usiłowałam się dogadać z panem sklepikarzem aby kupić herbatkę :p wątpię, aby mnie zrozumiał, dopiero język migowy przyniósł jakieś efekty :p
 

justik18

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2005
Posty
159
Punkty reakcji
0
Miasto
Dobrodzień
ja juz chodze z chłopakiem póltora roku i jest naprawde fajnie:)zycze wszystkim tak udanych związkow:p:p:p
 

PaOolina

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
ja bym nie wytrzymała bez telefonu komórkowego, moich mp3 :D a przede wszytkim bez towarzystwa :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Justik wielkie dzięki :D

Mikanka a za Tobą w tym czasie pewnie zrobiła się duża kolejka XD hihi


Ja też życzę wszystkim tak wspaniałego chłopaka jak Ja mam! :)))


__________________________

Kamilku :*********** <mua :D>
 
A

Anonymous

Guest
dzis doszłam do wniosku że mogę żyć bez neta...mogę żyć bez telefonu <no tylko jak mój misiak dzwoni to nie mogę :p >kurcze moje potrzeby sie zawężaja :rotfl: za to od kilku dni znalazlam nową manię Simsy serio ale i bez nich zyć mogę :hyhy:
 
C

cytrynka

Guest
ja nie mogła bym żyć bez muzyki i bez moich "bochomazów" :hyhy:
 

Mikanka

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
Arina napisał:
Mikanka a za Tobą w tym czasie pewnie zrobiła się duża kolejka XD hihi
Nawet nie Arina, bo ja tą herbatkę kupowałam na odkrytym basenie i wszyscy się taplali w wodzie. Pozatym w tym sklepiku poza herbatką niewiele było, a kto normalny kupowałby gorącą herbatę przy +30 :rotfl:
 

Flinta

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
Międzyzdroje
Dobre pytanie ;) Hmm... ja bez mojego pięknego, telefonu, herbaty i kawy, i Mamy (przynajmniej ostatnio :D bo dzień matki był i wesoła jest).
 

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Koty,muza,komputerek,rodzinka,kolezanki i kono.
:) :) :) :D :D :D :rotfl: :rotfl: :rotfl: :p :p :p :] :] :] ;) ;) ;) :cool: :cool: :cool:
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
hmmm NIe umiałabym żyć bez zwierzat, ogólnie przyrody - zycie wydawałoby sie takie puste... no i musze tutaj wspomnieć o moim KOCIAKU ;))który jest dla mnie jak woda na srodku pustyni ;) no i muzyka... sztuka... - coś pięknego no i jakbym była na bezludnej wyspie to zabrałabym troszke JEDZONKA i NAPOI ;D (winogrona ;))) mmm)

Pozdrawiam i pewnie... cos dopisze jeszcze ;)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja nie wiem jak wytrzymama bez internetu bo jeszce mi zostałoz umowy tylko 3 miesiące i koniec (starzy :|)
 
Do góry