Nie mogę znaleźć miejsca dla siebie

Dzejkoob

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2011
Posty
95
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Please try later..
Witam. Mam problem, od dłuższego czasu nie chce mi sie żyć. Nie wiem czym to jest spodowane, może tymi kilometrami dO dziewczyny do ktorej coś czuje. Nie mam pojęcia co mam ze sobą zrobić, każda moja myśl jest negatywna. Pomocy
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
A coś więcej możesz napisać?? Twój wiek, jesteś w szkole średniej, po szkole, pracujesz, nie pracujesz??
Czasami poczucie beznadziejności ogarnia nas nie tylko z tęsknoty ale z faktu, że stoimy w miejscu i nasze życie donikąd nie prowadzi. W życiu trzeba mieć cel pasje, jakąś wizje tego kim chcemy być, jakim człowiekiem.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Zdarzyło mi się coś takiego po szkole średniej, kierunek na który wybrałam się do technikum okazał się zupełnie dla mnie nie ciekawy, poszłam po maturze do pracy... zupełnie nie miałam na siebie pomysłu.
Miałam jednak swoje pasje, coś co dawało mi satysfakcję, i tak zrodził się pomysł na siebie samą. Poszłam też na studia, takie które mnie cieszą ciekawią i rozwijają w innej dziedzinie.

Warto zastanowić się co chciał byś w życiu robić :)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
A nie uważasz, że życie to jednak troszkę coś więcej niż siedzenie w miejscu i tęsknota? Można tęsknić i się rozwijać, nie trzeba siedzieć w miejscu i się nad sobą użalać...
Hobby jak hobby, moje do najtańszych i najłątwiejszych nei należy, a jednak daję sobie radę i to bez wielkich nakładów finansowych.

Jak będziesz siedział i tylko myślał, "kiedy znowu się z nią zobaczę" to przesiedzisz tak życie a potem będziesz żałował że nic nie osiągnąłeś.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
ona wie ,że coś do niej czujesz?
Smutek pożegnań istnieje po to ,aby można było się cieszyć powitaniem ;)
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Wyjdź z kolegami na piwko czy dwa . Przestań sie dołować nie można tylko żyć czekając na następne spotkanie z dziewczyną .
Lub spróbuj zapalić lolka z kumplami gwarantuje dobry humor ( oczywiście tylko sugeruje nie namawiam) ;p
 

nightmare01

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Olsztyn
Stary, mozna spytać jakie masz pasje lub hobby? Jak napisałes " pasje mam ale w pełni ja nie wykorzystuje bo trochę drogie sprawy", słuchaj... Moja kochanka nazywa sie washburn, (tak, to jest gitara), poprostu ją kocham i tyle : ) Wiesz, to tez raczej drogie hobby (piec, head, itp.), duże pieniądze mogą na to iść, Ale trzeba sie zadowolić tym co sie ma, wycisnąć z tego tyle ile sie da a nawet więcej. Połącz swoje pasje, hobby i cokolwiek jeszcze razem z kobietą swoich snów : ) Wyciśnij ile się da, a zobaczysz ze chęć życia powróci. : >
 

Dzejkoob

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2011
Posty
95
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Please try later..
Lolki palę nawet sam, nie powiem ze nie pomaga ale ileż można, bańka schodzi i już chore myśli.

Dziewczyna sie domyśa ale nie można powiedzieć ze jesteśmy w związku.
Marże o tym żeby znowu ja zobaczyć :( ostatnio widzieliśmy sie 3stycznia a ja już nie mogę wytrzymać.

Rap zajawka. Profesjonalny sprzęt/wynajęcie studia/bity to wszystko kosztuje.
 

nightmare01

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Olsztyn
Stary, to wszystko nie kosztuje tak wiele. Mam znajomych którzy zaczynali od programów na PC i teraz są świetni. Sprawdz np. "Kolah", bądz "rymcerze". Mówię Ci, włóż w to swoje serce a wszystko bedzie ok : >
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Dzejkoob, zajmij się czymś po prostu. Bezproduktywne siedzenie na tyłku w niczym Ci nie pomoże i do niczego nie doprowadzi.

Jeśli na prawdę poza rapem nic innego Cię nie kręci to (bez obrazy) nudny z Ciebie człowiek. Zadbaj o siebie wyjdź do ludzi, zacznij uprawiać jakiś sport rób cokolwiek tylko nie siedź i nie pogrążaj się w tęsknocie.
Palenia bolków też nie polecam, o ile sporadyczne i okazjonalne zajaranie mi nie przeszkadza o tyle regularne nałogowe palenie jest mało korzystne dla Ciebie i tak samo kiepsko o Tobie świadczy.

Weź się chłopie za siebie a nie użalaj :)
 

Dzejkoob

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2011
Posty
95
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Please try later..
o 23 mam isc sobie pobiegac?
tylko mam rap, nie wychodze nigdzie tylko do pracy bo jestem w obcym mi miescie i nikogo tu nie znam.
 
M

MacaN

Guest
Ooo staaary, to Cię strzeliło nieźle :D


Co ty za dziewczynę poznałeś, że Ci tak w głowie zawróciła ? :D Jak tak Ci do niej tęskno, to pakuj się w pociąg i rura, w czym problem ? :p
 

magnezik

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
Zajmi sie czymś takie ciagłe myślenie doprowadza Cię do takiego stanu. Nie ma co sie uzalać trzeba żyć i działać by było lepiej.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Nie wiem czym to jest spodowane, może tymi kilometrami dO dziewczyny do ktorej coś czuje.
To wstawaj i leć do niej ^_^

Nie samą miłością/tęsknotą człowiek żyje. Rób to co robisz, rozwijaj się.
Jeśli ona ma być Twoja, to będzie, ale musisz temu pomóc ;)
 
Do góry