Nie chcę być taka mała!!

selena007

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Dziewczynki kochane, a co ja mam powiedzieć mając 21 lat i 161,5 cm wzrostu? :p
Nie martwcie się, większość z Was jest jeszcze w takim wieku, że z pewnością jeszcze się to zmieni :D
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Przy ocenie wzrostu potrzebny jest lekarz. Najpierw sprawdza się czy wzrost i waga nie odbiegają od normy dla grupy wiekowej. Jeżeli nie, to wystarczy poczekać i urośnie się. Jeżeli wzrost jest niski jak na dany wiek - w sensie medycznym, może to oznaczać problem zdrowotny, dlatego właśnie lekarz się przydaje. Przyczyn jest wiele - od niedoboru hormonu wzrostu, przez niedożywienie, aż po wady genetyczne.

Ja mam 168 i nie uważam że to mało. Ale w przyjaźni nie jest dla mnie ważny wzrost. Mój mąż jest lekko wyższy, ale miałam chłopca niższego od siebie. To naprawdę nie jest wazne. A jeżeli dla kogoś jest to sprawa zasadnicza w ocenie innych osób - to tępak jest i nie warto go żałować.
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Co małe to kochane ;-) Trzeba się zaakceptować takim jakim się jest. Ewentualnie zostają buty na obcasie :D U mnie to raczej sprawa genów, chociaż papierochy też się pewnie do tego przyczyniły. Może jeszcze urosnę te 3 cm :)
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Jeżeli taki wzrost jest nam dany, to oczywiście - taka nasza uroda. Ale jeżeli jest to wynik choroby, lepiej wiedzieć o tym i przeciwdziałać.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Powinnaś sie z tym pogodzić i to pokochać :) dzięki temu czuje sie przy chłopakach jak kruszyna a i oni czują sie odpowiedzialni i są troskliwsi :) to jest bardzo fajne , ja mam 158 cm
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Powiem ci, że mam taką nie fantazję, ale zakodowany schemat w głowie: Ursus i Ligia - drobna kobietka na rękach potężnego faceta... nie wiem czemu robi to na mnie wrażenie...
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Wszystko pięknie, ładnie. Tylko irytujące jest to, że wszyscy patrzą na ciebie z góry :p
 

po prostu ja:)

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
54
Punkty reakcji
0
jak czytam te wasze komentarze to az mim sie lepiej robi :p myslalem ze jestam bardzo maly ale widze ze sa mniejsi hehe :) ja mam 18 lat i 168 dla mnie to malo a zazwyczaj jak spotykam jakies dziewczyny to kazda wyzsza odemnie a mnie troche nie pasuje jak dziewczyna jest wyzsza odemnie :) chcialbym jeszcze ze 3 cm urosnac ale to niezbyt mozliwe chyba moja mama ma chyba 160 a tata tyle co ja to chyba wiecej nie urosne a chcialbym. czasem wdaje mi sie ze nie jestem taki niski ale jak poznaje kogos wyzszego to odrazu wlacza mi sie kompleks mniejszosci :/ i sie zadreczam ze taki kur:cenzura:el jestem. chcialbym urosnac. a przez to dziewczyne mi trudno znalezc :/ bo jak spotkam jakas to wyzsza a ja nie chcialbym chodzic z dziewczyna wyzsza odemnie. pozdrowki dla wszystkich malych hehe :papa:
CK rls
 

Paula1989

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z Łodzi :)
Ja tam mam to bite 158cm i niestety juz chyba nie rosne, od 2 lat jest tyle samo :( Moze ja sie zaczne kurczyc? :p Nom, a w kwestii chlopakow to mialam takiego co mial 182cm i sie czulam jak knyp konkretny. A teraz to poznaje samych wysokich chlopcow i jakos mi to nie przeszkadza, lepiej sie czuje, jak ktos duzy obok mnie jest :D
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
veledo ja juz sie przyzwyczaiłam ze wszyscy potrzą na mnie z góry, nawet cieżko rozmawia mi sie z kims nizszym bo tak sie przyzwyczailam do mojej maleńkości :)
 
D

Darunia15

Guest
ja mam 160 i tesż mam 15 lat i sie tym nie przejmuje,bo moze urosne a może nie...ale akceptuje siebie samą jaka jestem i jest wporzo...

przepraszam za błęda "tesz" sorka

*też
 

shimana

to tylko ja...
Dołączył
26 Lipiec 2006
Posty
802
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam,gdzie słońce nie dochodzi
Ja mam 14 lat i tylko 158cm. Trochę mi to przeszkadza. Nie lubie kiedy ktoś mi mówi złosliwe komentarze na mój zwrost. Staram sobie wmawiać,że "małe jest piekne". Jak na razie nie umiem zaakceptować swojego wzrostu. Liczę,że jeszcze urosne jakieś 5-8cm.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja mam 15 lat i 164cm wzrostu. Kiedyś martwiłam się, że jestem niska, ale teraz stwierdziłam, że nie jest tak źle, no i lepiej być niższym. Np. jeśli chodzi o ciuchy, to można sobie skrócić (ja na szczęście znajduję takie spodnie, że nie muszę) albo trochę podwinąć, a jak są za krótkie, to przecież materiału sobie nie doszyujesz ;) No i szpilki - można je nosić! Poza tym, w wieku nastoletnim masz większą szansę na znalezienie fajnego chłopaka, który byłby od Ciebie wyższy, bo ileż w gimnazjum jest niskich, fajnych chłopaków :) A to zawsze przyjemniej, jak boj jest wyższy od Ciebie. Więc - same plusy! :D
 

SzaJbuskA

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2006
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łdz.
ja mam 17 lat i ok 165 cm wzrostu :p chciałabym mieć tak ze 3 cm więcej,ale wszyscy mi mówią,że tak jest okej :) przyzwyczaiłam się już chyba :)
 

KaroOoleczka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2008
Posty
434
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Turaszz xDD
sieja ty to masz szczęście też bym chciała mieć 158 cm moim zdaniem fajnie jest być taką niską :) Ja mam 13 lat i 161 cm i na peewno niestety jeszcze urosnę a mi 161 z zupełnością wystarczy dla mnie to nawet o 2 cm za dużo xDD
 

whiteflag

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
293
Punkty reakcji
0
Ja mam 160 wzrostu, kocham buty na wysokim obcasie i swojego czasu bylam z facetem, który miał gdzies z 186 cm wzrostu ^_^ Kwestia to kochac swoje ciało, wzrost ktory kiedys uznawalam za swoja słabą strone jest teraz moim atutem. A spotkalam wielu facetow, ktorzy lubia wlasnie takie drobne dziewczyny :sexy:
 

Kanatekashi

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
110
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdynia
Dziewczyny nie przejmujscie sie...Male jest piekne...NAPRAWDE!!!!!!!!!!!
A to napewno dlugie spanie, dobre odzywianie sie, witaminki....
Ja np mam 189cm i chcialbym byc wyzszy, ale kompleksow nie mam....Sadze ze bd dobrze...
Gdzies kiedy czytalem ze kobiety roosna do 18roku zycia a faceci do 21....(osobiscie uwazam ze to sciema) ale jezeli nie, to urosniesz nawet wiecej niz wypragnione 2cm do 18-tego roku zycia
Pzdr
 
Do góry