Nic Ciekawego Na Forum

Status
Zamknięty.

piotrus655

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
łódź
od pewnego czasu zagladam na forum i nie widze zbyt duzych zmian. tematy do rozmów sa stare i nikt nie zaklada nowych. moze to ja jestem dziwny ale taka jest prawda . :/
 

piotrus655

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
łódź
w pewnym sensie tak , jeszce troche i forum bedzie odwiedzało coraz mniej osob.

a Założyć zawsze można ale cóż z tego jak mało osób się wypowiada lub nowe tematy sa dosc czesto zamykane z powodu braku zrozumienia tematu
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Rozumiem,że nic Cie nie interesuje,ale czyja to wina?
Tzn jaki cel miał mieć ten temat? :)
Żeby zmotywować ludzi do pisania czy jak? :p

nie wiem czy to zauważyłas ,ale jest znacznie mniej ludzi !! mniej wypowiedzi !!
Poprostu każdemu się znudziło !! np mi :] wchodze od czasu do czasu sprawdzić czy jest coś nowego .ale nie ma nic.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ostatecznie nikt nie kaze Wam wchodzic na forum.... Codziennie ludzie zakladaja nowe tematy. A wasze odczucia mysle ze wynikaja stad ze jestescie stalymi uzytkownikami i to normalne ze po pewnym czasie zaczyna sie to nudzic.
 

korrek

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
127.0.0.1
dziwne, mało tematów jest na forum, gdzie jest 15 userów i 200 postów
Chłopie to że ty niczym sie nie interesujesz niezanczy że każdy. Ludzie...
Tematów jest od groma, a co z tego że stare. Ale nadal aktualne
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
No zauważyłam że trochę opustoszało nasz forum,ale chyba nie będzie tak źle ;)
Sporo osób jeszcze tu pisze i będzie pisać dalej :)
Ale fatycznie trzeba by było jaieś nowe tematy pozakładać.
No widzisz :D
coś trzeba tu zmienić , tematy itd bo forum opustoszeje bardziej :)

Kocurekola , jeszcze 2 miesiace mnie to bawiło, bardzo lubilam tu przebywać, mila atmosfera itd
nie wiem czy tak co dzien sa zakładane tematy, bo jakby były to bym siedziała tu non stop :) a dodam ze byłam bardzo uzależniona od tego forum, zawsze tu byłam obecna :)


dziwne, mało tematów jest na forum, gdzie jest 15 userów i 200 postów
Chłopie to że ty niczym sie nie interesujesz niezanczy że każdy. Ludzie...
Tematów jest od groma, a co z tego że stare. Ale nadal aktualne


I To własnie nazywa sie BRAK CZYTANIA TEKSTU ZE ZROZUMIENIEM !! :D w tym przypadku tematu :]
Chłopcze , zauważ że on nie napisał takiego czegos ze sie nie interesuje niczym :] czy pisał że każdy musi interesować sie tym samym ?umiesz czytać ? bo ja wnioskuje ze nie bardzo :) no ale cóż :]
tematy są ale cóż odkopuje a pozniej ktos zwraca mi uwage....
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
To prawda. To forum jest całkiem inne niż jeszcze pare miesięcy temu.To forum schodzi na psy.Niektórzy odeszli, inni rzadziej zaglądają.Nigdy już nie będzie jak kiedyś.I ciągle te same tematy: chłopak rzucił, rodzice nie rozumieją, czy on mnie kocha.Czasem czuje się tu wręcz obco...

RATUNKUUUUUU!!!

:D :D :D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Forum jest puste? zobacz z jakiego miesiaca jest rekord ilosci aktywnych userow na forum a wtedy cos zarzucaj :D Mowisz ze kasujemy tematy bo nie rozumiemy ich tresci? Wolisz miec setki takich samych tematow tylko ze zmienionymi wyrazami? za odkopywanie tematow nikt ci nie zwróci uwagi tylko w dziale przedstaw sie jest to zabronione. wystarczy poszperac troche w tematach i znalezc coś dla siebie. Cos cie interesuje a nie bylo tego na forum? załóż nowy temat. :)

btW: Kazdy z nas kiedys odejdzie.
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
To prawda... Każdy kiedyś odejdzie... ale przyjdą nowi... Hmmm aż mi sie skojarzyło to z życiem.. z narodzinami i śmiercią.... ale nie ważne...
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
statystyki mówią że forumowisko.pl jest z dnia na dzien popularniejsze...

wiec hmm...

a co do ciekawych tematów to zakładajcie jeśli coś was interesuje - nic na siłę - nikt nie każe zakładać tematów - ale to jaki temat założycie będzie wyznacznikiem postrzegania waszej osoby przez innych... dlatego może boicie się zakładać tematy żeby nie "podpadać" innym?
ja już za to nic nie mogę...
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Mysle ze zalozylam w sam raz tematów, niech każdy tyle założy a bedzie dobrze :] odkopywać ? a ile można pisać na ten sam temat ? to robi się już nudne ! Podpaść innym ? <lol> nie rozśmieszaj mnie ,nie boje się :]
a pisać pisze to co myśle ,wkońcu Polska wolny kraj niekt nie zabrania wyrażać własnej opini :]
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
To też zależy od tego jakie działy Was interesują... Wiadomo że w niektórych częściach forum nowe tematy powstają raz na jakiś czas, a w innych często a na dodatek w tych starszych dyskusja wre non stop. Z nieukrywaną satysfakcją mam tutaj na myśli działy których jestem opiekunem :p.
 
Status
Zamknięty.
Do góry