nBinder

xeMeSx

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
Witam. Ściągnąłem nBinder i chciałbym aby ktoś mi napisał jak mogę zbindować trojana z plikiem jpg lub jakąś insatlką exe za pomocą tego programu. Bo jak ja coś tam próbuje to mi od razu avast wykrywa.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
A co Ty myślisz? Ze jak połączysz z JPG jakiś już dawno wykryty trojan to avast! nie znajdzie? Poza tym taki z Ciebie kolo, że bawisz się trojanem pewnie bez dezaktywowania antywirusa :p
 

xeMeSx

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
no jak binduje albo coś robię na wirusach to antywira wyłączam ?? to w co i jak najlepiej chować wiry żeby mi ich nie wykryło?
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
O matko! Bierzesz się za takie coś a nie wiesz jak dezaktywować antywira? ppm na ikonkę i klikasz "zatrzymaj ochronę dostępową". Nawet bez tego programu można bindować pliki jpg z exe.
 

xeMeSx

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
no to zatrzymuje ochronę dostępową zawsze. wiem. umiem bindować komendami ale później jak bym chciał podesłać komuś kto ma antywira to wykryje że jest wirus. a ja chcę aby nie wykrywało go. a słyszałem że się da nBibderem tak zrobić ale nie wiem jak.
 

xeMeSx

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
to może mi powiesz jak zaszyfrować trojana w nBinerze? a jak nie to chociaż jak zaszyfrować w dokumencie winrar bo słyszałem że też się da.
 

xeMeSx

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
a to forum jest chyba po to żeby sobie pomagać? nie można od razu wytłumaczyć? szukam w google ciągle i jakoś znaleźć nie umiem więc pytam tutaj.
 

xeMeSx

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
może jednak mi wytłumaczysz albo dasz jakiś link który odpowie na moje pytanie...?
 

Ormi

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Dobry antywir takiego trojana też wykryje. Jak chcesz mieć niewykrywalny, to napisz jakiegoś swojego, takiego, który by się jakoś pomysłowo maskował :)
 

xeMeSx

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
heh... wątpię żebym napisał swojego trojana gdyż nie umiem... a nie da się zrobić w winrarze albo nBinderze żeby avast nie wykrył??
 

Ormi

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Wiem, że nie umiesz, ja też nie umię :) Ale cała przyjemność polega na tym, żeby się tego nauczyć i nie musieć używać gotowców. A tak to co to za satysfakcja, że się komuś podesłało trojana przy użyciu gotowego programu, a nie ma się nawet pojęcia jak ten program działa? :D
 

xeMeSx

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
heh.. no to muszę się pouczyć programowania :p a w jakim programie najlepiej zaprogramować wirusa?:p
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
a86 juz dostales ostrzezenie, jeszcze jeden offtop bedzie kolejne, albo przerwa. zastanow sie.
 
Do góry