Nasze profile last.fm

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
A ja z miłą chęcią zaakceptuję kogoś kto zechce mi objaśnić na czym to polega i dlaczego jak zaktualizuję tego last.fm'a to wyskakują jakieś errory co do karty dźwiękowej ? :D
 

niecodzienna

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wąbrzeźno
Ja mogę postarać się pomóc, jednak nie mam pojęcia dlaczego jak dokonujesz aktualizacji wyskakują Ci errory co do karty dźwiękowej. ;)
Hm, a wyjaśnić na czym polega last.fm, czy jak? ^^
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Ja mogę postarać się pomóc, jednak nie mam pojęcia dlaczego jak dokonujesz aktualizacji wyskakują Ci errory co do karty dźwiękowej. ;)
Hm, a wyjaśnić na czym polega last.fm, czy jak? ^^

No ogólnie jak się z tym obchodzić trochę rozgryzłem, ale mam kilka pytań. Pisaj na pw z góry dzięki ;*
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Bu a ja mam takie coś iż muszę codziennie instalować program :/
Bo jaka nie zainstaluję to mi nie chce chodzić mimo, że mam scrobbling włączony
oraz mam pobrane wtyczki..
 

Yuugari

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
O!
Skoro już ktoś poruszył temat Last.FM - znacie jeszcze jakieś podobne serwisy muzyczne, które mogą polecać jakieś utwory na podstawie gustu? Czy może Last.FM jest najlepszym/największym takim serwisem?
Pozdrawiam wszystkich! :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
O!
Skoro już ktoś poruszył temat Last.FM - znacie jeszcze jakieś podobne serwisy muzyczne, które mogą polecać jakieś utwory na podstawie gustu? Czy może Last.FM jest najlepszym/największym takim serwisem?
Pozdrawiam wszystkich! :)

Powiem Ci, że dużo szperam po necie nom ale nie znalazłam :)
 

Yuugari

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Hmm, no ja też troszkę poszperałem - tyle tylko, że coś mi się udało znaleźć.
Link - http://en.wikipedia.org/wiki/Last.FM#Similar_services
Nigdzie natomiast nie jest napisane, który z tych serwisów jest największy. Wydaje się, że imeem należy do tych największych. Nie jestem z tym serwisem jakoś dobrze obeznany, ale wydaje mi się, że chyba nie ma tam opcji scrobblingu (jeśli się mylę prosiłbym, by mnie ktoś wyprowadził z błędu :)).
 
Do góry