New Fryzura....

malinowysok

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
No wiec mam prosbe, mam wlosy dlugosci 4-5 cm i jest to zwykly jezyk, moze poradzicie cos, jakies fotki przykladowych fryzur, bo chcialbym cos zmienic, ale nie mam pomyslu.....
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Co zacznij stawiac na żelu.
Zrócz tak ze zrobisz pase na srodku a reszte wygolisz.
Lub duł wygol a góre zostaw.
Tyle jest fryzur a chłopak pomysłu nie ma oj biedny jestes..
 

malinowysok

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
hehe, juz o tym myslalem, ale lato, cieplo na dworze, wiec dlugie wlosy odpadają.....
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Proponuje stawiac na zel. A jeszcze jakbys mial czarne wlosy to juz wogole miodzio :)
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
ja proponuje burze włosów czyli na wszystkei strony porozwalane musisz to oczywiscie zelem albo gumą utrwalic :) ale wyglada fajnei :) tylko nieprzesadzaj z żelami bo to obrzydliwie wygląda i niemozna pobawić się włosami bo kłują :)
 

malinowysok

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
czy ktos posiada jakąs fotkę fryzury na tak zwaną strzalke lub popularnie małego pseudoirokeza ?? bardzo bym prosil....

prosze, poratujcie :) potrzebuje ta fotke na jutro, bede bardzo wdzieczny. licze na was....

no naprawde dzieki :/ dzieki w ch*j. nikt nie ma takiego czegos ? nie robcie jaj.....
 

kashia

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Leszno
no to super :)) podoba mi sie jak facet ma takie uczesanie...szkoda ze moj niechce sobie takiej zrobic:((( pozdrawiam a tak na marginesie moze ktos doradzi jak go do tego namowic???:))
 
Do góry