Nie Jestem Dziewica?

zgadnij

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
hmmm glupio mi na ten temat pisac ale mam male pytanie .....
czy tampony przerywaja blone dziewicza?? nigdy wczesniej sie nad tym nei zastanawialam ....
czy to oznacza ze stracilam swoje " prawowite dziewictwo"? cholender alezy mi na tym ja mam dopiero 18 lat pozdrawiam pappa
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Tampony nie przebijaja blony dziewiczej. A wiec jesli jeszcze nie wspolzylas jestes dziewica.
 

mleczko

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z krainy marzeń :)
Raczej jest nienmozliwe, zeby tampony przebily Ci blone dziewicza, chyba ze wpuchalas je najglebiej jak sie dalo, ale to jest raczej nie mozliwe, wiec na bank jestes dziewica :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
hmm przeciez tampony mini i normal sa przeznaczone takze dla dziewic, ja tez uzywalam tamponow wczesniej zanim wspolzylam, ale potem okazalo sie ze mam wszystko na miejscu :D
a czy masz jakies podstawy do niepokoju? poczulas jakis silny bol? bo slyszalam ze przy nietypowej budowie blony takie przerwanie jest mozliwe
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
bo slyszalam ze przy nietypowej budowie blony takie przerwanie jest mozliwe
Jest możliwe, tylko właśnie zależy to od błony, tamponow jakich używałaś i jak głęboko wsadziłaś.
Ale gdybyś już przebiła błone to bardzo by cię to bolało, a nie napisałaś nic o tym.
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
kiedys sie mi obilo o uszy ze przez tampony mozna stracic blone dziewicza... ale nawet jesli jej nie masz to nie przejmuj sie przeciez skoro nie wspolrzylas nadal jestes dziewica, brak blony tego nie zmieni :)
 

zgadnij

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
ok dzieki wielkie ... jakos mi lepiej a co do bolu to nie przypominam sobie zeby mnie cos bolalo.............. hmmmmm apodczas pierwszeg stosunku odczuwa sie silne bole??
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Oj to zalezy od wielu czynnikow :)
Zalezy od tego jaka masz blone dziewicza, czy gruba czy cienka ale tego raczej nie sprawdzisz :p
Zalezy od tego czy jestes wystarczajaco podniecona, im bardziej tym mniej bedzie bolalo
Zalezy od chlopaka czy jest delikatny ostrozny itd :)
Oraz od komfortu psychicznego. Jesli bedziesz caly czas spieta, wystraszona a co gorsza niepewna czy chcesz to zrobic to bolec napewno bedzie. Ale jesli jestes pewna faceta, nie boisz sie panicznie ciazy to raczej bolec nie bedzie a jak nawet zaboli to tego naprawde malo co sie czuje :)
 

dreadmanka

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Oj to zalezy od wielu czynnikow :)
Zalezy od tego jaka masz blone dziewicza, czy gruba czy cienka ale tego raczej nie sprawdzisz :p
Zalezy od tego czy jestes wystarczajaco podniecona, im bardziej tym mniej bedzie bolalo
Zalezy od chlopaka czy jest delikatny ostrozny itd :)
Oraz od komfortu psychicznego. Jesli bedziesz caly czas spieta, wystraszona a co gorsza niepewna czy chcesz to zrobic to bolec napewno bedzie. Ale jesli jestes pewna faceta, nie boisz sie panicznie ciazy to raczej bolec nie bedzie a jak nawet zaboli to tego naprawde malo co sie czuje :)
czyli to to masz juz za soba ??hmmm ok dzieki
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja sie balam a nic mnie nie bolalo :)
zgadnij, jezeli nie odczulas zadnego bolu, to raczej masz blone na swoim miejscu, bo nie moglas tak gleboko wlozyc tamponu, wtedy bys cos poczula, moze nie jakis mocny bol, ale czulabys pozniej, ze jezt "inaczej" niz bylo
 

pegaz

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
233
Punkty reakcji
1
Wiek
47
hmmm glupio mi na ten temat pisac ale mam male pytanie .....
czy tampony przerywaja blone dziewicza?? nigdy wczesniej sie nad tym nei zastanawialam ....
czy to oznacza ze stracilam swoje " prawowite dziewictwo"? cholender alezy mi na tym ja mam dopiero 18 lat pozdrawiam pappa

Z tego co mi wiadomo, błona dziewicza (naturalnie poza stosunkiem z mężczyzną) może być przerwana podczas wykonywania niektórych sportów tudzież badania ginekologicznego (niektóre zabiegi są z tym związane) lecz od tamponu jeszcze nie słyszałem, więc Zgadnij ? ... możesz spać spokojnie, jesteś dziewicą :)

Jeśli chodzi o ból, jako, że jesteś dziewczyną, proponuję zaplanować (o ile to możliwe :eek:czko: ) po miesiączce. Będziesz mniej spięta i mniej zaboli ... o ile zaboli, ale to już w rękach faceta :)
Ponadto, zaangażowanie (czyli podniecenie które wzmaga aktywność "naturalnych środków przeciwbólowych") i spontaniczność.
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Wydaje mi sie ze nie ams zpowodow do obaw i wsyzskto jets oki ....
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Ojj pierwszy raz strasznie bolał... jak sobie o tym przypomnę to aż mnie skręca :/ ale pózniej było wspaniale :D
Jeżeli chodzi o tampony, to ja jak byłam dziewicą chcialam ''sobie włożyć'' hehe ale nie mogłam!!! I tak...i taaak próbowałam i nie dało rady ;] Teraz jest spoko hehe :D

A co do twojego dziewictwa to nie wiem...podobno nie można stracić dziewictwa przez tampony...
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ale gdybyś już przebiła błone to bardzo by cię to bolało, a nie napisałaś nic o tym.

nie zgadzam się z tym, przerywanie błony dziewiczej wcale nie musi się wiązać z bólem, to zależy od jej grubości

ja sie balam a nic mnie nie bolalo :)

i mnie tak samo :)

a co do Twojego problemu zgadnij, to uważam, że nie straciłaś dziewictwa, no chyba że wpychałaś tampon o jakimś większym rozmiarze
 

an_na

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Raczej jest nienmozliwe, zeby tampony przebily Ci blone dziewicza, chyba ze wpuchalas je najglebiej jak sie dalo, ale to jest raczej nie mozliwe, wiec na bank jestes dziewica :)


Nie rozumiem związku między głębokością włożnia tamponu, a przerwaniem błony. Czy autor miał na myśli, że im głębiej włoży się tampon, tym bardziej można przerwać błonę? A jak się włoży płytko to się błony nie przerwie? Naprawdę nie rozumiem.

Logiczne jest, że tampon trzeba włożyć na taką gębokość żeby nie byłwyczuwalny podczas siedzenia czy chodzenia. Błona znajduje się przy wejściu do pochwy, a nie gdzieś w głębokich czeluściach ciała - więc zawsze istnieje prawdopodobieństwo jej uszkodzenia. Błona jest jednak w większości przypadków na tyle eleastyczna, że tampon nie powinien jej uszkodzić, ale różńe rzeczy się zdarzają.
 

dreadmanka

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
hmmmm wiecie co uspokoilam sie .. moze zrozumialam ze nawet gdyby to i tak jestem zarezerwowana dla tego jedyneko Ksiecia z blona czy bez blony dzieki wielkie
 
Do góry