Nie do zniesienia

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Mam ogromny problem. Ten problem nazywa się Marta. Dziewczyna o lśniących włosach, cudownych oczach i namiętnych ustach. Dziewczyna z gitarą, dziewczyna marzenie... Rok temu odkryłem, że kocham dziewczynę, którą znałem już dość długo. Najpierw byliśmy parą... Nie jakieś chodzenie czy coś. Po prostu czuliśmy się razem cudownie, każdą chwilę spędzałem z nią. Aż nagle coś pękło. Nie wiedziałem co, myślałem, że jej przejdzie czy coś. Problemem okazał się znajomy. Nie wiem jak dokładnie wtedy było, ale przestaliśmy się kontaktować. Ale po tygodniu, dwóch zaczeło mi jej brakować, jednak nie mogłem nic zrobić. Od jakiś trzech miesięcy jestesmy przyjaciółmi, staram się z nią rozmawiać w każdej chwili, patrzeć w jej oczy. Myślę tylko o niej, o tym by była szczęśliwa. Nieczego więcej nie pragnę. Aha, jeszcze jedno napisałem do niej list. Wyznałem jej swoją miłość. Odpowiedział przez gg. Powiedziała, że jest teraz w trudnym wieku, że nie chce mnie zranić, i że to co było narazie nie może wrócić. Spytałem tylko czy mogę na nią czekać, rok, dwa nieważne. Będę żył myślami o niej. Mam teraz 15 lat. Ona jest rok młodsza.
 

sema

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
162
Punkty reakcji
2
Wiek
41
Miasto
kuj-pom
15 lat to trudny wiek, nie licz na cud, jeszcze wszystko się może w Twoim życu zmienić 100 razy zanim się doczekasz.
 

tímido.ona

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Miasto
.
Ja również mam 14 lat tak jak Marta. I też byłam "zabójczo zakochana" w rok starszym chłopaku. On też mnie kochał. Ale moje uczucia powoli wygasły. Zrozumiałam, że to było jedynie zauroczenie. I zerwałam, on strasznie cierpiał, ale ja nie mogłam postąpić inaczej. Nie chciałam oszukiwać siebie ani jego. Doszłam do wniosku, że jestem jeszcze zbyt niedojrzała na tego typu związki...

Obawiam się, że w Twoim wypadku też tak jest...
Wiem, że cierpisz, ale nie ma co się dłużej oszukiwać...

Trzymaj się mocno!
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
jasne że nie wszystko stracone. wiem to z własnego doświadczenia. jeśli Ci zależy to poczekaj, obserwuj... ale nie bądź nachalny.
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Oj to taki wiek.Jeszcze przezyjesz kilka takich zauroczen.Moze i tobie z zcasem przejdzie.A moze nie?Warto zyc nadzieja,ale czasem nie doczekasz sie na nią.
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
jeszcze dużo przeżyjesz. Nieważne czy to pierwsza czy nie, ale napewno nie ostatnia.
Jeśli ona nie zmieni zdania to i tobie minie z czasem.
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Czytałaś Umarłych? (wiem, że tak bo widze cytat).
Czuje się jak Knox
 
Do góry