Nie kontrolowane wzwody

Krolik_1993

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Nibylandia
Wiec sprawa wyglada tak. Mam 16 lat i nie kiedy miewam nie kontrolowane wzwody. Jak siedze na lekcjach w lawce nie kiedy to mi po porstu "staje". Tak samo jest kiedy sie wyglupiam z kolezankami, jak mi jakas dziewczyna siadzie na kolanach itd. Jest to bardzo krepujace i wstydliwe:( Kiedy ide i widze na ulicy jakies fajne dziewczyny albo w szkole to tak sie nie dzieje. Czym to jest spowodowane?? Dodam masturbuje sie tak 1-2 razy dziennie, czy to moze wlasnie przez to ?? Plz pomozcie
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
To normalne w tym wieku :eek:k:

Czasan nawet w starszym :p

Teraz jakby mi atrakcyjna "kolezanka" usiadla na kolnach pewnie byloby to samo :bag:

Nic sie nie boj, taki los mezczyzny :D
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Problem to by był jakby ci nie stawał. Jak pisze troll, w tym wieku jest to normalne, dojrzewasz :)
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Jeśli żyjesz w Brazylii to jest tam ciekawy gatunek pająka, którego ukąszenie powoduje długi i bolesny wzwód. Jest to spowodowane tym że nasz mózg błędnie odczytuje substancje chemiczne w jadzie =]. Sądzę jednak że to nie to, wszystko z tobą w najlepszym porządku, nie przejmuj się, tylko się tym ciesz póki możesz =).
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Cóż, tego akurat nie wiem, jeśli jednak jest bolesny to wolę już brać viagrę =).

Do autora: niekontrolowane
 
Do góry