New age, Maitreya i światowa religia

K

kate2

Guest
Naxxie niejednokrotnie pisałeś, że posiadasz wiedzę większą niż większość homo sapiens. Wmawiałeś , że wiesz więcej na temat jakiegoś uzytkownika niż mu się wydaje . Co trochę powtarzasz , że nie posiadam wiedzy na temat zawartości biblioteki watykańskiej, tajemnicy fatimskiej skrywanej przez papieża, na temat czarnej dziury i pewnie wielu jeszcze innych rzeczy. Mniemam, że Ty jako oświecony posiadasz . Więc skoro tak i skoro twierdzisz , że takowa wiedza jest mi niezbędna do życia , to się nią podziel. Naiwna nie jestem. Dobrze wiem, iż Ty nic nie wiesz a tylko masz misję do spełnienia: kreować swój wizerunek i swoją religię jako wyjatkową, uświadomić innych jak daleko jesteś przed nimi, i siać ferment i manipulacje.

Cciałam po prostu, by ta Twoja wszechwiedza wybrzmiała tu w końcu dobitnie :)

I odwracanie kota ogonem nic Ci nie da.


Kontynuowanie tego tematu mija się z celem jakkolwiek byś tu gimnastykował się słownie :)
 
N

Naxxramas

Guest
Kate2
I odwracanie kota ogonem nic Ci nie da.
Jak to nie ? Odwracanie kota ogonem to podstawowa technika w psychologii i nazywa się nawet techniką zmiany kontekstu :D

Kate2
kreować (...) i swoją religię jako wyjatkową.
y co ? jaką moją religię ? Ja tylko twierdzę, że jest jeden Bóg - nie mam żadnej księgi, nie mam żadnego miejsca kultu, nie mam nawet kapłana z którym mógłbym porozmawiać więc o jakiej Ty mi mojej religii mówisz ?

Kate2
Co trochę powtarzasz , że nie posiadam wiedzy na temat zawartości biblioteki watykańskiej, tajemnicy fatimskiej skrywanej przez papieża, na temat czarnej dziury
wszystko jeszcze zależy o jakiej czarnej dziurze rozmawiamy :D Natomiast co do tajemnicy fatimskiej to faktycznie - jest u Ciebie mechanizm fanatyzmu dokładnie taki jak u ŚJ - różnica jest tylko taka, że wierzycie w co innego (nieznacznie).
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
I znowo zero merytoryki tematu i odpowiedzi na pytanie. Dajcie mu już spokój skoro: nie chce, nie umie, nie potrafi, nie wie - trudno.

Pływak powinien mieć w loginie a nie Naxxramas.
 
N

Naxxramas

Guest
No Ty Kaznodzieya swoim postem wyżej pokazałeś "merytorykę" i odpowiedź na moje zadane pytanie. Widzę, że was przerasta wytłumaczenie mi dlaczego z tajemnicy zrobiono tajemnicę xD

i zdecydowanie ma to związek z NA - tylko tak daleko nie sięga Twoja percepcja poznawcza xD
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Naxxramas napisał:
Ej - przecież wy już wszystko wiecie przecież xD. To może teraz dla odmiany ja się czegoś dowiem od Was:
Ale ty sugerujesz , że nie wiemy. W takim razie jeśli mówisz prawdę , to znaczy że Watykan nas okłamuje. Jeśli wszystko wiemy to znaczy, że kłamiesz. Jeśli piszesz , że wszystko wiemy, a okaże się że nie wiemy wszystkiego, to znaczy, że kłamiesz. A jeśli kłamiąc mówisz prawdę, to znaczy , że jesteś kłamcą. Jeśli nie jesteś kłamcą przedstaw nam prawdę a na pewno usłyszysz odpowiedź na zadane przez Ciebie pytania :)



Naxxramas napisał:
Ja umiem wyleczyć raka Ty na niego umierasz - ot taka różnica xD
To nas oświeć, to zmniejszysz mnóstwo cierpienia na Ziemi :) Jezus uzdrowił wiele osób, chociaż nie było w tamtych czasach internetu, teraz jest, to na co czekasz Naxx. Do dzieła.

Acha i czekam na lekturkę prosto z Watykanu :D
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Naxxramas napisał:
gdzie i w czym konkretnie kłamię ?
Mówisz, że Watykan wie dużo , ale zataja przed nami prawdę. Sugerujesz , że znasz prawdę, ale nie chcesz jej wyjawić, czyli nie zamierzasz tego zrobić bo jej nie znasz, albo znasz, ale tak samo jak Watykan zatajasz przed nami prawdę czyli nas okłamujesz. :)

