Nie czuje bólu

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Moim zdaniem to psychika, po prostu nauczyłeś się ignorować ból. Jeśli widzisz, że coś Cię parzy, kłuje, tnie, to po prostu ignorujesz to uczycie. Sprawdź ukłucie Cię z nienacka, poproś kumpla, aby wbił w Ciebie szpilkę, gdy Ty się nie będziesz spodziewał, jeśli będziesz miał normalny odruch przy takim ukłuciu, to nie widzę problemu ;)
 

tanto

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Prawdopodobnie właśnie, nauczyłeś się ignorować ból. Gdyby to był jakiś problem z nerwami nie odczuwałbyś też innych bodźców, być może masz też obniżony próg bólu. OPB różnie się objawia, np. ja odczuwam silne impulsy ale z opóźnieniem, natomiast słabych wogóle nie rejestruję jako ból tylko bodziec zewnętrzny. Na przykład moja dziewczyna lubi mnie szczypać kiedy nazbyt zainteresuje się czymś innym, kiedy teoretycznie powinienem zajmować się nią. Szczypie mnie wtedy w dłonie, ramiona, brzuch natomiast musi się mocno wysilić, żebym powiedział au, bo mnie to nie boli, ale odczuwam to jako jakąś tam formę dotyku. Prawdopodobnie nic Ci nie jest ale nie zawadzi skonsultować się z lekarzem, tak dla pewności.
 
Do góry