Nazwy na dziewczyny i chłopaków

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ej no sorry ale wole jak ktoś do mnie mówi po imieniu niż jakieś słówka :p
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
to ja już wolę 'kurcacka' jak to mnie dzisiaj kumpel nazwał xP

ale imię najlepsze ^^ albo Ksywka ;]
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
noo, takie 'kurcacek' to fajny jest. :)
zdrobnienia od imion przecież też są (o ile ktoś lubi).

moi koledzy z klasy mają skłonność do nazywania nas Kobietami. 'Ty.... kobieto ty.' :D
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
dobrze, że kobieto ^^
u nas przez jakiś czas było 'Ty babo Ty' ale tylko ze znajomymi i w ramach żartów

bo tak to jest, że kumplom wybacza się wiele... wiele można potraktować jako żart ;] Bo jak ktos mnie jakoś 'nazwie' na ulicy to mam ochotę zabić... ale kulturalnie nie zwracam uwagi :p
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
dokładnie. w żartach można się delikatnie powyzywać i nikt nie ma do nikogo pretensji :p
 

anns

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
35
:p U nas mówimy dziewuszki, albo laski ,a szmata to bardziej obrazliwe .
 

LadyNena

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Marklowice
Ja na mojego chłopaka mówie Misiu, Kochanie, Skarbie... A on na mnie, np. Słoneczko, Myszko, Kotku, Słodka...
A jeśli chodzi ogólnie na chłopaków to chyba mówie "ten kolo", albo "ziomo"
hehe... dziwnie trochę xD
 

itachi uchiha

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Siemanko Wszystkim ;)
Ale się uśmiałem ha ha ha ha z tego co tam piszecie ;P i powiem tak
nie wiem jak można mówić na kogo kolwiek pierdziawka ? może ten koleś ciągle bąki puszcza xD
albo chodzi do podstawówki po słowo pierdziawka ma wiele znaczeń kiedyś była taka zabawka
do pierdzenia ;d ale żeby człowieka tak nazwać to trzeba być idiotom albo małym dzieckiem który chce
sobie popisać na forum

a co do szmaty to już kompletnie trzeba być niedorozwojem żeby nazywać nieznajome dziewczyny
szmatami każdy wie co znaczy szmata a to że dziewczyna ma odkryte co nie co to nie znaczy że jest szmatą
każdy facet jak zobaczy atrakcyjną dziewczynę to powie do kolegi że jest fajna dupeczka albo lala
oczywiście dyskretnie a jeśli chce już powiedzieć tak żeby ona to usłyszała to niech powie coś miłego
np że jest śliczna albo jaka ładna buźka ;)
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
Siema ;P
Wg. mnie temat założony raczej z nudów... nie wnikam ile założyciel tematu ma lat, ale po wypowiedziach mogę stwierdzić, że napewno nie więcej niż 15, no ale mniejsza o to.
Żebym nie był gorszy tez wypowiem się na temat "jak nazywacie dziewczyny" ja do "znajomych (dziewczyn) raczej (kobiet)" mowie poprostu po imieniu, a np. gdy przechodzi jakaś ładna obok mnie na ulicy czy gdzieś tam na przeciwko, mowie po prostu do kumpla czy do osoby towarzyszącej mi "patrz fajna laska idzie" takie najprostsze, po co odrazu od szmat, 'pierdziawek' ? o_O i innych ? mam swoją kobiete i mówie do niej : myszko, kotku, słoneczko, skarbie. ;) pewnie lepsze to niż : szmato, dziw*o, kur*o itd.


Pozdrawiam.
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Nie powiem, że wcale, ale po ogarnięciu początkowych faz tego założonego wątku można śmiało rzec, że dopadł mnie totalny destroy widząc te śmieszne określenia, niczym pierdnięcie w mące.
 

itachi uchiha

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
nie ma co tu dużo mówić ;d temat założyło dziecko :lol: wiadomo że nikt nie zwraca się do kobiety szmata dziwka :cenzura: pierdziawka tylko dziecko może takie rzeczy pisać i gadać no chyba że jakiś niedorozwinięty człowiek ale raczej to będzie dziecko ;d
 

Fakt

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Heh niczym pierdnięcie w mące! To jest dobre stwierdzenia co do tego tematu :)
Kobiety są płcią piękną i bez nich nie da się żyć, kiedyś ta osoba pewnie to zrozumie i zacznie okazywać szacunek i powie: piękna Kobieta ;) więc się tak nie martwcie, co prawda jest wielu facetów co mówią w ten sposób, ale prędzej czy później się opamiętają. Nie ma co się dziwić, że tak się zachowują dzieci w podstawówce i gimnazjum, bo takie rośnie teraz społeczeństwo. Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane, gdyż było by milej, śmieszniej i przede wszystkim przyjemniej dla każdego jakby nie było takich odzywek w ogóle. Niech chłopaki spróbują powiedzieć do koleżanki "hej naprawdę ładnie dziś wyglądasz" przekonacie się jak to działa ;)
Pozdrawiam
 
A

Aulelia

Guest
Na chłopakow:

- koleś

- ciacho

- kretyn

- gostek

- synek [ śl. ]

No i tradycyjnie: mężczyzna, facet. 




Na dziewczyny:
- czika :p
- pudelki

- solara 

- dziołcha [śl]
 
Do góry