Ja też mogę pisać dużo, bardzo dużo i nigdy tego nie udowodnić. Mogę powiedzieć, że jestem wcielonym aniołem z wyższego wymiaru i że wielkim mocarstwem które się rozleci będzie Europa, że Watykan zaleje tsunami, że stanie się coś złego co sprawi , że dojdzie do potężnych erupcji wulkanów, których pyły uniosą się w powietrze i zrobi się ciemniej. Około trzeciego dnia to minie, ale zaraza trwać będzie jeszcze dość długo....
Mogę powiedzieć, że w niedalekiej przyszłości ludzie wynajdą sposób na manipulowanie DNA. Do tego celu stworzę komputer , który będzie generował DNA i zacznie się wskrzeszanie wymarłych gatunków a na koniec naszego przodka.....
Nanotechnologia rozwinie się tak , że nowotwory i inne choroby będą zabijane w zarodku, a nanoboty będą naprawiać uszkodzone DNA oraz zużywające się telomery. W końcu odkryjemy , że długowieczność mamy w zasięgu palca....
I mogę powiedzieć, że jestem istotą nie z tego świata i wszystko wiem i znam przyszłość ludzi i Ziemi i ogólnie naszej galaktyki, która za jakiś tam czas zderzy się z Andromedą itp. ...
Zobacz gadać se można wiele, ale potwierdź i udowodnij to kim jesteś np. po przez wyjawienie nam tajemnicy Watykanu :D Jak tego nie zrobisz to po prostu kłamiesz :)
 
N

Naxxramas

Guest
Najlepszym dowodem na to, że mówię prawdę jest to, że by cię nie wpuścili do biblioteki watykańskiej ale skoro ty nie umiesz powiązać jednego z drugim świadczy tylko o twoim sprzęcie biologicznym hehe.

Skoro ktoś coś ukrywa znaczy, że ma coś do ukrycia - to jest tak proste, że wybitnie inteligentne szympansy by to zrozumiały xD
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
hhehe o matko :) Ale dowód. Ręce opadają.

Wpuścić bydełko do salonu a co tam niech se pogniecie brudnymi kopytami 20 wiekowe manuskrypty. A co tam.

Niech se poczyta stare korespondencje papieski pewnie będzie jeszcze lepiej.
 
K

kate2

Guest
Naxxramas napisał:
Najlepszym dowodem na to, że mówię prawdę jest to, że by cię nie wpuścili do biblioteki watykańskiej ale skoro ty nie umiesz powiązać jednego z drugim świadczy tylko o twoim sprzęcie biologicznym hehe.
Naxx Ciebie by też nie wpuścili do wielu miejsc, co nie świadczy o tym, że są tam pokłady tajemnic. Masz wglad do danych pacjentów? Do akt sądowych oskarzonych? Możesz sobie wejść i poczytać? Wiesz.....są tajemnice które są pożyteczne i pożądane.

Chciałbyś np; wejść do klatki z tygrysem? :D

Ja do swojego domu też wszystkich wpuszczać nie muszę. Są pewne miejsca zarezerwowane tylko dla pewnej grupy.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
I pewnie masz tam ważne tajemnice skrywane przed światem :) których odkrycie wywołałoby wybuch nuklearny.
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Naxxramas napisał:
Najlepszym dowodem na to, że mówię prawdę jest to, że by cię nie wpuścili do biblioteki watykańskiej ale skoro ty nie umiesz powiązać jednego z drugim świadczy tylko o twoim sprzęcie biologicznym hehe.
Jeny . Ja tu myślałam , że coś mi powiesz, a tu okazuje się, że wiesz tyle co ja, czyli co najwyżej masz taki sam "sprzęt biologiczny" co Ja. Powiem Ci , że nie tylko Watykan ma tajemnicę ale i USA ma tajemnicę i Rosja i ogólnie cały świat tonie w tajemnicach. Przelecę się do Tybetu, sprawdzić czy mnie tam wpuszczą i nie mają tajemnic :D
 
N

Naxxramas

Guest
KATE2 - dobrze to wytłumacz mi dlaczego III taj. fatimska została tajemnicą ?
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
III Tajemnica Fatimska to zapowiedź tego co dzieje się teraz aktualnie. Pokuta za grzechy. Dlatego została tajemnicą , bo to zapowiedź naszej pokuty za nasze grzechy, grzechy Kościoła. :(- ale to tylko moja filozofia
 

fenghuang

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Uskuteczniacie dyskusje ktore do niczego nie prowadza.Probujecie sobie cos udowadniac ,ale nic z tego nie wychodzi .Naxxramas na zadne pytanie nie odpowiadasz wprost ja rozumiem ,ze chcesz w ten sposob zmusic innych do myslenia ,ale skoro widzisz ze wywolujesz przy tym negatywne emocje i robisz to nadal to nie moze oznaczac nic innego jak to ze czerpiesz z tego przyjemnosc.To ze prawda moze 2ywolywac takie emocje to jedno ,ale to ze ty wykonujesz pewne zabiegi z pelna swiadomoscia to juz nie jest wporzadku.Tworca New Jerusalem musi zadbac o to zeby swiatlo nie zgaslo w zadnej z religi czy kultur.Siewca odzieli ziarno od plewu,ale i on i ja i ty dobrze wiemy ze w kazdej religi jest ziarno prawdy.Ja osobiscie mam do ciebie pytanie co sadzisz na temat kasjopean
Naxxramas napisał:
KATE2 - dobrze to wytłumacz mi dlaczego III taj. fatimska została tajemnicą ?
malo obchodza mnie te tajemnice bardziej mnie jinteresuja cikawostki dotyczace New age .Prosilbym cie Nax o wypowiedz na temat kasjopean
 
Do góry