NASZE PRODUKCJE, SETY, MIXY [muzyka elektroniczna]

atom2004

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Studzionka City :D
No GiPcU, jeśli o mnie chodzi to mi sie wydaje że każda twoja kolejna nuta jest coraz lepsza :D :D Aż sie boje pomyśleć co będzie za miesiąc :D
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
heh dzieki ze przynajmniej dwie osoby uwazaja ze moje nuty sa dobre :D

poprawilem don't go , bo mial wade :D
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
GiPcU , ja już kiedyś mówiłem o tym , że prawdziwość i serce w pracę włożone widzę,tak więc powtarzać się nie będę :))

Może natomiast skupię się nad "Wazzup",gdyż w całym hands-upowym klimacie,w jakim niewątpliwie utzrymane są Twoje kawałki,ten utwór się wyróżnia,gdyz,według mnie,najmniej dos tyku nawiązuje ( może się nie znam,ale tak coś mi sie widzi :p).Bardzo podoba mi sie to,że nie ograniczasz produkcji tylko w jednym gatunku.Vamos,amigo!
 

EMIL1985

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
a ja mam coś takiego, produkcja własna na FL'u, podobno troche zalatuje to trancem, oceńcie sami

http://wrubel.wrzuta.pl/audio/nfEGPKbnM4/

a wogóle to hejka, to mój pierwszy post:)))

Elos. Moim zdaniem w tym kawałku tak jakby "gubisz" wątki i nie pasują jak dla mnie intonacje poszczególnych kwestii. Zbyt "roztrzepane" są. No ale gdyby nie to , mogłoby być nieźle. Ogólnie fajny dobór dźwięków. No ale wymagający doszlifowania jak już wcześniej wspomniałem.Powodzenia.
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
"Roztrzepane" :D.Nie no,fakt,chaos panuje w tym utworze,ale...Kuj żelazo,póki gorące!!
 

sparrow

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2007
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
ze stamtąd
kurcze ten chaos czy roztrzepanie jak to sprytnie określiliście był w tym kawałku zamierzony, chciałem żeby cos sie w nim działo ale może faktycznie ciut przesadziłem, co do tego kucia żelaza to już za stary jestem - żelazo wystygło, można w nie tłuc a i tak nic sie nie wytłucze ;)
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
kurcze ten chaos czy roztrzepanie jak to sprytnie określiliście był w tym kawałku zamierzony, chciałem żeby cos sie w nim działo ale może faktycznie ciut przesadziłem, co do tego kucia żelaza to już za stary jestem - żelazo wystygło, można w nie tłuc a i tak nic sie nie wytłucze ;)

Aj,to już rozumiem wszystko :D.

Przypominam,że nigdy nie jest na nic za późno!!Jak znajdziesz czas i chęci,to jeszcze wytłuczesz,you'll see.
 

EMIL1985

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
kurcze ten chaos czy roztrzepanie jak to sprytnie określiliście był w tym kawałku zamierzony, chciałem żeby cos sie w nim działo ale może faktycznie ciut przesadziłem, co do tego kucia żelaza to już za stary jestem - żelazo wystygło, można w nie tłuc a i tak nic sie nie wytłucze ;)

Gadanie ;].... Możesz tak mówić, ale takimi słowami tylko sam przyznajesz się do swojego lenistwa i taka jest niestety prawda. Pod kątem tworzenia muzyki nie ma ogranieczenia wieku. Trzeba poporstu mieć a co najważniejsze, czuć, to coś ;] Co do Twojego zamierzenia w poprzednim kawałku to jak już wcześniej wspomniałem, nie wyszło to najlepiej ;]
 

sparrow

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2007
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
ze stamtąd
zabawa z tworzeniem muzyki jest tylko i wyłącznie moim hobby więc wydaje mi sie że nie ma tu mowy o żadnym lenistwie, a tak wogóle dzięki za opinnie:)
 

EMIL1985

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Zapraszam do przesłuchania jednej z moich ostatnich produkcji. Odrazu zaznaczam ,że kawałek jest BARDZO techniczny, wiec "wixiarze" niech nawet się za niego nie zabierają bo i tak nic sensownego w komentach nie sklecą ;p

EMIL - In The Future.mp3

Czas: 9:10 min.
Jakość: 128kbit, 44100Hz Joint Stereo

LINK: http://kotuha.com/file/Jlr92-EMIL---In-The-Future.html

Czeam na ciekawe komentarze.

P.S. Jeśli link nie będzie działał, proszę o wysłanie do mnie PW w celu poprawienia błędu bądź przesłania pliku jeszcze raz na serwer.
PZDR
 

sparrow

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2007
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
ze stamtąd
średnio mi się to podoba, wole bardziej urozmaicone dźwięki, kawałek zalatuje minimalem ale nawet jak na ten gatunek muzyki powinieneś więcej pokombinować z basem i perkusją, na dobrą sprawe utwór mógłby sie skończyć w trzeciej minucie bo dalej nic sie nie dzieje, ciągła pętla tego samego motywu
 

EMIL1985

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
ciągła pętla tego samego motywu

Jak to w technicznych kawałkach bywa ;] No ale jeśli nie zauważyłeś za pierwszym razem, to wsłuchaj się w drugie przejście. Brzmi inaczej zupełnie i jest tak jakkby punktem kulminacyjnym. Dzięki za komentarz.
 
Do góry