Neuroshima

Status
Zamknięty.

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
It has begun :).

A teraz wiadomości duszpasterskie.

Dodam, że jeśli sytuacja dotyczy jednej osoby, mogę odpisać jej wcześniej albo nawet na bieżąco z nią. Bo kiedy z kimś rozmawia face to face, to trochę żmudno byłoby zawsze czekać na odpowiedź wraz ze wszystkimi.

Możecie domagać się testów. Np. starając się zachować ciszę gracz dodaje, że chce wykonać test Ukrywania się, jak znowu, w innej sytuacji, użyć Orientacji w terenie, aby znaleźć źródło czystej wody (mało prawdopodobne, ale z tym akurat mniejsza ;p).

Trochę inaczej zarządziłem ekwipunek. Nadal macie bez plecaka pięć slotów, ale do pewnego stopnia podstawowa broń ręczna, palna oraz wybuchowa się tu nie zaliczają, gdyż wiadomo, że jako żyjący już parę lat na tym świecie jakieś pochwy, kabury etc. posiadacie. Z resztą wszystko będę na bieżąco w kartach odhaczać i zaznaczać wolne miejsce, także z czasem zobaczycie ocb.

PS Stachu, ta czaszka, jako element fabularny, też Ci miejsca nie zajmuje jakby co.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
hm, co do testów, np: "zbliżył twarz do jego twarzy i wycedził przez zęby [zastraszanie]" ?

Jak widać trochę dodałem historii mafii w poście, jeśli za daleko to poszło, daj znać
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
hm, co do testów, np: "zbliżył twarz do jego twarzy i wycedził przez zęby [zastraszanie]" ?
Tak.

Jak widać trochę dodałem historii mafii w poście, jeśli za daleko to poszło, daj znać
O taką improwizację właśnie chodzi :). W końcu odgrywanie postaci obejmuje nie tylko jej charakter, ale i historię czy środowisko.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
W sygnaturach są, pisałem o tym przy rekrutacji, że tak umieszczę. Swoją drogą, jeśli możesz to usuń albo przekopiuj sobie KP z Siódmego miesiąca, bo mi trochę niewygodnie.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Spoko, najpóźniej do 18 jestem w domu i coś zdążę skrobnąć.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Sorki, że nie odpisuję, ale wole, żeby Wiertarka zaczął, bo w sumie to on mnie kojarzy, nie ja jego ;)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Dzisiaj jadę na poprawki i cokolwiek się pojawi, odczytam najwcześniej w piątek rano, wtedy też postaram się napisać
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Hmm, zażył nas MG nieładnie z tą sytuacją ale szczerze mówiąc, nie mogę inaczej zrobić by było zgodnie z charakterem pragmatycznego mafioza... który nigdy poza obroną własną i napadem szału nie brudzi swoich rąk ;)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Wiesz, Neuro to bardziej survival niż epic, także naparzając do grupy uzbrojonych strażników, Bati sam na siebie wydał wyrok. Ale póki oddycha, póty nadziei ;).
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Hm, jako, że mam teraz wolne dni i siadam czasem przy kompie, muszę zauważyć - może nie czekaj aż wszyscy odpiszą a nie dają też info co do nieobecności?
Ponadto wciąż piszesz o postaci Batiego "Stone" a przecież to jest "Rock" :D Może kamień i skała to to samo ale dla mnie to było najpierw trudne do sczajenia o kogo chodzi ;)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Hm, jako, że mam teraz wolne dni i siadam czasem przy kompie, muszę zauważyć - może nie czekaj aż wszyscy odpiszą a nie dają też info co do nieobecności?
Ponadto wciąż piszesz o postaci Batiego "Stone" a przecież to jest "Rock" :D Może kamień i skała to to samo ale dla mnie to było najpierw trudne do sczajenia o kogo chodzi ;)
Generalnie czekam plus minus dwa dni, a jak nikt wcześniej nie zapowiedział się, że go nie będzie - jadę dalej tak czy inaczej. Chyba że jakiś wątek dotyczy kogoś osobiście i już odpisał. Akurat teraz prawdopodobnie dodam post dopiero jutro, ale zasada jest taka, jak wymieniłem na początku.
A z pseudonimem faktycznie tak może być, zważę na to :).

Kontrolnie: jak się gra, czego więcej, czego mniej i za co nie lubicie Francuzów?
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
[font="arial][size="2"]
Hej wszystkim! Jeśli można jeszcze dołączyć, wbijam :D Niestety Bishop późno dał mi cynk, a ja od dłuższego czasu przestałem mieć nadzieję na jakąś nową sesję... Czasu mam a czasu, kilka razy dziennie (wieczorem) mogę odpisywać.[/size][/font]


bowhunter-shooting.jpg


Imię/nazwisko/ksywa: Jeremy "Loney" Gristham
Wiek: 28
Wygląd: Niski i raczej szczupły, choć dobrze zbudowany. Ciężkie życie w dziczy nie pozwoliło Loney'owi zachować ani kropli tłuszczu, których kiedyś miał sporo. W zamian jednak wzmocniło go i zahartowało. Ubrany jest w starą już i podniszczoną myśliwską kurtkę z kamuflażem i spodnie do kompletu. Całość jest mocno pokiereszowana, ale spełnia swoje zadanie. Nogi skrywa pod ciężkimi skórzanymi butami. Całości dopełniają rękawiczki i bejsbolówka w "panterkę".
Charakter: Loney to samotnik.
Pochodzenie: Miami. Loney urodził się w rodzinie bogobojnego pastora, który dorabiając sobie przed buntem maszyn prowadził sklep z bronią dla wszelkich zapaleńców, którzy chcieli zapolować na aligatory plewiące się w bagnach Florydy. Po wybuchu buntu ojciec Loney'a ukrył większość sprzętu ze sklepu, po czym sprzedawał co lepsze wyposażenie ludziom dookoła, by móc wyżyć. Nie zapomniał jednak o Bogu i, gdy tylko doczekał syna, przekazywał mu nauki Pana. Loney był pojętnym uczniem, czytał Biblię każdego wieczora, w wolnych chwilach polując z ojcem by zdobyć pożywienie. Gdy jego ojciec zmarł, nie zostało już nic, co trzymało go na miejscu. Dawno podjął tę decyzję. Słyszał o mutantach z wielu źródeł i każde przekonywało go coraz bardziej, że mutanci są karą zesłaną przez Jedynego i jednocześnie próbą dla ludzkości. Gdy padną wszystkie mutanty, Pan odda człowiekowi Ziemię.
Profesja: Łowca mutantów
Zagrywki: Walkabout
Budowa: Bijatyka (0) Kondycja (4) Walka bronią (2)
Zręczność: Prowadzenie pojazdów (0) Strzelectwo (6) Złodziejstwo (0)
Charakter: Blef (0) Perswazja (3) Zastraszanie (0)
Spryt: Medycyna (0) Technika (1) Wiedza ogólna (0)
Percepcja: Orientacja w terenie (1) Spostrzegawczość (1) Ukrywanie się (2)

Ekwipunek:
łuk 1 obrażeń | 30/30 | broń dwuręczna
miecz 2 obrażeń
racje na dwa dni
2 litry wody

Gamble: 0
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jeśli będziesz trzymać tempo odpisywania, to możesz grać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry