Nie moge sie opanowac

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
Nie moge sie opanowac z jedzeniem co chwile cos szukam po lodowce co by tu przekasic ! :evil: ja nie chce ale to jest silniejsze ode mnie ! ;( jak mam ochote na slodkie to musze zjesc bo bym nie wytrzymala a jak w domu nie mam to nawet jak mi sie nie bedzie chcialo to wyskocze do sklepu i cos kupie :/ Chciala bym to zmienic ale nie wiem jak ? :( moze jest cos takiego co zatrzymuje na jakis czas łaknienie ?? no nie wiem juz wogole co kolwiek ! Piszcie ! :niepewny:
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
a moze sprobuj zamiast slodzyczy jesc np owoce?? banany,jablka,kiwi,mandarynki.. duzo tego jest :p
ja tak robilam i laknienie przechodzilo... a jak juz nie moglam sie powstrzymac to zjdalam JEDNA kostke czekolady i jabluszko :D
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Albo jedz wafle ryżowe... Mają niewiele kalorii a nie chce sie po nich jesc :)
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Ja też tak kiedyś miałam, ale to po antybiotykach jak byłam chora. Z czasem to przechodzi. Przynajmniej u mnie. A do tego czasu jedz owoce, warzywa, wafle ryżowe też są dobre ;)
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Nie moge sie opanowac z jedzeniem co chwile cos szukam po lodowce co by tu przekasic ! :evil: ja nie chce ale to jest silniejsze ode mnie ! ;( jak mam ochote na slodkie to musze zjesc bo bym nie wytrzymala a jak w domu nie mam to nawet jak mi sie nie bedzie chcialo to wyskocze do sklepu i cos kupie :/ Chciala bym to zmienic ale nie wiem jak ? :( moze jest cos takiego co zatrzymuje na jakis czas łaknienie ?? no nie wiem juz wogole co kolwiek ! Piszcie ! :niepewny:

Ale to nie ciąża? :))) hehehehe
 
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
może okres? Też tak czasem mam, musze wstac w nocy żeby coś zjeść bo nie zasnę, ale to jest okresowe, mam tak z 2 -3 tygodnie i przechodzi, ale fakt faktem uciązliwe zjawisko. Opanuj sie jakos na siłe, zajmij się czyms samo powinno przejsc :)
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
albo pij bardzo duzo wody :eek:k: nie bedzie ci sie chcialo jesc ale mysle za kazda z nas tak czasami ma :) ja np :p teraz tak mam szczególnie na wieczór mnie taki straszny głód bierze ze potrafie doslownie wszystko pochlonac :p pij duzo wody niegazowanej oczywiscie ;)
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Nie moge sie opanowac z jedzeniem co chwile cos szukam po lodowce co by tu przekasic ! ja nie chce ale to jest silniejsze ode mnie ! jak mam ochote na slodkie to musze zjesc bo bym nie wytrzymala a jak w domu nie mam to nawet jak mi sie nie bedzie chcialo to wyskocze do sklepu i cos kupie Chciala bym to zmienic ale nie wiem jak ? moze jest cos takiego co zatrzymuje na jakis czas łaknienie ?? no nie wiem juz wogole co kolwiek ! Piszcie !
to normalne, Id góruje nad superego, ale chwilowo... musisz ograniczyć jedzenie, ale nie usuwaj całkowicie z diety słodyczy...
są takie preparaty ziołowe, które chamują głód, ale niestety nie pamiętam nazwy
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
to normalne, Id góruje nad superego, ale chwilowo... musisz ograniczyć jedzenie, ale nie usuwaj całkowicie z diety słodyczy...
są takie preparaty ziołowe, które chamują głód, ale niestety nie pamiętam nazwy

no ta tylko cukier to 98 proc weglowodanów wg. atkinsa weglowodany to sposób na tycie. porónajcie tabele wzrostu nadwagi u amerykanów nie z pow. tłuszczów a nadmiaru weglowodanów przez ostatnie 20 lat. Polecam KONIECZNIE www.dobradieta.pl
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
www.dobradieta.pl
ah te niezawodne kolorowe serwisy :D

Kaznodzieya ale nie w tym tkwi problem,
ona nie ma nadwagi i nie potrzebuje diety, po prostu chce ograniczyć jedzenie i siłę głodu... :eek:k:
 

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
a moze sprobuj zamiast slodzyczy jesc np owoce?? banany,jablka,kiwi,mandarynki.. duzo tego jest :p

jem owoce ale nie zawsze sa w domu :p

Albo jedz wafle ryżowe... Mają niewiele kalorii a nie chce sie po nich jesc :)

oki wyprobuje ;)

Ja też tak kiedyś miałam, ale to po antybiotykach jak byłam chora. Z czasem to przechodzi. Przynajmniej u mnie. A do tego czasu jedz owoce, warzywa, wafle ryżowe
też są dobre ;)

Nie biore antybiotykow :]

Ale to nie ciąża? :))) hehehehe

nie napewno nie. :D ...... odpada w 100 % ;)


Nie mam teraz... chociaz przed okresem tez zawsze mam wilczy apetyt ale to nie tylko przed okresem..... :(

zajmij się czyms samo powinno przejsc :)

Wlasnie nie mam sie czym zajac :p :/

Jedz chrom,on zmniejsza łaknienie ;)

z tego co slyszalam to chrom jest dobry,,,,, ale,,,,, szkodzi,,,

są takie preparaty ziołowe, które chamują głód, ale niestety nie pamiętam nazwy

Szkoda :p
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Ja polecam jabłka..świetny zapychacz zołądka :eek:k: .. a że niezawsze masz owoce w domu..skoro możesz skoczyc po słodycze do sklepu.. to po owoce jest ta sama droga :D
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
no wiesz jesli owoce nie zawsze sa w domu, a mowisz, ze jak amsz ochote3 na cos slodkiego to idziesz do sklepu, to rownie dobrze mozesz pojsc po jakis owoc :D
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
hm... najmniej KJ ma kiszona kapusta, a jest przy tym zdrowa i szybko zapycha żołądek oraz eliminuje uczucie głodu..
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Zrób sobie taki wieczór, kiedy pożerasz wszystko, na co masz ochotę i nie mówisz sobie: nie mogę tego, tylko: ooo tak, zjem sobie :] Gwarantuję Ci, że bedziesz miała dosyć na jakiś czas! Od czasu do czau sobie pozwól, ale tylko czasem ;) żebyś się nie roztyła. Bo zakazany owoc smakuje najlepiej.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
kataryna - nie wiem czy to najlepszy pomysł... Bo obżeranie się nie jest dobre, w żadnym wypadku.
Ja tez tak mam, ze coś mi się chce... I znalazłam na to sposób. Albo butelka wody, albo guma do żucia. Juz nawet kupuję opakowania po 25 ^_^ oszczedniej xD
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Do każdego posiłku łykaj 2 tabletki błonnika i popijaj 2-oma szklankami wody to sprawi że poczujesz sie syta i nie będziesz miała ochoty na jedzenie...
 
Do góry